השתלה בתהליך אורגני

השאר טלפון לנציג

נוזל עשיר בתאי גזע שמוכן מרקמת השומן של המטופל עצמו מוזרק לאזור ההשתלה. בדרך זו, אזור ההשתלה “מתנפח” כדי לאפשר השתלה נוחה ובכך נמנעים מזריקות כימיות העלולות לפגוע בזקיקים בהליך השתלת שיער קונבנציונאלי. זקיקי שיער בריאים שנאספו מאזור התרומה מועברים לאזור ההשתלה, שהוכן והפך פורה בזכות אותה רקמת שומן עצמית (התהליך האורגני).

יתרונות השתלת שיער אורגנית המופקים בהזרקת תאי גזע עצמיים:

 • שטח ההשתלה הופך פורה ויעיל.
 • הליך השתלת שיער הופך להיות קל יותר
 • מאפשר עבודה לא כימית וטבעית
 • מזין את זקיקי השיער שהושתלו ומגביר את קצב ההיצמדות והצפיפות שלהם.
 • מספק עד 98% תוצאות מוצלחות בהליך השתלת שיער לעומת 90% בהשתלה רגילה
 • מקל על צמיחת שיער “תוססת” יותר, בריאה צפופה ועמידה יותר

מדוע השתלת שיער אורגנית?

בתהליכי השתלת שיער קונבנציונליים, ההתמקדות היא באזור התרומה- זקיקי השיער הבריאים. מאזור זה נלקחים זקיקים ומועברים לאזור ההשתלה. אולם, ישנה ירידה בשומן באזור ההשתלה שלא מצליחים לספק הזנה מספקת לזקיקים, בהזרקת השומן העצמי “מפרים” את האזור באופן כזה שהקליטה תהא מוגברת וע”י כך התוצאה המתקבלת ע”פ מחקרים טבעית וצפופה יותר.

אזור התרומה ובו הזקיקים הבריאים של המטופל הם בעצם האוצרות האמיתיים בהשתלה;  הוכח כי חומר כימי המוזרק לקרקפת בעת השתלה קונבנציונלית אכן עלול לפגוע בחלק מזקיקי השיער הבריאים.

בהשתלת שיער אורגני נשאבים מהמטופל תאי שומן שעוברים הליך זיכוך בצנטריפוגה ואח”כ נוצרת תערובת המכילה תאי גזע שמקורם בשומן המתקבלים מרקמת השומן של המטופלים עצמם, חומר טבעי זה מוזרק לקרקפת המטופל. לפיכך, אזור הנמען מתחדש והכדאיות של השתלים המושתלים מוגברת עם ההשפעות של הזרקת תאי גזע שמנים.

תאי הגזע גם מגבירים את הבריאות והאיכות של האזור התורם וגם של האזור המקבל. משפיע באופן דרמטי על תוצאות ההליך, וכתוצאה מכך שיעור גבוה יותר של זקיקי שיער חיים באופן בריא ומתעבים.

בשיטות השתלת שיער מסורתיות מוזרק חומר אלחוש כימי במטרה להגדיל את נפח הקרקפת. תהליך זה עוזר למנתח לעבוד בצורה נוחה יותר. באופן זה, ישנה פגיעה מסוימת של הכימיקלים בקרקפת אשר מורידה את יעילות השתלת השיער ומעכבת את ההחלמה של האזור התורם והנתרם.

לעומת זאת, תערובת המכילה תאי גזע שמקורם בשומן מוזרקת לקרקפת ב”השתלת שיער אורגני” לאותה מטרה – גורמת לקליטה מהירה של הזקיקים, ריפוי מהיר ויעיל של אזור ההשתלה, צמיחה גדולה יותר של השיער ועיבוי הצמיחה באזור ההשתלה.

נקודה נוספת היא שהמנתח יכול גם לעבוד בצורה נוחה יותר לאחר הזרקת התערובת מאחר ונפח הקרקפת גדל. לכן, עבודה בצורה נוחה של המנתח יחד עם חוסר הכאב שחש המטופל מביאים לתוצאה יעילה יותר.

מהן היתרונות של התהליך הזה?

 • יעילות מוגברת של אזור ההשתלה
 • התחדשות עם השפעות תאי גזע
 • טכניקות מתקדמות המקלות על ההליך
 • הכדאיות המוגברת של שורשי שיער מושתלים חדשים
 • שערות בריאות, חזקות ועבות יותר
 • אחוזי הצלחה עד 98%
 • ירידה בנשירת שיער קיים
 • השגת מתאר גוף טוב יותר מכיוון שמשתמשים ברקמת השומן של המטופל

שיער עבה ומבריק נתפס בעיני גברים ונשים כסמל של יופי. מכיוון ששיער ממלא תפקיד חשוב בהגדרת מראה האדם, לרוב הוא משמש עניין של גאווה וביטחון עבור רבים.

