פלזמה עשיר בטסיות לשימור השיער

שיטת הטיפול בפלזמה הוכחה כיעילה למניעת התקרחות ונשירת שיער. עוד מפלאי הפלזמה משמשים לעתים קרובות גם להסרת קמטים בעור, מתן גמישות וזוהר, טיפול בפצעים מתמשכים וטיפול בכוויות. הטיפול בפלזמה היא שיטה קלה אמינה וטבעית מאוד ללא כל סיכון או אלרגיה.

היתרונות של הטיפול בפלזמה

בעולם משתמשים בטיפול בפלזמה כשיטה לשימור וחיזוק השיער. הוכח מדעית שהטיפול בפלזמה לשימור השיער מגדיל את אחוז ההצלחה של השתלת שיער ועצירת נשירה של שיער קיים. הטיפול בפלזמה לשימור השיער אינו יעיל רק במקרים של השתלת שיער; אלא יעיל גם לאנשים שמעוניינים לטפח, לעבות ולחזק את זקיקי השיער הקיימים שלהם ולמנוע נשירה עתידית.

השתלת שיער וטיפול בפלזמה לשימור השיער

טיפול בפלזמה לשימור השיער, המבוצע לאחר השתלת שיער, תומך באזור התורם ובאזור ההשתלה ומגביר את יעילות ההליך עם חומרי התמיסה וגורם לגדילה וחיזוק השיער באזורים הללו. הוא מזין את זקיקי השיער, תומך באזור התרומה ובזקיקי השיער החדשים עי "דישון" במקומות החדשים ובתזונתם המיידית באמצעות כלי דם. ההורמון המופק בתוך התמיסה מאפשר יצירת כלי דם חדשים וחיוניים סביב זקיקי השיער.

תהליך הפקת פלזמה עשיר בטסיות לשימור השיער

בשלב הראשוני מתבצעת לקיחת דם המטופל למבחנה. המבחנה מוכנסת לצנטריפוגה בתנאים סטריליים, החומר מועשר מבחינת טרומבוציטים בהתאם לצרכי המטופל. במקרה הצורך או העדפת המטופל, ניתן למרוח חומר מאלחש מקומית לפני ההזרקה. לאחר הפעלת הצנטרפוגה ובשל סיבובי המבחנה נוצרת פלזמת הטסיות. בשלב זה תהא הפלזמה מוכנה להזרקה לקרקפת באמצעות מחטים דקות מאוד. ההליך אורך 20-30 דקות לכל מפגש. ייתכן שתהא אדמומיות לאחר ההליך. זה ייעלם בתוך כמה שעות. על המטופל להגן על עורו מפני אור השמש, אסור להתאפר ולהימנע ממגע על מנת למנוע גירוי מיותר.

תהליך הטיפול

מילוי טופס

מילוי טופס

1
לקיחת דם

לקיחת דם

2
צנטרפוגה

צנטרפוגה

3
מבחנות

מבחנות

4
הזרקה לקרקפת 1 1

הזרקה לקרקפת

5
מעוניינים לקבל פרטים נוספים על פלזמה עשיר בטסיות לשימור השיער?
השאירו פרטים ואחד מהמומחים שלנו להשתלות שיער יחזור אליכם בהקדם לייעוץ והכוונה ראשונית ללא עלות

גלריית תמונות

השאירו פרטים ונחזור אליכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם!