אז כמה ימי חופש מהעבודה צריך בשביל השתלות שיער?

כבר זמן רב שאתם לא ממש מרוצים ממה שאתם רואים במראה: שיער דליל, “קרחות” באזורים מסוימים ולעתים – קרחת מלאה על כל הראש. אז נכון, אתם הרבה מעבר למראה החיצוני שלכם, אך עם זאת, אינכם צריכים להתפשר על מראה שגורם לכם לחוסר נוחות. פתרון השתלות שיער מאפשר לכם ליהנות משיער מלא, שופע וטבעי!

חלום קטן בלב? יש! שיטה יעילה להשתלת שיער? יש! כעת, כל מה שאתם צריכים הוא להגיע לפגישת ייעוץ, לבחור את המסלול המתאים לכם מבין שלושת המסלולים שלנו ולחתום על ימי חופשה. 

גברים רבים שמעוניינים להשתיל שיער, לא אחת דוחים את ההשתלה בטענה כי “זהו לא זמן טוב”. אל תשכחו לרגע: אין עוד השקעה ראויה יותר מההשקעה שלכם בעצמכם! הרגע הזה ממש, הוא הרגע שלכם לעשות משהו למען עצמכם – לשיפור המראה החיצוני שלכם ולשיפור החוויה שלכם את עצמכם. אז כמה זמן לוקחת השתלת שיער וכמה ימי חופש מהעבודה אתם צריכים? 

על כמה ימי חופש אתם צריכים לחתום?

אולי השאלה הנפוצה ביותר שאנו נשאלים היא כמה זמן לוקחת השתלת שיער. מעבר לכך שחשוב לגברים המעוניינים בהשתלה לדעת כמה זמן לוקחת הפרוצדורה, הרי שגם חשוב להם לדעת כמה ימי חופשה מהעבודה עליהם לבקש. אז מה אתם צריכים לדעת?

  • ההשתלה עצמה לוקחת בין 6-8 שעות. אורך הטיפול משתנה כמובן בהתאם להיקף ההשתלה הנדרשת. הנוסחה פשוטה: ככל שנדרשת השתלה צפופה ובאזורים רבים יותר, כך הטיפול ארוך יותר.
  • המסלולים שלנו כוללים שהות של 2 לילות בבית מלון. 

כפי שאתם מבינים, לא נדרשים לכם יותר מכמה ימי חופשה. עם זאת, אנו ממליצים בחום לנצל את ההזדמנות לחופשה בת כמה ימים. מאחר וההשתלה מתבצעת בחו”ל (טורקיה, יוון, קפריסין או גאורגיה), תוכלו גם ליהנות מהשתלת שיער וגם מחופשה רומנטית / משפחתית / חברית. 

“אוכל לחזור לעבודה לאחר החזרה לארץ?”

טכנית, תוכלו לטוס להשתלת השיער ביום ראשון ולשוב לעבודה כבר ביום חמישי. כן, אתם קוראים נכון. בפגישות ההיכרות שלנו עם הגברים המעוניינים בהשתלת שיער, אנו מגלים כי רבים מאמינים שנדרשת החלמה ארוכה מאד. בפועל, החזרה שלכם למקום העבודה יכולה להתבצע כבר למחרת ההשתלה. חשוב להדגיש כי עליכם לאמץ את ההמלצות הרפואיות שיחלוק אתכם הצוות המטפל. ולכן, במידה וניתנת לכם המלצה להמתין מעט עם החזרה לעבודה / להימנע מפעילות פיסית, אמצו אותה.

“ניתן לשוב לעבודה עם הכאבים הצפויים לאחר ההשתלה?”

שאלה מצוינת! אי אפשר לדבר על השתלות שיער מבלי לדבר על הכאבים הצפויים בימים שלאחר ההשתלה. לרוב, מדובר על כאבים נסבלים שמתוארים ע”י הגברים כחוסר נוחות ונעימות, ופחות ככאב חד, דוקר ובלתי נסבל. התחושה הזו תלווה אתכם בימים הראשונים (שימו לב כי מדובר על כאב טבעי לחלוטין), והיא אינה אמורה למנוע מכם לשוב לעבודה ולשגרה שלכם.

אז כמה תעלה לכם השתלת שיער?

אנו מציעים שלושה מסלולים שונים של השתלות שיער:

חשוב לנו לציין כי אין מסלול מומלץ יותר או פחות, אלא שיש את מסלול ההשתלה המתאים ביותר לכם! בפגישת ההיכרות שלנו, נפרט בפניכם את המסלולים – מה כלול בהם ומהי העלות שלהם. מחירי השתלות השיער מתחילים ב-1300 שקלים ומגיעים עד ל-18,000 שקלים. ההשקעה הכספית שלכם לא קונה לכם רק שיער, אלא הרבה מעבר: חיוך על הפנים, ערך וביטחון עצמי ומראה צעיר. 

לפרטים נוספים אודות השתלות שיער בטורקיה או באירופה, התקשרו! נשמח למסור לכם פרטים ולתאם אתכם פגישת היכרות – *3800

השנה הנוכחית