איך בוחרים חברה שמציעה השתלות שיער גברים?

כבר תקופה ארוכה שאתה סובל משיער דליל או קרחת מלאה? לא משנה מה היה עד כה, אלא משנה מה קורה מעכשיו: השתלות שיער גברים בחו”ל המוצעות לקהל הגברים הישראלי. מה שמעכב המון גברים ישראלים בדרך להגשמת חלום השיער הוא בעיקר תהליך בחירת החברה, ובצדק.

אז רגע לפני שאתה מקבל הצעות ממספר חברות, מבצע השוואות מחירים ומלקט המלצות, דע גם אתה: איך לבחור את החברה המומלצת ביותר שתלווה אותך בתהליך השתלות שיער גברים?

1.אילו מסלולים מציעה לך החברה?

הדבר הבסיסי ביותר שאתה צריך לבדוק הוא את המסלולים שמציעה החברה. אנחנו שמחים להציע מספר מסלולים שונים, כך שתוכל לבחור את המסלול הנוח לך ביותר:

  • השתלות שיער VIP כולל ליווי מלא
  • השתלות שיער במסלול המהיר
  • שימור שיער

חשוב להדגיש: אנחנו שותפים מלאים שלך לדרך! השתלות שיער גברים המבוצעות בחו”ל מעלות המון חששות מטבע הדברים, אך כשאתה איתנו, אתה יכול להיות שקט. אנו דואגים לליווי מלא ומתכננים בעבורך לו”ז מלא לכל תהליך ההשתלה: מתיאום מלונות, איסוף והסעות וקביעת תור במרפאה הפרטית.

2.התרשמות מתמונות לפני ואחרי

סביר כי גם אתה שמעת המון על השתלות שיער. עם זאת, האם יצא לך להתרשם מתמונות בסגנון “לפני ואחרי?” לא תאמין אפילו עד כמה תמונה שווה יותר מאלף מילים! באמצעות תמונות המשקפות את מצב השיער לפני ההשתלה ואחריה, תוכל גם אתה לקבל אינדיקציה אודות טיב התוצאה. כאן באתר שלנו, תוכל להתרשם מגלריה מפוארת המייצגת את סיפורי ההצלחה שלנו.

3.המלצות של לקוחות מרוצים

דבר נוסף שכדאי לעשות רגע לפני שבוחרים בחברה המלווה בתהליך של השתלות שיער גברים: קריאת המלצות! בעוד התמונות מציגות את התוצאה הסופית, ההמלצות הכתובות יאפשרו לך להכיר אותנו טוב יותר. כאן באתר שלנו ישנן המלצות נבחרות מגברים שעברו את ההשתלה וכעת יכולים לספר עליה. באמצעות ההמלצות תוכל ללמוד על היחס האישי שאנחנו מעניקים, האדיבות, המקצועיות, ההתחייבות לטוב ביותר והזמינות – לפני התהליך, במהלכו וגם לאחריו.

4.האם החברה מציעה השתלת שיער בטורקיה?

אי אפשר לדבר על השתלות שיער מבלי לדבר על טורקיה. המדינה השכנה לישראל, הפכה לשם דבר בתחום השתלות השיער. סביר כי את מרבית ההליכים הרפואיים (שרק תהיה בריא!) תעדיף לעבור בישראל. עם זאת, בכל הקשור לאסתטיקה וטיפולי השתלות השיער, טורקיה על המפה. אנחנו מציעים את הליך השתלות השיער בטורקיה ובמדינות נוספות באירופה, ויש להליך בחו”ל מספר יתרונות בולטים:

  • הצוות המטפל בטורקיה בעל ניסיון מקצועי רב (בכל שנה מבוצעים מעל ל-100,000 השתלות!)
  • המחיר להשתלה בחו”ל נמוך יותר בהשוואה להשתלה בארץ, מה שהופך את חלום השיער לנגיש ליותר גברים
  • חוויה תיירותית: טיסה לחו”ל, לינה בבית מלון, ארוחות בוקר מפנקות, שווקים מקומיים, מרכזי קניות ועוד…
השנה הנוכחית