המחיר לשני היעדים כולל:

טיסות – עד גובה של 300$ לכרטיס.

אנו קונים את הכרטיסים במרוכז לכל הלקוחות בהתאם לתאריכי יציאת הקבוצות.

נסיעות בעונה או הצטרפות ברגע האחרון , טיסות עם קונקשיין לעיתים יכולות להיות יקרות יותר. את ההפרש מעל 300$ יש לשלם בנפרד.

הטיסות הישירות לטיראנה אלבניה בעונה בדרכ יקרות יותר ויכולות להגיע למחירים של בין 400- 550 $

ביצע ההשתלה

טיפול PRP – שימוש בטכנולוגיית ה PRP מאפשר שימוש בטסיות הדם שנמצאות בדמו של המטופל עצמו וריפוי המקום על ידי יכולת הריפוי הטבעית של הטסיות עצמן ללא שימוש בחומר חיצוני. ככל שהזריקה ניתנת למקום הפגוע קרוב יותר לזמן הפגיעה היעילות שלה תהיה גבוה יותר. הליך טיפול PRP לאחר השתלת השיער יזרז החלמה של הרקמות ויגרום לזקיקי השיער להישאר פעילים בשלב הגדילה. בנוסף לכך תהליך ה- PRP  מסייע להסתגלות זקיקי השיער באזור בו בוצעה ההשתלה.

נסיעות והעברות – כל הנסיעות מהשדה למלון לבית החולים לטיפול ובחזרה למלון ולשדה – מבוצעות עי נהג אישי שמלווה אותנו לאורך כל הימים.

מלון – שהות של עד 3 לילות מכוסה במחיר (רוב הקבוצות יוצאות למסע הכולל 2 לילות ) באילוצי טיסות וחבילות או העדפות אישיות של הלקוח אם נצטרך לשהות יותר מ 3 לילות התשלום על הלילה ה4 ואילך הם על חשבון הלקוח, במחירי העלות שאנו כחברה משלמים.

ליווי אישיכל קבוצה שאנו מוצאים יוצאת עם מלווה קבוע וצמוד. המלווה צמוד ללקוחות לאורך כל השהות במדינה בה מבוצעת ההשתלה. עוזר בתרגום ההסברים למי שצריך, דואג לנסיעות וללוחות הזמנים ולכל הקשר של המטופל עם בית החולים או הקליניקה והרופא. ומציע טיפים מסעדות טובות שווקים וטיולים בזמן החופשי.

דילוג לתוכן