השתלת זקן

השתלת זקן ושפם נחשבים דומים להשתלת שיער, ואולם הם עשויים להיות שונים מכיוון שדלילות השיער מושכת יותר מדי תשומת לב, לעומתה לדלילות הזקן מבנה מקובל יותר. לכן, אין חובה לבצע השתלה צפופה לזקן ופאות. לעיתים השתלת  1000 זקיקים שתבוצע עבור אדם ללא זקן תוביל לשינוי משמעותי במראהו.

אתר תורם והשתלת זקן

לרוב אנו מעדיפים את השיער בחלק האחורי של הצוואר לצורך השתלת זקן. במקרה של זקיקי שיער תורמים לא מספיקים, נלקח שיער מחלקי גוף אחרים כמו זרועות, רגליים וחזה וזו עשויה להיות האלטרנטיבה הטובה ביותר. השתלת זקן מתאימה למטופלים עם נשירת שיער בתבנית גברית (MPH), אולם לא אפשריים בסוגים אחרים של התקרחות. לחולי Alopecia universalis אין שיער בקרקפתם ובגופם, ולכן הליך כזה לא יהיה אפשרי.

תוצאות השתלת זקן מוצלחות וטבעיות למראה תלויות לעיתים קרובות בתכונותיו של האתר התורם; אם שיער הקרקפת של המטופל קצר ומתולתל, הם יראו הרבה יותר טוב כמו הזקן. עם זאת, אם למטופל יש שיער חלק ארוך, אזי תהיה חוסר עקביות טקסטורית וזה יביא למראה לא טבעי. לכן, שימוש בשיער גוף במקום בזקיקי שיער יספק את התוצאות הטובות ביותר לאנשים עם שיער חלק.

השתלת שיער בזקן, תופעות לוואי וסיכונים

  • סימון
  • נפיחות
  • אדמומיות
  • רגישות או כאב באתרי מקלטים ותורמים
  • זקיקי צומח

עם זאת, כל אלה זמניים ויתאוששו תוך 1-2 שבועות.

לאחר השתלת זקן

יש 3000 זקיקים בממוצע במהלך השתלת זקן ו 600 זקיקים בהשתלת צד. לא יישארו צלקות לאחר השתלת זקן וצדדים. תוכלו להשיג תוצאות יעילות לחלוטין אם תעקבו אחר ההוראות והכללים של הרופא שלכם. סימני קרישי דם ראשונים ייעלמו לאחר שטיפת הפנים הראשונה כעבור 24 שעות. אזור ההשתלה נשאר ורדרד למשך שבועיים ואז יופיע שוב המראה הרגיל שלו.

צמיחת זקן

לאחר השתלת זקן נצפית צמיחה במשך עשרה ימים; אתה צריך לחכות שבוע לפני שתגלח את הזקן שגדל באותה תקופה. לאחר אובדן השיער בשוק הראשוני בסוף השבוע השני, התוצאות היעילות ביותר מתחילות בחדשות.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על השתלת זקן?
השאירו פרטים ואחד מהמומחים שלנו להשתלות שיער יחזור אליכם בהקדם לייעוץ והכוונה ראשונית ללא עלות

גלריית תמונות

השאירו פרטים ונחזור אליכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם!