השתלות שיער – הרבה מעבר לשיער על הראש!

אתם הכי יפים כשנוח לכם? לא תאמינו אפילו עד כמה! גברים רבים (חלקם, צעירים מאד), מסתובבים בעולם בתחושה של החמצה, פספוס, שהם לא מספיקים טובים, “מה היה אילו…”, תסכול ולעתים גם קנאה. לצד הגברים שנהנים משיער שופע ומלא, ישנם המון גברים ישראלים שנאלצים בנקודה מסוימת בחייהם להיפרד מהשיער שעל ראשם. גברים שאיבדו את שיערם, מעידים כי לאבד שיער זה כמו לאבד איבר – משהו שהיה חלק ממך ומגופך ונלקח. 

כעת, כשאתם מתעניינים בפתרון השתלות שיער, הדבר היחיד שאתם כמהים לו הוא שיער על הראש. תשמחו לגלות כי השיער שיצמח מחדש על ראשכם, יעורר אתכם מחדש ויגרום לכם לחייך מבפנים החוצה! טיפולים אסתטיים ניכרים אמנם חזותית, אך מחוללים פלאים גם עמוק בפנים… 

הקשר בין שיער מלא וביטחון עצמי

הביטחון העצמי שלכם נבנה לאורך שנים ונשען על המון דברים. גם המראה החיצוני שלכם, משפיע על החוויה שלכם את עצמכם ועל הדרך בה אתם תופשים את עצמכם. ולכן, אתם משקיעים ומטפחים את עצמכם, ועושים כל שאתם יכולים על מנת להיראות הכי טוב שלכם. לצד הדברים שבשליטתכם המלאה (תזונה מאוזנת, פעילות גופנית, שגרת טיפוח, טיפולים קוסמטיים וכן הלאה), ישנם דברים שקצת פחות. דוגמא לכך: תהליך של אובדן שיער.

מדובר על תהליך שאינכם יכולים לשלוט עליו, אך אתם בהחלט יכולים לשלוט על הבחירות שלכם! הודות לפתרון השתלות שיער, קרחת/תספורת “בן גוריון”/שיער דליל הם בחירה: אתם יכולים לקבל את המצב הנוכחי, אך גם יכולים לבחור להשתיל את השיער שאבד לכם בחזרה! 

כיום, יותר מתמיד, גברים רוצים להיראות טוב, משקיעים בלהיראות טוב ובטח שאינם פוחדים או נרתעים מהמילים “טיפוח”, “ביוטי” ו”אסתטיקה”. כשאתם בוחרים להשתיל שיער, אתם בוחרים להשקיע בעצמכם – במראה החיצוני שלכם, בתחושות הפנימיות שלכם ובביטחון העצמי שאולי התערער עם השנים.

השתלת השיער – מתנה שאתם מעניקים לעצמכם!

המוטיבציה היחידה שצריכה להניע אתכם להשתיל שיער היא אתם! השתלת שיער לא משנה רק את המראה החיצוני שלכם, אלא שהיא גם פותרת המון קונפליקטים פנימיים. ישנם גברים עם שיער דליל שמרגישים שנקודת הפתיחה שלהם בדייטים פחות טובה, שהביטחון העצמי הנמוך שלהם סוגר להם דלתות בראיונות עבודה ושהם מזוהים בעיקר ע”י השיער הדליל/ראשם הקירח.

לא משנה בני כמה אתם ומהו הסטטוס הזוגי שלכם: זהו הרגע שלכם להיראות טוב ולהרגיש טוב! שיער על הראש תורם למראה בריא, חיוני וצעיר, הוא מחמיא ומאיר את הפנים וכל בוקר מתחיל ברגל ימין כשאתם מרגישים טוב יותר!

מהו הרגע הנכון לבצע השתלת שיער?

הרגע הזה ממש. ישנו מיתוס כי השתלות שיער דורשות בהשקעה רבה בזמן, אך זהו רק מיתוס:

  • ההשתלה בפועל לוקחת מקסימום 8 שעות
  • בנוסף, לינה של 2 לילות ביעד ההשתלה
  • עם החזרה לארץ, ניתן לשוב לעבודה / לימודים

כל יום בחייכם ללא שיער על הראש, הוא יום שבו יכולתם להרגיש טוב ונוח יותר עם עצמכם. ההשקעה בהשתלת השיער היא השקעה מושכלת, ראויה ונבונה שמייצרת אפקט שרשרת אדיר:

  • אתם בוחרים להשקיע בעצמכם ולהשתיל שיער!
  • בשיאו של התהליך – תיהנו משיער שופע ומלא
  • עם שיער, אתם פשוט נראים טוב יותר!
  • כשאתם נראים טובים יותר – אתם מרגישים טוב יותר! 
  • אתם מצליחים להביא גרסה טובה יותר שלכם לראיונות עבודה, דייטים ומפגשים חברתיים
  • הסביבה מרגישה כשנוח ובטוח לכם ומגיבה אליכם בהתאם

המסע שלכם מתחיל עכשיו! לפרטים נוספים אודות השתלות שיער בטורקיה ובאירופה, התקשרו – *3800.

השנה הנוכחית