השתלת שיער בטורקיה על ידי המומחים המובילים ביותר

השתלת שיער בטורקיה – המדריך השלם של השתלות שיער למתחילים

גברים ונשים מתארים את אותה הבעיה של חוסר ביטחון ופגיעה באיכות החיים, הכול בגין נשירת השיער שהולכת וגדלה עם הגיל, הבעיה הגנטית או אפילו מצבי הרוח המשתנים.

האם כל זה נשמע לכם מוכר?  האם גם בכם פוגעת תופעת נשירת השיער בכל ההיבטים הרגשיים, הפיזיים והמנטליים?

אם אתם זקוקים להליך השתל שיער ומתלבטים בין ישראל לבין השתל שיער בחוץ לארץ ואין לכם מושג מי מטפל בהליכים כמו השתלות שיער בחול אולי כדאי לכם לבקר בדף הבית שלנו ולהעמיק את הידע בנושאי השתלת השיער, מאיפה להתחיל ואיך לשפר את הנראות והביטחון בזכות השתלה שתתרום לכם לא מעט. 

התקרחות? לא בבית ספרנו – כל המידע בתחום השתלת השיער לרבות השתלת שיער בטורקיה

כפי שהבנתם, אנשים ונשים מתלוננים על נשירת שיער בשל עניין גנטי, מצב נפשי רעוע ושינוי גיל או מצב הורמונלי כזה או אחר. אז מה עושים במצב הזה? האם כדאי לבצע השתלת שיער בישראל או בטורקיה?

בזמן שאנשים אינם מוכנים להתפשר על התדמית והביטחון העצמי הם בוחרים לקיים חופשה ועל הדרך לטפל גם בבעיית נשירת השיער באמצעות השתלתשיער יחד.

רוצים להיות חלק מזה ולא יודעים מאיפה להתחיל? מסתמן כי השתלות שיער בחול מאפשרת לרבים וטובים לשלם הרבה פחות ובו זמנית ליהנות משירותי מלון, פינוק מדהים וטיפול השתלת שיער בחול על הצד הטוב ביותר ועם אחריות מלאה על כל שלב ושלב.

מתלבטים בין התהליך הזה למרפאה אחרת בעולם ? זה מה שחשוב שתדעו לפני שאתם אורזים מזוודות ללכת להשתלת שיער

השתלת השיער בחול מביאה שיפור במראה, בביטחון העצמי ובמסגרת 1+1 מאפשרת לכם להגשים את החלום ולבצע השתלת שיער בחול ובתנאי שיתקיימו כמה תנאים כמו רופא מתאים, מוניטין וכל מה שסופו של דבר חלילה לא יהפוך את הזול שלכם ליקר. 

רוצים ללכת על בטוח? מחפשים טיפול שימור שיער בחול מטעמם של מומחים? גם אם שירות של השתלה ניתן לכם במחיר אטרקטיבי כדאי שתעצרו רגע, תחשבו מסלול מחדש ותבדקו מה אתם צריכים באמת. 

כאמור, הבחירה בחול גדולה הולכת וגדלה וזאת מכיוון שהיא מציעה 340 סניפי מרפאה וכך גם רופאים מוכרים יותר אך מוכרים הרבה פחות – אז זהירות!

בשלב הזה חשוב מאוד להגיע לתהליך של השתלת שיער בחול לצד מלווה אשר ילווה את המושתל במהלך כל התהליך ויוודא כי יעבור את ההשתלה מתחילתה עד סופה

השתלת שיער בחול מצריכה בדיקת התאמה כי ברוב המקרים בחירת השתלה תצא לפועל רק לאחר אישור ההתאמה להשתלה.

מכאן אנו למדים כי חשוב מאוד להציג תמונת מצב מקדימה, מידע רפואי, מחלות וכן שימוש כזה או אחר בתרופות.

