כל מה שחשוב לך לדעת על השתלות שיער

שיער דליל או ראש קירח, מזוהים בעיקר עם אנשים מבוגרים ותהליכי הזדקנות. בפועל, ישנם גם בחורים צעירים, בשנות העשרים לחייהם, שסובלים מתופעה של שיער דליל והתקרחות. גם אתה לא זוכר מתי חייכת לעצמך במראה בפעם האחרונה? הליך של השתלות שיער לא ישיב לפניך רק את החיוך, אלא גם את השיער!

בכדי לטשטש את חוסר הוודאות ולספק כמה שיותר מידע, החלטנו להשיב על 5 שאלות שכיחות מאד שמפנים אלינו לא מעט. לפרטים נוספים אודות מסלולי ההשתלה שלנו, אתה מוזמן לפנות אלינו כבר עכשיו – *3800.

1.”מהו פתרון של השתלת שיער? אני לא ממש מבין”

השתלת שיער כשמה כן היא – השתלה של שיער מראשך. כשאנו משיבים כך על השאלה, התגובה האוטומטית היא הרמת גבה, הרי איך ניתן להשתיל שיער לגבר שסובל משיער דליל או קרחת? תהליך ההשתלה נשען על רעיון פשוט: ישנם אזורים בהם עוד צומח שיער והם נקראים “אזורים תורמים”. מאותם אזורים מחלצים זקיקי שיער ומשתילים אותם באזורים בהם השיער הפסיק לצמוח.

2.”האם ההשתלה מסתכמת בטיפול אחד או שנדרשים מספר טיפולים?”

המטרה היא לחתום את ההליך של השתלות שיער בטיפול אחד בלבד. לרוב, אין כל צורך בסבב נוסף של טיפולים, זאת מאחר וההשתלה מתבצעת ביסודיות וע”י צוות שמיומן היטב בכל ההליך. עם זאת, במידה ואכן תידרש השתלה נוספת, יהיה ניתן לבצע אותה רק כעבור שנה לערך.

3.”כמה זמן בממוצע אורכת ההשתלה?”

מדובר על השאלה השכיחה ביותר: כמה זמן לוקחת ההשתלה מהרגע בו מתיישבים על הכיסא במרפאה הפרטית? אין זמן מדויק שניתן להתחייב לו מראש, זאת מאחר וכל גבר מגיע עם “נקודת פתיחה” שונה. ככל שנדרשת השתלה נרחבת יותר, כך גם זמן הטיפול מתארך. מהניסיון שלנו, השתלות שיער בחו”ל לא לוקחות יותר מ-8 שעות. לעתים, ניתן לסיים את ההליך גם תוך שש שעות בלבד.

4.”השתלת השיער מתבצעת תחת הרדמה?”

בכדי למנוע חוסר נוחות וכאבים, הליך השתלת השיער מתבצע תחת הרדמה מקומית (לא הרדמה כללית). כלומר, המטופל נשאר ער לחלוטין ויכול להפנות שאלות לצוות המטפל. הודות להרדמה, המטופל עתיד ליהנות מהשתלה נטולת כאב.

5.”אני ספורטאי פעיל. אוכל לשוב לפעילות לאחר ההשתלה?”

בתום ההליך במרפאה הפרטית, מקבל כל מטופל הנחיות מלאות באשר להחלמה: מה ניתן לעשות, ממה חשוב להישמר וממה יש להימנע באופן מוחלט. לרוב, פעילות גופנית מומלצת כעבור חודש ימים לאחר ההשתלה, וזאת בתנאי כי ההחלמה מתקדמת כמצופה וללא אירועים חריגים.

הליך השתלת השיער לא תורם רק לשיפור המראה החיצוני, אלא גם מעלה את הביטחון העצמי ואת החוויה האישית-רגשית של כל גבר. לפרטים נוספים אודות השתלת שיער בחו”ל, השאר לנו את פרטיך ונשוב אליך בהקדם.

השנה הנוכחית