השתלת שיער בישראל – השתלות שיער בישראל המלצות

השתלת שיער בישראל – טיפולים להשתלת שיער בארץ – השתלות שיער DHI

אחת התופעות הבעייתיות שקיימות זו תופעת ההתקרחות והידללות השיער וזו בהחלט בעיה שסובלים ממנה הרבה גברים ונשים. הדימוי והביטחון העצמי נפגעים מה שמפריע ברמה האישית לאנשים רבים. מאז ומתמיד שיער יפה ומלא התקשר ליופי, כוח ובריאות. החברה המודרנית שמה דגש רב על המראה החיצוני, יש מודעות עצמית גבוהה, ונדמה שכולנו נסחפנו למלחמה בסימני הזמן ובתהליך ההזדקנות. התקרחות או הידללות של השיער משוות מראה מבוגר ופחות חיוני.

העובדה היא שגברים בגילאים שונים, גם צעירים, נוטים לסבול מנשירה, שיער דליל או התקרחות, ובוחרים לטפל במצב. ישנן סיבות רבות לכך – גנטיקה, הורמונים, סטרס ואורח חיים עמוס, הרגלי תזונה לקויים, משברים נפשיים, טראומה או בעיות רפואיות שונות. כל אלה ועוד מהווים סיבות לנשירת שיער מאסיבית, הידללות שיער הראש ואף התקרחות מתקדמת.

השתלת שיער בשיטות מתקדמות מהווה פתרון מושלם עבור כל מי שסובל מהבעיה, והלכה למעשה בשנים האחרונות רואים ביקוש מטורף להשתלות שיער.

עד לאחרונה, המסלול האולטימטיבי עבור מטופלים היה לנסוע לטורקיה ולעבור את ההשתלה שם, זאת משום שבטורקיה יכלו המטופלים לקבל את הטיפול המקצועי והאיכותי שקיים, שכן לטורקים יש הרבה מאוד ניסיון וותק בתחום והם המובילים בעולם בתחום השתלות שיער, וגם בגלל שעלות הפרוצדורה הייתה נמוכה באופן משמעותי ביחס לעלות הטיפול בארץ, אבל היום המצב השתנה, ותוכלו לבחור לעבור עם מיי הייר השתלת שיער בישראל בידי כירורג בכיר המומחה בתחום.   

חברת מיי הייר ישראל מינפה את פעילותה בקליניקה החדשנית באיסטנבול וכבר הפכה לשם דבר בתחום השתלות שיער בטורקיה, לא רק בקרב הקהל הישראלי. לאחר מכן הציעה מסלול דומה להליך בקליניקות יוקרתיות בדובאי. אך לבסוף, הוחלט להביא את איכות הטיפול לארץ, שכן יש הרבה מאוד ישראלים שבכל זאת היו מעדיפים לחסוך את הנסיעה לחו"ל ולעבור את השתלת שיער בישראל, ועם זאת לא מוכנים להתפשר על איכות הטיפול.

בשורה התחתונה, אם אתם סובלים מאיבוד שיער וזה מפריע לכם, בין אם המצב שלכם הוא בשלב התחלתי או מתקדם, כדאי שלא תתמהמהו ועשו מה שאפשר על מנת לעצור את התופעה ולמנוע החמרה במצב. ככל שתקדימו לטפל בנושא ולעבור השתלת שיער, כך תבלמו את הבעיה ותשיגו את התוצאה הטובה שתישאר למשך שנים רבות.

טיפול של השתלת השיער ברמה גבוהה כאן בישראל

השתלת שיער היא הליך רפואי נפוץ ומבוקש שיש עליו קונצנזוס רחב. עד לאחרונה מטופלים רבים בחרו לטוס לטורקיה כדי לעבור את הפרוצדורה בידי הכירורגים המומחים שנחשבים לטובים בענף. אך עתה, לאחר מספר שנים בהם פעילות החברה התרכזה בחו"ל, חברת מיי הייר החליטה לקחת את כל הידע והניסיון שצברה, ולהעתיק את ההצלחה המטאורית של הקליניקות שהיא מפעילה באיסטנבול ובדובאי לישראל. כך שהיום תוכלו לעבור השתלת שיער ברמה גבוהה, אם אתם מעוניינים לעבור את הפרוצדורה בארץ.

