האם השתלות שיער מתאימות לספורטאים מקצועיים?

פעילות גופנית מבורכת ומומלצת לכל אחד ואחת! לצד האנשים שמטפחים אותה כחלק מדבקותם באורח חיים בריא, ישנם אלו שמתפרנסים ממנה. ספורטאים מקצועיים פעילים בענפי ספורט כדוגמת כדורגל, כדורסל, ג’ודו, התעמלות אומנותית, שחייה, רכיבה תחרותית, כדורעף, גלישה והרשימה עוד ארוכה. 

ספורטאים מקצועיים ניחנים ביכולות פיסיות מרשימות, אך אינם חסינים מפני הידללות של השיער והתקרחות. וכך, עולה פעמים רבות השאלה: האם ספורטאים פעילים, שעבודתם ופרנסתם נשענת על אימונים ותחרויות, יכולים להרשות לעצמם לקחת “פסק זמן” ולבצע השתלות שיער? התשובה עשויה להפתיע אתכם…

השתלת שיער לספורטאים מקצועיים – אפשרית או בעייתית?

אורח החיים שלכם אינטנסיבי, אתם מתאמנים המון (!) שעות בכל יום וההישגים שלכם מותנים במידת ההתמסרות והעקביות. האם תהליך של השתלת שיער עלול לפגוע לכם בקריירה? אנחנו לא יודעים מאילו שמועות (אם בכלל) אתם ניזונים, אך שמחים לבשר לכם שגם אתם, ספורטאים שמתאמנים ומתחרים למחייתם, יכולים לעבור תהליך של השתלת שיער בחו”ל! 

אנו מנחשים כי מטרידות אתכם בעיקר שתי שאלות: 

  • “האם תהליך השתלות שיער מותנה בתקופת החלמה ארוכה שתפגע לי באימונים?”
  • “האם הזעה שמקורה באימונים אינטנסיביים עלולה לפגוע ביעילות ההשתלה?”. 
  • החששות שלכם טבעיים, ומעידים על נאמנותכם לקריירה המפוארת שלכם! אנו שמחים להיות אלו שמבשרים לכם כי גם בסטטוס שלכם, תוכלו להשתיל שיער! 

מה חשוב לדעת לפני ביצוע השתלות שיער לספורטאים מקצועיים?

אנו נוקטים בגישה של שקיפות מלאה בפני לקוחותינו, ומאמינים כי היא הדרך היחידה לבסס מערכת יחסים אמינה ומקצועית. ולכן, כשמגיעים אלינו לפגישה ספורטאים מקצועיים שעבודתם מבוססת על אימונים ותחרויות, אני מיידעים אותם בכל “השורות הקטנות”. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, מה חשוב שתדעו על השתלת השיער והשפעתה על שגרת האימונים?

  • בשבוע הראשון לאחר ההשתלה, מומלץ מאד (!) להימנע מפעילות גופנית, קל וחומר מכזו הנחשבת לפעילות מאומצת
  • בשבועיים הראשונים שלאחר ההשתלה, אין להרים משקלים כבדים. ולכן, במידה ואתם עוסקים בתחום של הרמת משקולות לדוגמא, יש להימנע מפעילות זו
  • כעבור חודש מיום ההשתלה, תוכלו לחזור לפעילות מלאה! 

“אני שחקן כדורגל, השתלת השיער עלולה להיות בעייתית עבורי?”

התשובה היא שלא. עם זאת, חשוב להדגיש: בחודש הראשון לאחר ההשתלה, יש להימנע מפעילות מסוג כדורגל, והסיבה לכך פשוטה: במהלך המשחק, קיימת הסבירות כי הכדור יפגע בראש. ב-30 הימים הראשונים, יש למזער ככל הניתן חשיפה לפגיעות שכאלו.

מתי כדאי לספורטאים לבצע את השתלת השיער?

מאחר והמטרה היא למזער ככל הניתן פגיעה בשגרת האימונים, כדאי לבצע את השתלת השיער בתקופות של “הדממה” יחסית בענף אליו אתם משויכים. במידה ואתם מתאמנים לאורך כל ימות השנה, מומלץ לבצע את ההשתלה בתקופת החגים. 

“אני ספורטאי פעיל בן 19. השתלת השיער עשויה להתאים לי?”

באופן כללי, אין כל מניעה לבצע השתלת שיער בגיל הזה. עם זאת, מניסיוננו, כדאי מעט להמתין שכן השתלות שיער בגילאים צעירים נוטות להיות פחות יעילות. אנו מודעים לכך שמצב בו ישנה הידללות של שיער רחוק מלהיות אידיאלי, וזו הסיבה שגברים צעירים בוחנים את אפשרות ההשתלה בגילאים צעירים. המחויבות שלנו לקהל הלקוחות שלנו גדולה, כאשר מטרתנו היא להבטיח תוצאה מקסימלית ובלתי מתפשרת! ולכן, המלצתנו המקצועית היא להמתין כמה שנים ורק אז לבצע השתלת שיער. 

אז רגע לפני שאתם יוצאים לאימון הבא שלכם, תאמו פגישה אצלנו ב-my hair! אנו מזמינים אתכם לפגישה פרונטלית, לאורכה נספק לכם את כל המידע הנדרש בנושא השתלות שיער בחו”ל. התקשרו – *3800

השנה הנוכחית