5 המיתוסים הנפוצים ביותר על השתלות שיער

רק עד לפני כמה שנים, גברים שסבלו משיער דליל, תספורת “בן גוריון” או קרחת מלאה, נאלצו לקבל את מצבם כגזרה. אלו שלא היו מוכנים לוותר על מראה של שיער שופע, חבשו על ראשיהם פאה שאמנם טשטשה את הקרחת, אך לא תרמה לביטחון העצמי.

כיום, הודות לפתרון של השתלות שיער, יכול כל גבר לשמר את המראה הצעיר, החיוני והאטרקטיבי. למרות חוות הדעת הנפלאות, ההמלצות החמות והתוצאות שאי אפשר להישאר אדישים אליהן, ישנם המון מיתוסים סביב נושא השתלות השיער. לפניכם, 5 המיתוסים הנפוצים ביותר שהגיע הזמן לנפץ:

1.”הליך השתלת השיער כואב מאד”

לא נכון. מדובר ככל הנראה על המיתוס הנפוץ ביותר, ולכן חשוב להדגיש: השתלות שיער גברים מתבצעות תחת הרדמה מקומית, כך שהמטופל לא מרגיש את הכאב. עם זאת, ישנה עוד תקופת החלמה עם סיום ההשתלה, וסביר מאד כי היא תאופיין ברגישות ובחוסר נוחות כללי. כאבים בלתי נסבלים ותהליך שמתאים רק לאנשים עם סף כאב גבוה? בוודאי שלא.

2.”עדיף כבר פאה. ההשתלה לא באמת נראית טבעית”

לא נכון. המראה הטבעי הוא הבשורה האמיתית שהביאה איתה הטכניקה של השתלות שיער. בשונה מפתרונות אחרים המציעים מראה של שיער שופע, ההשתלה מבוססת על שיערו הטבעי של המטופל. לאורך ההשתלה, יושקעו מאמצים רבים להשתיל את השיער בצפיפות גבוהה, כך שהמראה שיתקבל בסופו של דבר יהיה של שיער מלא, בריא, שופע וטבעי.

3.”השתלות השיער בחו”ל נחשבות פחות טובות”

לא נכון. אמנם הרפואה בישראל (כן, גם הרפואה האסתטית) מאד מתקדמת, אך בכל הקשור להשתלות השיער טורקיה נחשבת למובילה בתחום. גברים המעוניינים לעבור תהליך של השתלת שיער, בוחרים באופן כמעט אוטומטי בטורקיה, שנחשבת אוטוריטה בתחום. בכל שנה, עשרות אלפי גברים בוחרים לעבור את התהליך בטורקיה, זאת מתוך רצון לבחור בתהליך האיכותי והבטוח ביותר.

4.”לעשות את ההליך לבד בחו”ל? תודה, זה לא בשבילי”

איתנו, אתה בטח לא לבד! אנו מציעים תהליך של השתלות שיער במספר מסלולים שונים. אנחנו מלווים אותך לאורך כל הדרך, ודואגים לכל הפרוצדורה: כרטיס הטיסה, הסעות צמודות, בתי המלון, בחירת מרפאה ורופא ועוד. אתה – צריך להחליט שאתה יוצא למסע שבסופו תיהנה משיער שופע. אנחנו – דואגים לכל הנדרש!

5.”אחרי השתלת השיער אי אפשר לעבוד תקופה ארוכה”

ישנם המון גברים שדוחים שוב ושוב את ההשתלה, רק מאחר והם לא רוצים להפסיד ימי עבודה (בטח שלא בימי הקורונה). לשמחתכם וכנראה שגם להפתעתכם, טכנית תוכלו לשוב למקום העבודה שלכם כבר למחרת ההשתלה. מאחר וההליך כולו מבוצע בחו”ל, סביר כי תבלו בטורקיה עוד מספר ימים, אך אין כל מניעה לשוב לפעילות שגרתית. ובכל מקרה, הרופא המטפל יעניק לכם הנחיות מלאות והמלצות לתקופת ההחלמה. גם אתם חשבתם שאי אפשר לשוב לעבודה לאחר ההשתלה? אז חשבתם.

השנה הנוכחית