השתלת שיער בטורקיה – הבחירה המושלמת לכם להשתלות שיער

 

סובלים מנשירת שיער? זו אינה חוויה מהנה לגברים או לנשים. למרבה המזל, הליך השתלת שיער הוא פתרון פשוט למצב זה.

 

בעוד שאתם יכולים למצוא מרפאות השתלות כמעט בכל מקום בעולם, מרפאות השתלת שיער בטורקיה הופכות פופולריות ברחבי העולם.

 

תיירות רפואית פורחת בטורקיה הודות ליתרונות הרבים של ההשתלה, ומרפאות אחרות יכולות להציע ללקוחותיהן, כולל הליכי השתלה איכותיים במחירים נוחים.

 

כאן תמצאו הכל על מרפאות השתלות שיער בטורקיה שלנו ומדוע הן בחירה מצוינת לניתוח השתלת השיער שלך.

 

על בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל והצוות שלו

בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל ממוקם באיסטנבול, טורקיה, ועם שנות הניסיון שלו, הוא כבר אחד מהמקומות הטובים ביותר של השתלות שיער בטורקיה .

 

בבית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל איכות ושביעות רצון הלקוחות תמיד בראש סדר העדיפויות, ולכן הלקוחות שלהם תמיד יכולים לסמוך על שירות אמין ותוצאות משביעות רצון.

 

יתר על כן, בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל עוקב אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות והתעשייה האחרונות כדי להביא את השיטות והכלים החדשים ביותר למגזר השתלות השיער. זה מה שהופך את בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל לאחד המקומות הטובים ביותר של השתלת שיער בטורקיה .

 

תהליך השתלת השיער בבית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל

כפי שצוין קודם לכן, בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל מיישמת כמה מהליכי השתלת שיער המתקדמים ביותר. לכן, לקוחות יכולים לבחור בין מספר שיטות שונות להשתלת שיער. עם זאת, שני הפופולריים ביותר כוללים השתלת שיער DHI והשתלת שיער ספיר(FUE).

 

טכניקת השתלת השיער של DHI כוללת שימוש בעט משתיל מיוחד שאינו מבצע חתך ומשתיל ישירות את השיער מאזור התורם לאזור הנמען. כלומר, האיסוף וההשתלה של זקיקי שיער נעשים בו זמנית, כך שכל התהליך גוזל פחות זמן.

 

מלבד זאת, היתרונות העיקריים של השתלת שיער DHI הם תוצאות במראה טבעי ותהליך החלמה מהיר.

 

השתלת שיער ספיר(FUE) היא גם שיטת השתלת שיער פופולרית. השתלת ספיר היא צורה של טכניקת FUE הכוללת שימוש בלהב ספיר מיוחד. בדומה ל-FUE, תחילה נאספים זקיקי שיער בריאים. לאחר מכן, החתכים נעשים על הראש שבו כל זקיק שיער ממוקם.

 

בדומה ל-FUE, השתלת שיער של ספיר משתמשת בלהב ספיר שממזער את הקרום סביב החתכים ומאפשר ריפוי מהיר יותר לאחר ההליך.

 

הליכים אלו נעשים בהרדמה מקומית על מנת להבטיח חוויה נטולת כאבים ונוחות מירבית למטופל במהלך הניתוח.

 

השוואה של עלויות השתלת שיער: ישראל מול טורקיה

העלות הנמוכה ביותר עבור השתלות שיער בישראל היא 25,000 שקלים . עם זאת, העלויות יכולות להגיע אפילו ל-45,000 שקלים, תלוי במרפאה שתבחרו ובמספר השתלים שתרצו להשתיל.

 

העלות של כל חבילת השתלת השיער בטורקיה היא בסביבות 12,000 ש"ח, אך המחיר יכול להשתנות בהתאם למצב והציפיות הייחודיות שלכם.

 

השוואת העלות הממוצעת של השתלת שיער בישראל ובטורקיה היא יותר ממספקת כדי להניע אותך לבחור בטורקיה ובאיסטנבול כיעד להשתלת שיער.

 

יתר על כן, טורקיה היא ביתם של כמה מנתחי השתלות שיער בעלי שם עולמי שעושים השתלות שיער יוצאות דופן במחיר נמוך בהרבה מאשר רופאים בישראל.

 

אם אתה חושב שכל הטיול ייצא יקר יותר, אתה לא צריך לדאוג כי בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל עושה הכל כדי לספק למטופלים שלה מחירים נוחים. מלבד ההליך, החבילה כוללת את הדברים הבאים:

  • לינה במלון 5 כוכבים;
  • העברה VIP משדה התעופה וממנו;
  • מתרגם אישי.

 

 

תוצאות מתהליך השתלת שיער

ללא קשר למספר השתלים שאתה יוצא איתם, אתה יכול לצפות לתוצאות מצוינות מהליכי השתלת שיער.

 

ראשית, טכניקות השתלת השיער בהן משתמש צוות בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל דורשות חתכים מינימליים, כך שתהליך הריפוי מהיר וחלק הרבה יותר. גם אזור התורם וגם אזור הנתרם מטופלים היטב, כך שתוכלו להיות רגועים שבסופו של דבר תקבלו ראש מלא בשיער בריא וחזק.

 

שיקום שיער מלא מושג תוך שנה לאחר ההליך, והלקוחות נדהמו מהלפני ואחרי המהפך שלהם.

 

מלבד המראה של שיער מלא ועבה יותר, מנתח השתלת שיער אסתטיק אינטרנשיונל  יבטיח שתקבלו תוצאות בעלות מראה טבעי שישתלבו בצורה מושלמת עם שאר השיער וייצרו מעברים חלקים.

 

סיכום

ביצוע השתלת שיער בטורקיה באיסטנבול היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שאתה יכול לקבל אם אתה רוצה ניתוח השתלת שיער באיכות גבוהה בפחות כסף מאשר בישראל.

 

ההמלצה שלנו היא בית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל צוות המומחים שלו יבטיחו לכם חוויה נעימה לאורך כל המסע. מהייעוץ הראשון ועד לתוצאות הסופיות שהושגו על ידי ההשתלה, לעולם לא תצטער על הבחירה בבית החולים אסתטיק אינטרנשיונאל באיסטנבול.

דילוג לתוכן