קיבלתם בכתב את ההסכמה כי אתם אכן מתאימים לתהליך של השתלת שיער בחול? העבירו לכם את הפרטים והקריאו את הסיכונים? עכשיו אפשר להתקדם ולבדוק מה תוכלו להשיג במסגרת השתלה בישראל לבין השתלת שיער בחול.

ישראל או טורקיה? האם מדובר באותה השיטה?

לפני שאתם מתחייבים לתהליך הזה, חשוב כי מידע שיינתן לכם בתחום השתלות שיער יאפשר תמונה ברורה מאוד על אודות השתלות השיער בישראל וכן השתלה בטורקיה.

אז האם השיטה של ההשתלה זהה לזו המסופקת בתחום השתלות שיער בטורקיה? מסתבר שאולי פחות אם כי התוצאה היא בהחלט זהה כאשר כל שיטה על יתרונותיה ועל חסרונותיה.

השיטה הוותיקה ביותר בישראל היא FUT שמתבצעת בהרדמה מקומית ,משאירה צלקת עדינה שבדרך כלל שאותה מסתיר השיער ובא מוציאים את השיערה מחלקו האחורי של הראש. בגדול, כמו שם גם כאן אם הכול מתנהל כשורה ניתן לשוב לשגרה כבר לאחר יום אחד.

מה החיסרון של השיטה? בעיקר שאיננה מתאימה לכל אחד ואם אין מספיק שיער שיוכל להסתיר את ההצטלקות אזי זו גם בעיה שחשוב להביא בחשבון לפני שנכנסים לתהליך הזה.

השיטות הטורקיות המתקדמות ביותר מבוססות פרו, DHI לרבות DHI ושיטת FUE. מבין השיטות ולצורך ההמחשה, בחרנו לדבר על שיטת FUE המבוססת על הרדמה מקומית, תוך כדי ביצוע נקבובים בעור, לקיחת זקיקים של שיער מחלקו האחורי של הראש והשתלתם במקום החסר.

עם זאת, אם תבחן אפשרות לבצע שיטת FUE בישראל אזי יידרש מטעמו של הרופא המטפל להבין בכל השיטות ולהציג את כל האישורים הנדרשים בהתאם.

השתלת שיער – יש רק דרך אחת להשיב לעצמכם את הביטחון האבוד

הליך של איבוד שיער, נחשב חלק היותר קשה בחייהם של נשים וגברים יחד , כל אחד מסיבותיו השונות. שואלים את עצמכם למה זה קורה דווקא עכשיו ואיך אפשר לשים סוף לבעיה?

במיוחד עבורכם כתיבת המדריך שילמד אתכם כיצד להתמודד עם הבעיה ומהם הספקים הטובים ביותר שיסייעו לכם להתמודד עם הבעיה, לבצע השתלת שיער במקום הנכון והכי חשוב להעצים ולהשיב את הביטחון העצמי למקומו.

על התקרחות ועל שיטות טיפול מאז ועד היום

ההיסטוריה מדברת בעד עצמה כמו היום גם אז לא נשים וגברים התעקשו שלא לוותר על מה שגרם למראה שלהם להראות זוהר ומדהים, גם הם חששו מלאבד את שיערם ואת המראה שיער השופע. נוכח כך, מתוך הבנה את המצוקה והכאב ניסו רבים וטובים לפתור את הבעיה אך ללא הצלחה.

עם זאת, כבר בשנות השלושים חלה תפנית קטנה בתחום השתל שיער וזאת בזכות רופא בשם נורמן אורנטרייך אשר ביצע את ההשתלה הראשונה בגברים, הביא את השיטה לקדמת הבמה ובשנות השישים הוכחה השיטה כבסיס מוצלח לתחום ההשתלה.

לאחר מכן, בשנות השישים ועד השבעים, התווספו עוד ועוד טכניקות של השתלת שיער מבוססי זקיקי עור – כאמור, לקיחת חלק מהשיער ממקום אחד והשתלה שלו במקום שאין בו שיער.