השתלת שיער אורגני עם my hair היא שיטה כירורגית יעילה להשתלת שיער המבטיחה צמיחת שיער סמיכה ונפחית. עבור שיטה המשלבת טכנולוגיה וביולוגיה גם יחד, הבחירה במרפאה היא קריטית להשגת תוצאות נהדרות. My hair בשיתוף עם מרפאה מתקדמת בעולם בין המרפאות הבודדות בטורקיה המבצעת הליך זה.

כיצד מבצעים השתלת שיער FUE  בשיטה האורגנית?

רקמת שומן שהושגה מגופו של המטופל מעובדת ומועשרת תאי גזע של רקמת השומן בטכניקת העברת השומן Cihantimur המשתמשת במערכת מעגל סגור. האזורים המקבלים בהם יבוצע “השתלת שיער אורגני” מעוקרים ומזריקים לאזור את התערובת המכילה תאי גזע שמקורם ברקמת השומן. נפח הקרקפת מוגבר ומתחיל תהליך תזונה. בינתיים חילוץ שתלי שיער באתר התורם באמצעות MICRO BISTOURY.  הזרקת התאים החיים מזינה את אזור הקבלה, ומסייעת לאירוח טוב יותר של השתלים.

שתלי השיער שחולצו סיווגו אז לפי סוגיהם והוכנו לתהליך ההשתלה. על מנת לקבל את התוצאה הטבעית ביותר נקבעות זוויות תעלות השיער במדויק. אתר התורם לבוש לאחר סיום תהליך “השתלת שיער אורגני” אשר יוסר למחרת. אזור הנמען נותר פתוח.

ההבדלים בין “השתלת שיער FUE” אורגני לבין השתלת שיער קלאסית:

בשיטה הקלאסית משתמשים בתערובת כימית וזאת במטרה להגדיל את נפח הקרקפת. תהליך זה מסייע למנתח לעבוד בנוחות אולם נצפה כי כימיקלים אלה פוגעים גם ברקמת הקרקפת. תוצאה זו הפחתה בכדאיות של השתלות שיער מושתלות חדשות.

לעומת זאת, תערובת המכילה תאי גזע שמקורם בשומן מוזרקת לקרקפת ב”השתלת שיער אורגני “לאותן מטרות. הזרקת תערובת זו גורמת להצערת הקרקפת מבלי לגרום נזק. המנתח יכול לעבוד בצורה נוחה יותר לאחר הזרקת התערובת מכיוון שנפח הקרקפת גדל.

לא משתמשים בזריקות כימיות בהשתלת שיער אורגנית קליניקה, מה שמבטיח שהזקיקים לא יינזקו בשום צורה שהיא. הזרקת התאים החיים מביאה גם למרווח בקרקפת, מה שמקל על הרופא להשתיל מספר השתלים גבוה יותר ולהשיג שיער רב.

השאר טלפון לנציג

תהליך הטיפול

אבחון ושרטוט

אבחון ושרטוט קו השיער

הוצאת שומן עצמי

הוצאת שומן עצמי

צנטרפוגה

צנטרפוגה

הזרקת שומן עצמי

הזרקת השומן ותאי הגזע

הכנסת הזקיקים

הכנסת הזקיקים

סוגי מסלולים

מסלול VIP

אתה מפונק? אוהב שותפים למסע? האנגלית שלך “ככה ככה”, אומר “אני מביא את עצמי, אתם תדאגו להכל!” – המסלול הזה הוא בשבילך!

לשיחה עם נציג

או בוואטסאפ

מסלול מהיר

האנגלית שלך בסדר גמור, אתה מתמצא כשאתה נוחת בחו”ל, אתה גם דיסקרטי ומעוניין לעבור את התהליך בפרטיות? המסלול הזה הוא בשבילך!
בחר תאריך והשאר למומחים את התיאומים

לשיחה עם נציג

או בוואטסאפ

מסלול שימור

אתה מסתכל במראה, רואה שיער, אבל גם רואה שהוא לא כתמול שלשום, קו השיער פחות מרשים… אתה מעביר את היד בעדינות ונתקל בנשירה כסחאנית?
רגע, לפני שתסע לתורכיה, חברת My Hair תמליץ לך לשמור את הקיים!

לשיחה עם נציג

או בוואטסאפ

לוקיישנים

טורקיה

1 3

דובאי

2
השנה הנוכחית