השתלת שיער זיו משיח שף – הסיפור הטוב שלי עם MY HAIR

אחת השאלות היותר מתבקשות זה למה אנשים צריכים את זה ? כמו לא מעט ניתוחים אסתטיים וטיפולים כאלה ואחרים, יותר ויותר אנשים מרגישים את חוסר הביטחון שלהם “בזכות” חוסר השיער, הקרחות והנראות הבעייתית של אי המצאות שיער בנקודות כאלה או אחרות בקדמת הראש, בפדחת או במפרצים עצמם.

נשמע לכם מוכר? הכירו את הסיפור של זיו משיח שף, הוא לא שונה מכם, גם הוא רצה להפסיק את המצב הזה, להרגיש צעיר, לזכות בשנים הטובות בזכות מראה מושלם – הפעם בזכות השתלת שיער באיכות וברמה הגבוהה ביותר.

למה צריך השתלת שיער? שאלה טובה!

“להלוות מהצדדים” לקחת שיער ממקום אחד, לסרק למקום השני ועם קצת רוח זה פשוט לא מחזיק וחושף את הקרחות שהולכות וגדלות עם השנים.

אז נכון, יש אנשים שיש להם גנטיקה מנצחת אך עם זאת יש אנשים שהגנטיקה לא עובדת עבורם וכך גם המראה המקריח והמסוקס.

מה עושים במצב הזה? בדיוק מה שעשה זיו משיח, שף שעובד עם המון אנשים ונחשף בפני לא מעט. מרגע שזיו רצה להרגיש טוב עם עצמו ועם המראה הייצוגי, הוא החליט לבחור את MY HAIR הדבר הטוב ביותר שהוא עשה לעצמו – השתלת שיער ברמה אחרת! רמה אחת מעל כולם.

מה גרם לזיו להצטרף להמוני ידוענים שכבר בחרו MY HAIR?

“ללא חורים” “בלי להרגיש לא נוח” זה מה שגרם לזיו לבחור את MY HAIR  בזכות היכולת לסמוך על גוף רציני. תוצאות מדהימות של רבים וטובים ורצון להשתייך אל כל ההצלחות. כמו כן, הליך נעים, קצת חששות, אבל הכול עובר מרגע שניגשים לזה, מסיימים, מינימום של כאב, מינימום זמן החלמה והתוצאה? תחליטו בעצמכם.

רוצים להיות חלק מידוענים ולא ידוענים שמרגישים מדהים ומחייכים לאורך כל הדרך? בעלות שווה לכל כיס, מראה מדהים, הפעם לא מתלבטים, מצטרפים ובוחרים MY HAIR כדי להשיב לעצמכם את המראה המושלם ללא כל מאמץ.

MY HAIR  – הצטרפו לעוד אנשים כמו זיו משיח שכבר נהנים עכשיו מהשתלת שיער מהסרטים.

השנה הנוכחית