במסגרת המדע והניסיון שבוצע אז, נלקח בחשבון גודל הזקיק, נספרו השערות ואפילו נסקרו נתונים אסתטיים אבל גם אז התוצאה המבוקשת עדיין לא הושגה.

המדענים עדיין לא הצליחו להשיג את התוצאה ובשל הזמן הארוך שנדרש לצמיחה של השתל החדש ויתרו על הרעיון.

 שיא ההצלחה והגילויים החדשים התגלו דווקא בתחילת שנות התשעים ולאורכן, או אז הוחדרה תמיסת מלח לאזור שממנו אמורות להילקח השערות, נוצרו רקמות וכך גם הותאם השתל בצורה המיטבית למקום ההשתלה.

בסיכום דבר, אם שואלים מתי החלו שיטות השתלות השיער לתת את אותותיהן בתחום? בגדול זה החל בשנות התשעים ומאז ועד היום ממשיך התחום להתפתח ומביא שיטות מצוינות, שתלי שיער מצוינים ובסופו של דבר צפיפות מצוינת וכיסוי מלא של כל אזור השיער החסר.

למה גברים מתקרחים ואיך הם מתקרחים?

מצב של התקרחות אצל גברים זהו מצב בו מכמות שיער בלתי מבוטלת נותרת פלומה בלבד והשיער נושר אט אט.

תוהים מה הסיבה לכך? האם שמעתם על אנזים בשם אלפא חמש רדוקטאז? למעשה תפקידו של הורמון זה לסייע להורמון הגברי (טסטוסטרון) להתפרק ולהפוך בסופו של דבר לדיהידרוטסטוסטרון וכאשר חומר זה נקלט על זקיקי השיער התוצאה לא מאחרת והתוצאה? התקרחות בקדמתה של הקרקפת וכן הרס שמגיע בהדרגה בעקבות תרחיש זה.

איך קורה התרחיש ההגנתי הזה לכאורה? האם התקרחות מושפעת רק מזה? זהו שלא, כשמדברים על התקרחות מדברים על כמה וכמה פרמטרים הקשורים בגנטיקה, גיל וכמובן, כמות גבוהה של טסטוסטרון!

סיבות נוספות להתקרחות קשורות בטיפולים תרופתיים שגורמות לתופעות לוואי, מצב של דיכאון הן אצל גברים והן אצל נשים, לחץ דם, פצעים ולעיתים אף תרופות שנראות שאינן מזיקות לכאורה אבל בהחלט יכולות לגרום לנשירת השיער.

סובלים מלחץ בעבודה? ידוע כי אחת הסיבות הנפוצות יותר לנשירת שיער זה הסטרס וגם פעילות לקויה של בלוטת התריס – אף היא יכולה להשפיע ולגרום לנשירה. אוכלים נכון? אם אתם מחסירים מהתפריט את הדבר החשובים וסובלים מנשירה הנה לכם עוד סיבה לבדוק ואף לחזק את החוסרים לרבות השבת הפחמימות לתפריט.

איזה סוגים של התקרחות יש אצל גברים? סוגי התקרחות

  • סוג ההתקרחות הראשונה מדברת על קרחת טבעתית, כאמור התקרחות בקודקודו של הראש, זו התקרחות שלרוב מתפשטת ובסופו של דבר עלולה לייצר אובדן מוחלט של השיער.
  • התקרחות נוספת היא ההתקרחות שכולנו מכירים והיא מאפיינת לא מעט גברים ומתרחש בראש אבל גם בקודקודו. כמו כן, גם השיער המצוי על הרקות הולך ומתדלדל.
  • דוגמה להתקרחות נוספת מדברת על קרחת שמקורה במחלה, כימותרפיה, הקרנות כך שאם השיער צומח שוב, הוא לא בהכרח יצמח כמו בעבר ובדיוק בנקודות שתווצרנה קרחות יידרש לבצע בעתיד את אותן השתלות שיער.
  • קרחת הנפוצה הן אצל גברים והן אצל נשים קרויה קרחת אנדרוגנית כאשר אצל גברים המקור הוא בהפרשת יתר של הורמון הטוסטוסטרון (ראה סעיף קודם).
  • קרחת נוספת נגרמת בשל הצטלקות או מכה ויש את הקרחת העגולה לרבות הגבחת שהיא התקרחות שמקורה במצח.

