10 דברים שכדאי לדעת על השתלת שיער

אנחנו אמנם לא מכירים, אך מנחשים כי אם הגעתם עד לכאן, דבר אחד אתם כבר יודעים בוודאות: אתם רוצים להשתיל שיער! במהלך פגישת האבחון שלנו, בה נקבע יחד את מסלול ההשתלה האידיאלי בעבורכם, נשיב על כל שאלותיכם ונעשיר אתכם בידע אינפורמטיבי שערכו רב. עד אז, אנו שמחים לשתף אתכם ב-10 דברים שחובה לדעת על תהליך השתלת שיער. מניסיוננו, אתם עשויים להיות מופתעים…

1.מספר ההשתלות המבוצעות בטורקיה בכל שנה

האם תפקידו את ראשכם וחלום השיער שלכם אצל כל אחד? אנחנו מנחשים שלא. מסיבה זו, רבים בוחרים להשתיל שיער בטורקיה, שבשנים האחרונות הפכה למעצמת השתלות שיער! על מעמדה היוקרתי של טורקיה בענף השתלות השיער, יכולים ללמד המספרים. שימו לב לנתון הבא: בכל שנה, מבוצעים בטורקיה מעל לכ-100 (!) אלף השתלות שיער! המשמעות ברורה: אתם צפויים לעבור השתלה אצל צוות מיומן, מנוסה ומקצועי! 

2.כולם ראויים לשיער, אך מתי כדאי להשתיל אותו?

נתעמק לרגע בנושא של הגיל המומלץ לביצוע השתלת שיער. כידוע, ישנם גברים שעוד לפני גיוסם לצה”ל נאלצים להתמודד עם התקרחות (לעתים, אף עם קרחת מלאה). המשמעות שהיא שגם חבר’ה צעירים מאד, מביעים את רצונם להשתיל שיער ב”בירת ההשתלות” – טורקיה. אנו מאמינים כי השתלת השיער היא לא המטרה, אלא האמצעי. ולכן, מאחר וחשוב לנו להבטיח תוצאה אידיאלית ועמידה לכל אחד מלקוחותינו, אנו ממליצים על התהליך רק לגברים מגיל 25 ומעלה. בעת שמבצעים אותו מוקדם יותר, קיים החשש כי התוצאות לא יהיו מספקות.

3.השתלת השיער מותנית תחילה בגילוח הראש

הדבר היחיד שאתם יכולים לחשוב עליו? שיער שופע על ראשכם! עם החלטתם לבצע השתלת שיער, צפוי לכם מסע – מרגש, מרתק ואפילו מעצים. המסע, כמו כל מסע אחר, יפגיש אתכם עם כמה תחנות וסיטואציות שונות. אחת מהן? גילוח הראש. לפני שתתחיל ההשתלה בפועל, יהיה עליכם לגלח את הראש – גם בחלק התורם (האזור ממנו יילקחו זקיקי השיער) וגם באזור של ההשתלה. חשוב להזכיר כי גברים שמראש בוחרים להשתיל שיער, סובלים מהתקרחות ברמות שונות ובאזורים שונים. המשמעות היא שגילוח הראש, שלעתים נשמע כאקט קיצוני למדי, כמעט וחסר משמעות בכל הקשור לנראות. 

4.סף הכאב שלכם? כלל לא רלוונטי!

כן, גם לגברים יש סף כאב. האם הוא רלוונטי בתהליך השתלת שיער? תופתעו, אך התשובה היא שלא, וכעת נסביר: השתלת שיער בחו”ל מבוצעת תחת הרדמה מקומית. המשמעות היא שלא תחושו כאב במהלך 6-8 שעות ההשתלה. ומה באשר לתקופת ההחלמה? לא צפויים כאבים, אלא חוסר נוחות מקומי, מעומעם וזמני באזור התורם (האזור ממנו נלקחו זקיקי שיער והושתלו באזורים הקרחים). ובתוך כמה זמן יעבור חוסר הנוחות? עד שבעה ימים מיום ההשתלה.

5.אתם מגדירים עצמכם וורקוהוליק? שימו לב:

אולי המיתוס הנפוץ ביותר בכל הקשור להשתלות שיער, הוא שעל מנת לבצע את התהליך צריך לקחת פסק זמן מהשגרה. במילים אחרות? לחתום על חופשה ממושכת לטובת ביצוע התהליך ותקופת ההחלמה. ליצור ממיתוסים מציאות שאינה קיימת, זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא להכיר בעובדות המאד משמחות: השתלת שיער אינה מותנית בעצירת השגרה, השהיית הקריירה או דחיית הלימודים! כל עוד עבודתכם אינה פיסית (מובילים, מאמני כושר, עובדי מחסנים וכיוצא בזה), תוכלו לשוב לעבודתכם כבר למחרת! 

