טורקיה – איסטנבול

mazeget istanbul

איסטנבול היא מעצמה עולמית בתחום השתלות שיער
כפי שצוין, קיימות באיסטנבול עשרות קליניקות אשר מבצעות מאות השתלות שיער בכל יום. הטיפולים ניתנים ברמה מקצועית גבוהה ובחצי מהעלות של אותם הטיפולים בארץ. כמובן שרק במידה ואכן פניתם למוסד רפואי מקצועי ומוסדר ולא לאנשים פרטיים אשר מציעים "טיפולים רפואיים בזול".

לאחר סקירה ובדיקה במגוון רחב של קליניקות, בתי חולים ורופאים פרטיים, בחרנו לקחת אתכם לחלק האסייתי של איסטנבול – לתת הנפה קדיקוי, שהוא חציה המזרחי של העיר.

קדיקוי היא תת-נפה גדולה של נפת איסטנבול שבטורקיה. היא נמצאת בחוף הצפוני של ים המרמרה ופונה לכיוון של החלק האירופי בוספורוס. קדיקוי בטורקית משמעה "כפר השופט", זהו גם שמה של השכונה הדומיננטית באזור – וזוהי "השכונה" שאנו לוקחים אתכם אליה ישירות משדה התעופה, למלון בוטיק באמצע השכונה.

באזור חיים יחד ארמנים, יוונים, יהודים, וטורקים. בקדיקוי יש מספר כנסיות ובתי כנסת.
השכונה עמוסה בשווקים פתוחים וסגורים בתי קפה מסעדות, מסעדות דגים טריים רבות (בשל הקרבה לים), שופיניג איכותי ואטרקטיבי. 

בית המלון באיסטנבול

איסטנבול היא למעשה הבירה הבלתי רשמית של טורקיה והיא העיר הראשונה בגודלה במדינה. אוכלוסייתה מונה למעלה מ 14 מיליון תושבים. זוהי עיר מרתקת ומהווה מוקד עלייה לרגל עבור תיירים רבים מכל העולם. איסטנבול מאופיינת בתרבות עשירה המורכבת ממוזאונים רבים, אתרי עתיקות, שווקים רבים, אתרי בילוי וחיי לילה, חופים קסומים, אתרי נופש ואוכל משובח. זוהי עיר עתיקה עם היסטוריה עשירה, זוהי העיר היחידה בעולם אשר ממוקמת על שתי יבשות שהן יבשת אירופה ויבשת אסיה.

תיירות ורפואה באיסטנבול
איסטנבול הפכה, בשנים האחרונות, למעצמה בתחום הטיפולים הרפואיים בכלל, ובתחום השתלות שיער וטיפולים קוסמטיים בפרט. קיימות בה עשרות קליניקות המעניקות טיפולים מתקדמים על ידי רופאים מיומנים בעלי השכלה מערבית, והמחירים נמוכים ב 50% מישראל או אירופה וארה"ב. לטורקיה ישנה כוונה להצטרף לאיחוד האירופי, ולכן כל המוסדות וההתקנים הבריאותיים במדינה מחויבים לעמוד בתקנים האירופאיים המחמירים, מבחינת השכלה והכשרת הצוות הרפואי, מבחינה טכנולוגית ורמת השירות שהם מחויבים להעניק. קיימים באיסטנבול מספר בתי חולים אשר עובדים בשיתוף פעולה עם בתי חולים מהמובילים בעולם. עקב התפתחותה של טורקיה בכלל ואיסטנבול בפרט, כמעצמה רפואית עולמית, נטבע הביטוי "תיירות רפואית באיסטנבול". אלפי אנשים מהעולם ומאות ישראלים מגיעים לאיסטנבול בכל חודש בכדי לקבל טיפול רפואי כלשהו, וזאת בעקבות השירות המקצועי המוצע בה ואתרי התיירות הרבים. אלו המגיעים משלבים את הטיפול הרפואי עם חופשה מהנה ומרגיעה. ישראלים רבים מגיעים לצורך השתלת שיער באיסטנבול בכל שנה. הם דיווחו כי קיבלו יחס מצוין מהצוות הטורקי המטפל וכי לא היה כלל כל חשש בליבם.

אז כיצד מתבצע התהליך עצמו?

חברת My Hair עובדת בשיתוף פעולה עם בית החולים האקדמאי באיסטנבול ועם צוות פרא רפואי ותיק ומיומן.

נציג של חברת My Hair ילווה אתכם מרגע היציאה מהארץ ועד לחזרתכם. ילווה אתכם למלון, לפגישת הייעוץ עם מנהל הצוות, לטיפול ולביקורת בבית החולים וכן לטיולים בשווקים, במסעדות שוות והמלצות של מדריך מקומי שמלווה את הקבוצה לאורך כל השהות שלנו באיסטנבול. 

istanbulturkey