ההפרש במחיר בין התהליך של ביצוע הפרוצדורה בחו"ל לעומת ביצוע הפרוצדורה כאן בישראל מסתכם בעלות נוספת של $850 בלבד. אין ספק שלמרות שמדובר בנסיעה קצרה של שלושה ימים לחו"ל, עבור חלק מהלקוחות יהיה הרבה יותר נוח ועדיף לעבור את ההליך בארץ. ההפרש במחיר אינו משמעותי ולחלוטין משתלם עבור כל מי שלא מתאפשר לו לטוס מכל סיבה שהיא, או מי שהנסיעה מכבידה עליו ועל כן הוא מתמהמה להתקדם עם התהליך.

השתלת שיער בישראל נעשית על ידי כירורג ישראלי בכיר כחלק מהצוות הרפואי המיומן והמנוסה של החברה, כאשר כל מטופל זוכה לליווי אישי מסור מא' ועד ת' – החל מפגישת הייעוץ, דרך כל הבדיקות הנדרשות, וכמובן שבהליך עצמו ואחריו לטובת שימור התוצאות.

לעשות השתלת שיער בישראל או בטורקיה – מה עדיף? האם השתלת שיער FUE היא השיטה הכי טובה?

ישראל נחשבת למעצמה מבחינת קדמה רפואית, אבל דווקא בתחום השתלות השיער, אם נערוך השוואה נראה שטורקיה  לחלוטין מובילה. הפרוצדורה של השתלת השיער היא בגדר אומנות ועבודת יד, וזהו סגנון מלאכה המושרש היטב בתרבות הטורקית לאורך הדורות. הרופאים  הטורקים ידועים כמי שהחלו להתמקצע בתחום השתלות השיער עשורים אחורה, עוד כשבישראל לא הייתה מודעות לנושא. אבל  היום בהחלט אפשר לומר שהמצב השתנה. הישראלים לומדים מהר, מבינים מהר ומיישמים מהר. על אף שחברת מיי הייר היא חברה ישראלית ובסיסה מאז ומתמיד היה בישראל, הקליניקות שהיא מפעילה באיסטנבול ובדובאי כבר מזמן עקפו את המתחרות שלהן, ומיי הייר ישראל ידועה כחברה המובילה באירופה בתחום השתלות שיער.

מעבר לניסיון הרב ולמקצועיות של חברת מיי הייר, הצוות הרפואי של החברה בטורקיה ובישראל נדרש לעמוד בסטנדרטים הגבוהים  כשזה נוגע לליווי המטופלים ולביצוע הפרוצדורה עצמה.

ולכן, כאשר נבחן כיום את התהליך לביצוע השתלת שיער בישראל עם מיי הייר, לעומת התהליך המוצע בקליניקה בחו"ל, נראה שאין כל הבדל.

מיי הייר נשארת בחוד החנית בתחום, בארץ ובחו"ל, מהסיבה הפשוטה שאצלנו אין פשרה על אופן הטיפול ועל התוצאות עבור המטופלים. לקוח שמחליט לצאת לדרך עם מיי הייר, בוחר לקבל שירות מסור ללא דופי, ולהיות מטופל בידיים המקצועיות והטובות שקיימות בשוק. אצלנו לכל מטופל מובטחת תוצאה מקסימאלית, בין אם יעבור את השתלת השיער בארץ או בחו"ל.