רוצים לשים סוף לבעיית ההתקרחות? השתלת שיער ואתם מסודרים!

נישת להשתלת שיער מביאה תהליך שבו לוקחים זקיקים של שיער ומשתילים אותם באזור המבוקש. מובן שאותם זקיקים נלקחים מהמקום שבו יש שיער יותר ומושתלים באזור חסר השיער. בתחילה, יידרש מכם לבצע ייעוץ ראשוני בו יובהר מקום ההשתלה וכן כמה זקיקים יידרשו כדי שיתאפשר לכם להשיג את התוצאה המבוקשת.

התהליך עצמו יבוצע על ידי רופא מוסמך בתחום, בתהליך זה יסמן הרופא את האזור ויסביר את כל השלבים החל במקום הנקבים בהם יונחו הזקיקים, שימוש בטכניקות מתקדמות שנקבעו מראש ובסופו של דבר השתלה בדיוק לנקבים שנקבעו.

מתי רואים תוצאות לאחר הליך של השתלת שיער?

השיער יצמח בצורה איטית אבל עקבית, לאחר שלושה חודשים יהיה ניתן כבר לראות את הקרקפת מתחילה להתמלא באותם זקיקים מושתלים שיהפכו במהרה לשיער עבוט לכל דבר. לאחר חצי שנה מהפעולה של ההשתלה התוצאה תגיע לשיאה ואילו לאחר שנה יהיה אפשר לראות את מלוא התוצאות.

האם השתלת שיער מתאימה לכל אחד והאם מדובר בהרדמה מלאה ומה דרגת הכאב?

במצבים שבהם השיער דליל יתר על המידה לא יהיה אפשר לבצע השתלה. כמו כן, אם כבר בוצעה השתלה וקיימים במקום זקיקים שעדיין לא הבשילו, חשוב להמתין כדי לא לפגוע בקיים.

חשוב לציין כי הליך של השתלת שיער יבוצע באמצעות הרדמה של המקום ולא הרדמה כללית. כאמור, במעמד הזה המטופל אומנם לא ירגיש פיזית את המתרחש אבל יהיה מעורב בכל ואפילו יוכל להיות נוכח ולהתבונן בחלק מההשתלה.

כפי שהבנתם, השתלת שיער מתבצעת באמצעות הרדמה מקומית ועם מחט זעירה שמביאה כאב קטן ביותר שגם הוא נעלם לאחר שתי הזריקות הראשונות שמטרתן לאלחש את המקום.

כמה זמן נמשך התהליך והאם הוא מותיר תופעות לוואי?

הליך השתלת שיער יכול להתרחש עד שבע שעות ולעיתים פחות, כל מקרה לגופו. באשר לתופעות הלוואי, לאחר ההשתלה ייתכן שיופיעו סימני נפיחות באזור העיניים ובדיוק לשם כך יונח במקום ההשתלה פלסטר באזור של המצח. כמו כן ייתכן שיורגש גרד מסוים אבל באמצעות ג'ל טיפולי או אלוורה לרבות שקיות קרח יהיה אפשר למגר את החושה והיא ממילא תעלם לאחר כמה ימים מיום ביצוע התהליך.

יש לכם עור בהיר יותר? ייתכן שתסבלו מאדמומיות באזור בו בוצעה ההשתלה אבל גם זה יחלוף תוך מספר ימים ולא יפריע לכם בשגרת יומכם.

האם צריך לקחת ימי מחלה לאחר השתלת שיער?

מן הסתם מדובר באזור רגיש במיוחד ולכן יש לשמור עליו ולהימנע מפעילות ספורטיבית או כל פעילות העלולה לסכן את האזור. כמו כן בימים הראשונים הזקיקים עצמם יוציאו גלדים (בדומה לפצע) לכן אין להתרגש מהדבר, הם ינשרו מעצמם תוך מספר ימים.

