מרחבא! למה דווקא השתלות שיער בטורקיה?

טורקיה מתגאה בלא מעט נכנסים (ויש לה במה להתגאות): מהשוק המפורסם בבודרום, דרך מנת הלחמג’ון המפנקת ועד “הכלה מאיסטנבול” שהפכה ללהיט בינלאומי. עם זאת, אולי הדבר המזוהה ביותר עם טורקיה בשנים האחרונות (בטח שבקרב הקהל בישראל) הוא תהליך השתלות השיער. 

למרות הרפואה המתקדמת בישראל, התהליכים המוצעים בארץ כמעט ולא נלקחים בחשבון. מרבית הגברים המעוניינים בהשתלת שיער? בוחרים אוטומטית בטורקיה כיעד להגשים בו את חלומם! אנחנו ב-my hair מאמינים בתהליך ההשתלה בטורקיה, אך חשוב לנו שגם אתם תדעו מה הופך אותו למומלץ בעבורכם. טרם יצא לכם לחקור על סוגי ההשתלות, המאפיינים ותנאי ההשתלה – בארץ ובטורקיה? אנו שמחים לשתף אתכם במידע שערכו רב! טיפ מאיתנו: תתחילו לעבוד על הטורקית שלכם!

השתלות שיער בטורקיה – משלמים פחות, מקבלים יותר

נתחיל בדבר שאולי מעניין אתכם יותר מכל: העלויות הכרוכות בתהליך השתלות שיער בטורקיה. המוטיבציה העיקרית של גברים לבצע השתלת שיער בטורקיה, היא איכות התהליך והתוצאה. עם זאת, לא ניתן להתעלם מהמחיר שגם הוא שיקול שראוי להתחשב בו. גברים רבים מתקשים לתפוש כי “בירת השתלות השיער”, מציעה את התהליך בעלויות נוחות וזולות יותר בהשוואה למקומות אחרים (“אם הם באמת הכי טובים, איך הם לא הכי יקרים?”). אז איך ניתן להסביר את מחירי ההשתלה הנוחים בטורקיה? די בקלות:

בישראל השתלת השיער מתבצעת אך ורק על רופאים. ובטורקיה? אחים, אחיות ופרמדיקים. מאחר וההשתלה בטורקיה אינה מבוצעת ע”י רופאים, הטורקים יכולים לתמחרה בעלויות נוחות הרבה יותר. המרוויחים העיקריים? אתם, הלקוחות! 

מפקידים את הראש שלכם בידיים מנוסות ומקצועיות

נסו לחשוב על הפעם האחרונה שבה חיפשתם לדוגמא איש מקצוע: ליקטתם המלצות וקראתם חוות דעת, כאשר מטרתכם הייתה למצוא את איש המקצוע המנוסה והמקצועי ביותר! ברור לכם כי הניסיון המקצועי משפיע באופן ישיר על טיב השירות שתקבלו, גם כשמדובר רק על תיקון מזגן או צביעת הדירה. ומה קורה כשמדובר על הנראות שלכם, על החלום שלכם ועל הביטחון שלכם? אין מקום להימורים או פשרות – אלא רק לטוב ביותר! 

ההשוואה בין השתלות שיער בטורקיה לישראל, בלתי נמנעת. אנחנו אגב לא מתנגדים להשוואה הזו, אלא מברכים עליה! ככל שתחקרו ותלמדו יותר על הנושא, תגלו שטורקיה ניצבת על פודיום המנצחים בכל הקשור להשתלות שיער. ואיך ניתן להסביר זאת? במילה אחת: ניסיון! ישראל היא מקור לגאווה בהמון תחומים, אך בהשתלות שיער? ישנן טובות ממנה וטורקיה היא אחת מהן. 

הטורקים הם “אמני השתלות שיער“, כאשר תחת ידיהם עוברים ראשים של גברים (מרוצים!) מכל רחבי העולם. בטורקיה לא צפויה לכם “רק” השתלה, אלא חווית השתלה! המיומנות והמקצועיות של הטורקים מאפשרת להם לעבוד ביעילות, וכך לסיים במהירות האפשרית את התהליך שאורך בממוצע בין 6-8 שעות. וכמה השתלות מבוצעות בכל שנה בטורקיה? אתם צפויים להיות מופתעים: מעל לכ-100,000 (!) השתלות! 