6.פעילות גופנית מבורכת, גם לאחר השתלת שיער

על דבר אחד יש קונצנזוס שאין לא מתנגד לו: השפעתה החיובית של הפעילות הגופנית על כלל האוכלוסייה – מילדים ועד בני הגיל השלישי. אתם חיים לפי אורח חיים בריא ומתאמנים מספר פעמים בשבוע? נרגיע ונפתיע אתכם כי אינכם צריכים להקפיא את המנוי לחדר הכושר, להכריז על “הפסקה יזומה מאימונים” ולמצוא לעצמכם פוזיציה נוחה על הספה. בתוך חודש מיום ההשתלה, תוכלו לשוב לפעילות גופנית מלאה! דברים נוספים שחשוב לדעת:

  • יש להימנע ככל הניתן מהזעה בשבועיים הראשונים שלאחר ההשתלה
  • כעבור 14 יום, יהיה ניתן לשוב בהדרגה לאימונים 
  • יש להימנע מפעילויות שעלולות להוביל לפגיעה בראש (לדוגמא: כדורגל, כדורסל וכיוצא בזה)

7.חשוב שתהיו חכמים בשמש, אך ללא כובעים

ישנה סבירות גבוהה מאד כי עם חזרתכם לארץ מטורקיה, תקבל אתכם בישראל שמש. באופן טבעי, רבים מגנים על עצמם מפני השמש באמצעות כובעים. גם אם נשים בצד את השמש, הרי שגברים רבים לאחר השתלה, רוצים להצניע את התהליך שהם עברו. הדרך לעשות זאת – עם כיסויי ראש למיניהם. חשוב לנו ליידע אתכם כי כובעים (או כל כיסוי ראש אחר), אינם מומלצים בשבוע הראשון שלאחר ההשתלה. מגע הכובע באזור המושתל, עלול להזיק לתהליך ההחלמה ולפגוע בתוצאות הרצויות. כעבור שבעה ימים מיום ההשתלה, יהיה ניתן לבחון עם הרופא המטפל את האפשרות לכסות הראש בכובע.

8.ההנחיות לגבי קפה, אלכוהול וסיגריות

אתם פותחים את הבוקר שלכם בכוס קפה, מעשנים סיגריה בהפסקת הצוהריים ובסופי השבוע מרימים לחיים עם חברים? עם החלטתכם לבצע השתלת שיער, יהיה עליכם להיפרד מאלו. החלמה טובה מותנית בשינוי הרגלים ובאימוץ דפוסים חדשים. אנו מבינים כי ויתור על אלו יכול להיות מורכב, אך אל תשכחו לרגע את המטרה הסופית שלכם: החלמה אידיאלית וצמיחה מקסימלית! 

9.הנוסחה לחלומות מתוקים: היצמדות להנחיות השינה

לאחר השתלת השיער, יהיה עליכם לשנות מעט את הרגלי השינה שלכם. מיותר לציין כי ההשתלה מתבצעת בראש, כך שמגע הראש על הכרית עלול להיות מעט בעייתי. ולכן, חשוב להיצמד להמלצות הבאות:

  • ההמלצה: בשבוע וחצי שלאחר ההשתלה, יש להקפיד על ראש בזווית של 45 מעלות
  • כשבועיים מיום ההשתלה, ולאחר התייעצות מקצועית, יהיה ניתן לשוב ל”שינה רגילה” – ללא הנחיות או הגבלות
  • חשוב לדעת ולזכור: האופן בו תניחו את ראשכם על הכר, ישפיע באופן ישיר על ההחלמה והתוצאות

10.גלו בעצמכם איזה מסלול השתלה מתאים לכם

ב-my hair אנו מציעים שלושה מסלולי השתלה שונים: מסלול VIP, מסלול מהיר ומסלול שימור. מהו המסלול המתאים לכם? גלו בעצמכם! כאן באתר שלנו, תוכלו לאבחן את עצמכם לגמרי לבד עם מילוי השאלון המקוון שלנו. המערכת תעבד את הנתונים שלכם, ותציע לכם את המסלולים המתאימים לכם. כמו כן, אנו נקבל את הנתונים שלכם, נעבור עליהם ונחלוק אתכם את המלצותינו המקצועיות. אז שנתחיל את המסע בדרך לשיער? לפרטים נוספים אודות השתלת שיער בחו”ל,
התקשרו עכשיו – *3800

השנה הנוכחית