כמה זמן מחזיקה השתלת שיער ומה זה דורש מבחינת שימור ותחזוקה?

חשוב לומר, זה שביצעתם השתלת שיער באזור אחד, אין מן הנמנע שלא תהיה התקרחות באזור אחר ועל כך אף מטפל לא אחראי אלא רק יכול להשלים את החסר. באשר לתחזוקה? כאן עולה השאלה, היכן אתם בוחרים לבצע השתלת שיער? אם תבחרו נכון ספק אם תצטרכו לחזור ולבצע מקצה של שיפורים או תיקונים.

מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער?

שלא כמו בפרוצדורות אחרות השתלות שיער מומלצות לביצוע בתום גיל ההתבגרות באופן וודאי והרצוי הוא לבצע את ההשתלות לאחר גיל 25 לפחות. כך לא תהיינה הפתעות, לא תהיינה נסיגות והמטפל יוכל להעריך באופן ברור ביותר את גודל ההתקרחות וכמות הזקיקים המבוקשים.

איפה כדאי לעשות השתלת שיער בארץ או בטורקיה?

השוק הפתוח של השתלות שיער מביא אין ספור הצעות וחידושים וביניהם גם אפשרויות פורצות דרך בזכות השתלות שיער בחול. לצד אין ספור ניתוחים פלסטיים במחירים שווים לכל כיס ועם המנתחים הטובים ביותר, מוצגים גם לא מעט לקוחות מרוצים שביצעו השתלות שיער בחול ומביאים בפניכם את כל היתרונות שבדבר.

כפי שהבנתם, הבחירה של השתלות שיער בטורקיה כבר אמרה את דברה וזאת נוכח המוני נשים וגברים שמחזקים את הטרנד הזה וחוזרים מאושרים הודות למעצמת שיער שהתפתחה דווקא שם.

איך יודעים היכן לבצע השתלות שיער בחול?

כמו בישראל כך גם בישראל, כאשר ניגשים למוסד כזה או אחר המבצע הליכים ניתוחיים לרבות השתלות שיער בחול, יש לדרוש את כל התעודות כי האדם או המרפאה שמספקת לכם את השירות אכן מתאימה, שהיא פועלת על פי כל הכללים ואף מחמירה על פי תווי התקן המחמירים ביותר בעולם!

אחד הדברים החשובים יותר זה לצור קשר ראשוני עם מתווך ישראלי שאתם מכירים או המליצו לכם על אודותיו ועובד עם המרפאה – אחד כזה שיכול להציג לכם את כל המידע ובו זמנית גם המלצות מאנשים שאתם מכירים ויכולים להראות לכם תוצאות בזמן אמת.

בין היתר חשוב לדרוש אם המטפל קשור בארגונים כאלה ואחרים המוכרים על ידי מוסדות כירורגיה ושיקום שיער- זה בהחלט יכול לעשות לכם את העבודה קלה ובטוחה יותר. האם הרופא שבחרתם חבר בארגון ISHRS ? הנה עוד הוכחה שאתם בהחלט בכיוון הנכון.

מהי שיטת DHI- SRיתרונותיה ולמה היא צריך לעשות אותה בטורקיה?

מבין כל שיטות השתלות השיער, שיטה זו נחשבת לטובה ביותר היות שהיא מאפשרת להשיג את הצפיפות הגבוהה ביותר – בכול הודות להשתלת כמעט 240 זקיקי שיער לכל סנטימטר מרובע אחד.

מבין כל השיטות, כאשר מדברים על שיטה זו, מדברים על אין ספור יתרונות וביניהם גם ביטול פתיחת הערוצים באמצעות IMPLANTER. כאמור, אין צורך לבצע ניקוב כדי לצור ערוצים ואת השתלים עצמם מוזרקים ישירות אל המקום הדליל וכך נמנע כאב לרבות אובדן דם.