תמונות שוות יותר מאלף מילים: השתלות שיער בטורקיה

אי אפשר לדבר על השתלות בשכנתה של ישראל, טורקיה, מבלי לדבר על התוצאות. בסופו של דבר, כל מה שנסביר ונתאר לכם חסר תכלית בעת שהתוצאה אינה מספקת. אז אפשרות אחת היא שנספר לכם על הגברים המרוצים שעברו את התהליך בטורקיה. אפשרות טובה יותר? להתרשם מתמונות ה”לפני ואחרי” כאן באתר שלנו! אין עוד דרך טובה יותר להמחיש את איכות התוצאה, מאשר מבט חטוף על ראשיהם של הגברים שכבר הושתלו. אנו מאמינים כי האינדיקציה לטיב הטיפול ואיכות התוצאה היא לא רק השיער שעל הראש, אלא גם חיוכם של המושתלים – שזורח מבפנים החוצה. 

השתלות שיער במגוון טכניקות מתקדמות

טורקיה היא בירת השתלות השיער, זוכרים? זה לא שטורקיה המליכה את עצמה, אלא שהגברים-מושתלים מרוצים עשו זאת! ומה מעניק לטורקיה את התואר המרשים הזה? בעיקר התוצאות המרשימות, אך גם טכניקות ההשתלה המגוונות המוצעות לגברים. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שלא בכל מקום בעולם, לרבות בישראל, תוכלו לעבור השתלה בכל טכניקה. בטורקיה לעומת זאת, שוק השתלות השיער מפותח ומובילים אותו מומחים בתחום. כתוצאה מכך, כל לקוח יכול לקבל את המענה האיכותי, המדויק והטוב ביותר בעבורו! ב-my hair, אנו מציעים לכם השתלות שיער בטורקיה במגוון שיטות, לרבות: השתלת אורגנית, השתלת שיער בשיטת DHI, מיקרו FUE ואפילו השתלת שיער לנשים שביצועה אינו מותנה בגילוח הראש.

תנו לעצמכם קצת חופש – “השתלת חופשה” בטורקיה

אז מי אמר שאי אפשר לשלב ביזנס עם פלז’ר? בעת שאתם בוחרים להשתיל שיער בטורקיה, הרי שאתם לא טסים אך ורק להשתלה, אלא לחוויה תיירותית! ההשתלה אורכת בין 6-8 שעות, כך שצפוי לכם גם זמן פנוי שתוכלו לתעל לאכילה במסעדות המקומיות, ביקור בשווקים, אתרים אייקונים וכיוצא בזה. שימו לב: למרות הרצון לגלות את העיר ולגמוע את התרבות, חשוב להיות קשובים להוראות הצוות המטפל באשר להחלמה. כבר נגיד לכם כי הבילויים בעיר אפשריים, זאת בתנאי ותימנעו מחשיפה ישירה לשמש/גשם. מסלול ה-VIP שלנו לדוגמא כולל גם סיור מקומי והסעה צמודה. 

רגע לפני שאתם טסים: אבחון אונליין!

אנחנו יודעים, אתם לא יכולים לחכות כבר לנחות בטורקיה (מודים, גם אנחנו!). עם זאת, רגע לפני שאנחנו נפגשים לתכנן את המסע שלכם, אנו ממליצים לכם לעשות אבחון אונליין מהיר. הודות לו, תוכלו לקבל אינדיקציה באשר למסלול ההשתלה המתאים לכם. איך זה עובד? עם מילוי פרטיכם האישיים, נוכל להמליץ לכם על מסלול ההשתלה האידיאלי בעבורכם מבין המסלולים המוצעים. האבחון מתבצע אונליין כאן באתר שלנו, ודורש בהשקעה של כמה דקות בלבד. הפרטים שיהיה עליכם להזין לטובת קבלת אבחון מהיר:

 • המין שלכם
 • האזור בו תרצו להשתיל את השיער
 • ציון השנה בה החלה ההתקרחות
 • תחושתכם האישית באשר למצב ההתקרחות הנוכחי
 • שנת הלידה שלכם
 • צבע השיער שלכם
 • בשלב זה, נציע לכם את המסלול המתאים לכם (מסלול שימור, מסלול מהיר, מסלול VIP)
 • כעת, יהיה עליכם לסמן את האזורים בהם תרצו לבצע את ההשתלה
 • שימו לב: באפשרותכם לצרף לנו תצלום של הקרקפת על מנת שנוכל להתרשם מאזור וקצב ההתקרחות
 • בחרו את המדינה בה תרצו לבצע את ההשתלה. לדוגמא: טורקיה
 • זהו! האבחון נשלח אלינו, נעבד את הנתונים ונשוב אליכם עם הצעה
 • חשוב להדגיש: האבחון אינו מחליף פגישת אבחון אישית
 • לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – *3800
השנה הנוכחית