נשירת שיער

נשירת שיער – הצילו איך שמים לזה סוף?

אם תשאלו נשים וגברים כאחד, הם יספרו לכם חד משמעית כי במצב שבו השיער הולך ומתדלדל ומאבד את הנפח זו בהחלט נקודת אזהרה ברורה, השיער שלכם מתחיל לאבד את זה ומעבר לשמירה על בריאותו הבשורה הטובה היא שיש בהחלט כמה אפשרויות שיכולות להשיב את המראה המתבדר ברוח והפעם, המקצוענים של מיי הייר מדברים אתכם על התחליף המושלם לשיער שאבד עם השנים.

למה יש לכם נשירה? הנה כמה דברים שחשוב לדעת

אצל כל אחד זה יכול להיות שונה, יש גברים עם נשירה מוגברת ויש נשים, כל אחד וסיבותיו לנשירה, יש בעקבות תזונה לא טובה, יש בעיות הורמונליות ויש גנטיקה שלא מטיבה עם הצד השני.

התעלמתם מהבעיה והשיער נשר? אל דאגה, למרבה המזל, לנו במיי הייר יש בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להשיב את המראה שישיב לכם את הביטחון בחזרה.

מה עושים עם הנשירה? בשתי מילים השתלת שיער

אם כבר ניסיתם את הכול, השתלת שיער בהחלט יכולה להועיל לכם והפעם באמצעות הליך רפואי אסתטי שמטרתו לאפשר הכנסת זקיקי שיער באזורים שבהם השיער התדלדל או איננו צומח.

באמצעות חליצה של זקיקי שיער מאזור אחד מעבירים הרופאים את הזקיקים למקום שזקוק לתרומה והנה לכם פתרון מושלם לאזורים שבהם השיער הפך דליל או נעלם כליל.

השתלת השיער יכולה להתרחש החל בגיל עשרים וחמש והלאה וזאת כדי לסיים את גיל ההתבגרות או השינויים ההורמונליים שמתרחשים בגוף.

לאחר בדיקה של אזורים הייעודיים להשתלה, יהיה אפשר לעבור הלאה ולהחליט מאיפה יילקח השיער התורם ולאן הוא יושתל.

בגדול, כדי לזהות השתלת שיער תקינה ונכונה, חשוב לבצע אותה במקום שמבטיח לכם הרדמה מקומית וכאב מזערי ביותר.

לאחר ההשתלה, יזדקק המושתל לכמה ימי מנוחה, הוא אולי ירגיש אי נוחות, אך כעבור זמן שיתבונן על עצמו במראה, הכול יעבור והשיער יקנה את המראה המושלם.

השתלת שיער – האם השיער נראה טבעי?

כמו כל דבר, הרעיון הוא לשאוף להשתלת שיער שנראית ומרגישה טבעית ועל כך אנחנו בmy HAIR שמים את ההדגשים, השתלת שיער שתיראה טבעית ותהיה חלופה טובה ומשמעותית לשיער שהתדלדל או נשר עם השנים.

MY HAIR  השתלות שיער בשיטה המתקדמת ביותר, ללא צלקות והכי חשוב ברמת צפיפות גבוהה כך שהשיער המושתל לא יהיה שונה בהרבה מזה שהיה שם קודם לכן.

כמו כן, ההשתלה עצמה מתבצעת בהתאם לזרימה ולכיוון השיער, דבר שממשיך ומחזק את המראה הטבעי אליו שואפים כאשר מבצעים הליך שכזה .

אותו הסוג, שאותו הגוון, אותו העובי, כך למעשה מאפשרים לכם ב MY HAIR להשיג את התוצאה הכמה שיותר טבעית למה ששאפתם להשיג מלכתחילה.

האם יש צורך ביותר מהשתלת שיער אחת? שאלה טובה!

אפשר לבצע השתלה אחד וכבר לראות תוצאות גם אם אזור ההשתלה הוא גדול ומצריך מקסימום של זקיקים טובים, או אז יבצעו המומחים כל שביכולתם להשיג זקיקים איכותיים ולהשתילם בצורה צפופה ובצורה הטבעית ביותר.

עם זאת, אם קיים צורך לבצע השתלה נוספת, אזי יידרש מהמושתל לחכות בין תשעה חודשים ועד שנה מיום ההשתלה הקודמת – זאת אם לאחר בדיקה יעלה כי אפשר לבצע חליצה נכונה וטובה שתאפשר השתלה איכותית על כל המשתמע מכך.

סובלים מנשירת ישר או דלדול שיער ולא יודעים איך לטפל בבעיה שנחתה עליכם משום מקום? MY HAIR מאפשרים גם לכם לבצע את כל הטיפולים המקצועיים ביותר בדרך לשיער מלא ושופע ביטחון.