מחפשים מאה אחוז של הצלחה בתחום השתלי שיער? השתלות שיער בטורקיה מביאות את החדשנות בתחום עם מינימום כאב ומקסימום הצלחה- הכול באחריות מלאה! כמו כן, בשיטה זו לא יידרש לגלח את כל הראש כמו למשל בשיטות השתלה אחרות.

בסיכום חלק, זה ייתכן מאוד שהסטטיסטיקה של נשירת השיער היא לרעתם של הגברים אבל גם נשים סובלות מנשירת שיער וגם חלקן יצטרך בשלב כזה או אחר לבצע השתלות שיער.

מתלבטים בין טורקיה לבין ישראל? לצד אין ספור יתרונות, דברו עם מנותחים ומנותחות אחרות שנהנו מטיפול צמוד, אירוח מושלם והכי חשוב, מחיר שפוי שתוכלו לעמוד בו!

השתלת שיער בטורקיה – הבחירה המושלמת לכם להשתלות שיער

סובלים מנשירת שיער? זו אינה חוויה מהנה לגברים או לנשים. למרבה המזל, הליך השתלת שיער הוא פתרון פשוט למצב זה.

בעוד שאתם יכולים למצוא מרפאות השתלות כמעט בכל מקום בעולם, מרפאות השתלת שיער בטורקיה הופכות פופולריות ברחבי העולם.

תיירות רפואית פורחת בטורקיה הודות ליתרונות הרבים של ההשתלה, ומרפאות אחרות יכולות להציע ללקוחותיהן, כולל הליכי השתלה איכותיים במחירים נוחים.

כאן תמצאו הכל על מרפאות השתלות שיער בטורקיה שלנו ומדוע הן בחירה מצוינת לניתוח ההשתלה שלך.

על בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל והצוות שלו

בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל ממוקם באיסטנבול, טורקיה, ועם שנות הניסיון שלו, הוא כבר אחד מהמקומות הטובים ביותר של השתלות שיער בטורקיה .

בבית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל איכות ושביעות רצון הלקוחות תמיד בראש סדר העדיפויות, ולכן הלקוחות שלהם תמיד יכולים לסמוך על שירות אמין ותוצאות משביעות רצון.

יתר על כן, בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל עוקב אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות והתעשייה האחרונות כדי להביא את השיטות והכלים החדשים ביותר למגזר השתלות השיער. זה מה שהופך את בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל לאחד המקומות הטובים ביותר של השתלת שיער בטורקיה .

תהליך השתלת השיער בבית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל

כפי שצוין קודם לכן, בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל מיישמת כמה מהליכי השתלת שיער המתקדמים ביותר. לכן, לקוחות יכולים לבחור בין מספר שיטות שונות להשתלת שיער. עם זאת, שני הפופולריים ביותר כוללים השתלת שיער DHI והשתלת שיער ספיר(FUE).

טכניקת השתלת השיער של DHI כוללת שימוש בעט משתיל מיוחד שאינו מבצע חתך ומשתיל ישירות את השיער מאזור התורם לאזור הנמען. כלומר, האיסוף וההשתלה של זקיקי שיער נעשים בו זמנית, כך שכל התהליך גוזל פחות זמן.

מלבד זאת, היתרונות העיקריים של השתלת שיער DHI הם תוצאות במראה טבעי ותהליך החלמה מהיר.

השתלת שיער ספיר(FUE) היא גם שיטת השתלת שיער פופולרית. השתלת ספיר היא צורה של טכניקת FUE הכוללת שימוש בלהב ספיר מיוחד. בדומה ל-FUE, תחילה נאספים זקיקי שיער בריאים. לאחר מכן, החתכים נעשים על הראש שבו כל זקיק שיער ממוקם.

בדומה ל-FUE, השתלת שיער של ספיר משתמשת בלהב ספיר שממזער את הקרום סביב החתכים ומאפשר ריפוי מהיר יותר לאחר ההליך.

