אז מיהו הכוכב הבינלאומי שהשתיל שיער בטורקיה עם my hair?

ישנם שני דברים שאנחנו לא צריכים להציג בפניכם: האחד הוא את תהליך השתלות השיער בטורקיה. והשני? את יוצר המוסיקה האלקטרונית סקאזי, שמוכר בין היתר מהשתתפותו בתוכניות המצליחות “מחוברים” ו”גולסטאר”. ועל מה בכל זאת ראוי שנתעכב? על תהליך השתלת השיער שביצע סקאזי עם חברתנו, my hair!

מדוע השתלת השיער של סקאזי אמורה לעניין אתכם?

במידה שאתם עוקבים אחר סקאזי ברשתות החברתיות, אתם כבר יודעים כי הוא עבר השתלת שיער בטורקיה בנובמבר האחרון עם חברתנו – My hair. אשר סויסה, המוכר בעיקר בשם הבמה סקאזי, תיעד בפתיחות את החוויה האישית שלו בעודו נמצא בטורקיה השכנה. ערוצי תקשורת/עמודי אינסטגרם משפיעים – מישראל בידור, דרך הוט בידור ועד מאקו, שיתפו גם הם את המסע שלו בדרך לשיער עליו חלם. 

מאחר שאתם קוראים כעת שורות אלו, אנו משוכנעים כי גם אתם שוקלים לבצע השתלת שיער – בטורקיה או במדינה אחרת. באופן טבעי ומתבקש, את “המסע” שלכם אתם מתחילים באיסוף המלצות על חברות המלוות את התהליך, וכך הגעתם גם אלינו. לא שאנו רוצים להעיד דבר על עצמנו, אך הבחירה של אמן ישראלי-בינלאומי להשתיל שיער בטורקיה דרכנו, מעידה דבר או שניים על האיכות, המסירות והמקצועיות שלנו.

“מדוע סקאזי בחר להשתיל שיער דווקא בטורקיה?”

אנו שומרים על פרטיותם המלאה של כל לקוחותינו – אלו המוכרים לציבור הרחב וגם אלו שלא. ברשותכם, לא נתייחס נקודתית לבחירותיו ושיקוליו של סקאזי, אך כן חשוב שתדעו מדוע טורקיה נבחרת על ידי רבים כמדינה המועדפת להשתיל בה שיער:

  • מראה מיליון דולר (בהרבה פחות כסף) – לא רק שחלומות השיער שלכם יכולים להתגשם, אלא שהגשמתם אפשרית עם השקעה כספית נוחה והוגנת. השתלות השיער בטורקיה הן ההוכחה ש”מראה מיליון דולר” עולה הרבה פחות. אצלנו ב-my hair, תוכלו להשתיל שיער החל מ-9900 שקלים בלבד!
  • ניסיון, ניסיון ושוב ניסיון – לכל מדינה בעולם ישנם נכסים להתגאות בהם. והטורקים? הם מתגאים באמני השתלות שיער מנוסים! מבלי להכיר אתכם, אנו משוכנעים כי תרצו להפקיד את ראשכם בידיים מנוסות ואחראיות. והידיים הטורקיות? הוכיחו וממשיכות להוכיח את עצמן!
  • מינימום זמן, מקסימום תוצאה – הניסיון והמיומנות של הטורקים מאפשרים להם לבצע את ההשתלה במינימום זמן, מבלי להתפשר על איכות התוצאה! וכמה זמן לוקחת ההשתלה? בין 6-8 שעות בלבד. 

“אמן בסדר גודל כמו סקאזי יכול היה להרשות לעצמו להפסיד ימי עבודה?”

כאמור, לא נשיב על השאלה בהתייחסות אישית לסקאזי, אלא באופן כללי. השתלת שיער בטורקיה נתפשת בעייני רבים (ואולי גם בצדק), כתהליך שדורש לקחת “פסק זמן” מהשגרה. כשאנחנו מספרים ללקוחותינו כי לרוב ניתן לשוב לשגרה כבר למחרת התהליך, התגובה המיידית שאנו מקבלים היא: “אין מצב!”. לשמחתנו ולשמחתכם יש מצב, וכל עוד תקפידו על הוראות ההחלמה תוכלו לשוב לשגרתכם באופן מידי. 

“הבחירה של סקאזי בכם מעניקה לי ביטחון, אך אוכל להתרשם מהמלצות נוספות?”

אנו מעודדים את לקוחותינו לקרוא ולצפות בכמה שיותר המלצות! מסיבה זו, הקדשנו כאן באתר שלנו עמוד שלם להמלצות שנכתבו על ידי לקוחותינו. אנו מזמינים אתכם להתרשם מצילומי מסך של המלצות אמיתיות שנכתבו לנו ועלינו. ההמלצות מגובות גם בתמונות, כך שתוכלו לראות בעיניכם את תוצאות ההשתלה! 

אנחנו ב-my hair מחויבים לכל לקוחותינו בצורה שווה! עבורנו, כל לקוח ראוי ליחס, שירות וטיפול בסטנדרט VIP! לפרטים נוספים אודות השתלות שיער בטורקיה או תיאום פגישה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ממש עכשיו *3800

WhatsApp Image 2021 12 13 at 10.10.05 1
השנה הנוכחית