הליכים אלו נעשים בהרדמה מקומית על מנת להבטיח חוויה נטולת כאבים ונוחות מירבית למטופל במהלך הניתוח.

השוואה של עלויות השתלת שיער: ישראל מול טורקיה

העלות הנמוכה ביותר עבור השתלות שיער בישראל היא 25,000 שקלים . עם זאת, העלויות יכולות להגיע אפילו ל-45,000 שקלים, תלוי במרפאה שתבחרו ובמספר השתלים שתרצו להשתיל.

העלות של כל חבילת השתלת השיער בטורקיה היא בסביבות 12,000 ש"ח, אך המחיר יכול להשתנות בהתאם למצב והציפיות הייחודיות שלכם.

השוואת העלות הממוצעת של השתלת שיער בישראל ובטורקיה היא יותר ממספקת כדי להניע אותך לבחור בטורקיה ובאיסטנבול כיעד להשתלת שיער.

יתר על כן, טורקיה היא ביתם של כמה מנתחי השתלות שיער בעלי שם עולמי שעושים השתלות שיער יוצאות דופן במחיר נמוך בהרבה מאשר רופאים בישראל.

אם אתה חושב שכל הטיול ייצא יקר יותר, אתה לא צריך לדאוג כי בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל עושה הכל כדי לספק למטופלים שלה מחירים נוחים. מלבד ההליך, החבילה כוללת את הדברים הבאים:

  • לינה במלון 5 כוכבים;
  • העברה VIP משדה התעופה וממנו;
  • מתרגם אישי.

תוצאות מתהליך השתלת שיער

ללא קשר למספר השתלים שאתה יוצא איתם, אתה יכול לצפות לתוצאות מצוינות מהליכי השתלת שיער.

ראשית, טכניקות השתלת השיער בהן משתמש צוות בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל דורשות חתכים מינימליים, כך שתהליך הריפוי מהיר וחלק הרבה יותר. גם אזור התורם וגם אזור הנתרם מטופלים היטב, כך שתוכלו להיות רגועים שבסופו של דבר תקבלו ראש מלא בשיער בריא וחזק.

שיקום שיער מלא מושג תוך שנה לאחר ההליך, והלקוחות נדהמו מהלפני ואחרי המהפך שלהם.

מלבד המראה של שיער מלא ועבה יותר, מנתח השתלת שיער אסתטיק אינטרנשיונל  יבטיח שתקבלו תוצאות בעלות מראה טבעי שישתלבו בצורה מושלמת עם שאר השיער וייצרו מעברים חלקים.

סיכום

ביצוע השתלת שיער בטורקיה באיסטנבול היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שאתה יכול לקבל אם אתה רוצה ניתוח השתלת שיער באיכות גבוהה בפחות כסף מאשר בישראל.

ההמלצה שלנו היא בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל צוות המומחים שלו יבטיחו לכם חוויה נעימה לאורך כל המסע. מהייעוץ הראשון ועד לתוצאות הסופיות שהושגו על ידי ההשתלה, לעולם לא תצטער על הבחירה בבית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל באיסטנבול.

תגיות: תהליך השתלת שיער, השתלת שיער בישראל, השתלת שיער בישראל מחיר, השתלת שיער בישראל לעומת טורקיה, לאחר השתלת שיער, לפני ואחרי השתלה, לפני ואחרי השתלות, לפני ואחרי השתלה בטורקיה, לפני ואחרי השתלות בטורקיה, השתלת שיער בשיתט FUE, השתלת שיער בשיטת DHI, השתלת שיער בשיטת FUT, לפני ואחרי השתלת שיער בטורקיה, מומחים להשתלת שיער, שיטות להשתלת שיער, על מנת להשתיל, על מנת להשתיל בטורקיה, על מנת לבצע השתלה, השתלת שיער dhi pro, השתלת הזקיקים הטובה ביותר מהאזור התורם, שיער FUE, השתלת DHI