מיי הייר מביאה את הטכניקות המתקדמות בעולם לביצוע השתלות שיער מטורקיה לארץ. את ההשתלה מבצע כירורג בכיר ומומחה בתחום מטעם החברה, בליווי צוות רפואי מנוסה. סיפורי ההצלחה מדברים בעד עצמם, ואין טוב כמראה עיניים. אלפי מושתלי שיער מרוצים לא טועים. המחיר שווה את התוצאה. איך אפשר להצמיד תווית מחיר לשיפור מהותי בהרגשה האישית? התשובה היא שאי אפשר, ועם זאת עלות ההליך משתלמת וסבירה לכל הדעות.

נדגיש כי עלות הטיפול משתנה ממטופל למטופל ותלויה במצבו, בשיטה המתאימה לביצוע ההליך, בתוצאה לה המטופל מצפה, בכמות קטנה של סבבי השתלות נדרשים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה ועוד. כאמור ההבדל במחיר הוא בסך הכל 850 דולר. אנו ממליצים לכל מי שמתעניין בהשתלת שיער לתאם ייעוץ בתור התחלה, להגיע לבדיקה כדי להבין מה נדרש במקרה שלו, ואז לקבל הצעת מחיר מותאמת באופן אישי. כך או כך תנאי התשלומים גמישים וניתן לעשות פריסת תשלומים לנוחיותכם.

 

שאלות נפוצות

מדוע הליך השתלת שיער בישראל יקר יותר?

הרגולציה בישראל מחמירה באשר לנוהלי הליכים רפואיים וכירורגיים בפרט, זאת לעומת טורקיה למשל. על אף שמדובר בהליך כירורגי מינורי שאינו מצריך הרדמה מלאה, בישראל ההליך יכול להתבצע אך ורק על ידי כירורג. כיוון שמדובר בהליך ארוך (השתלה אורכת בין שש לשמונה שעות בדרך כלל) ביצוע הפרוצדורה במלואה על ידי רופא כירורג כרוך בעלויות גבוהות.

כמה זקיקים ניתן להשתיל בבת אחת?

במעמד הבדיקה אפשר לדעת בדיוק כמות הזקיקים ישש להשתיל, יש אנשים שקו השיער שלהם נמוך יותר ויש אנשים שיש להם מפרצים גדולים או קטנים יותר. לכן, רק במעמד בדיקה אפשר לדעת כמות זקיקי השיער שיוקצו לכל אזור ואת חשיבותם מבחינתכם הצפיפות בסופו של יום.

לסיכום שאלה זו אפשר לומר כי גם כאן הטורקים מיומנים  ויודעים היטב לאחר בדיקה וייעוץ אחד כמות  הזקיקים אשר יידרשו ואיך לפזר את השיער כך שהתחושה תהיה טבעית והסיכוי לגומחות וחורים או צלקות תהיינה קטנה עד אפסית.

איך יודעים אם האזור הבעייתי יקלוט בהצלחה את זקיקי השיער שהושתלו?

כמו בכל דבר גם כאן חשיבות הייעוץ התקדימי עם הרופא חשובה מאוד וזאת כדי להבין האם ההשתלה מתאימה ואיך היא תתבצע בפועל. כמו כן חשוב להזכיר גם את סוג השיער והתאמתו לאזור המבוקש.

נדגיש כי הבחירה ברופא טוב ומקצועי זו החלטה חשובה מאוד, משום שבזמן אמת ואף לפני, הרופא יוכל לדעת בדיוק כמה זקיקים יהיה נכון לשתול באזור האמור ובאיזו זווית לטובת קליטה אופטימלית, ומה צריך לעשות על מנת שתתקבל התוצאה הטובה ביותר מכל בחינה.

מה זה קו שיער ולמה זה חשוב להצלחת ההשתלה?

מבין כל הדברים, אין ספק, הקו של השיער חשוב  כדי שההשתלה תצליח ולכן, גם כאן המומחים במרפאות הטורקיות שלנו לא פוסחים על כך ומתאימים את מה שצריך בצורה מדויקת לדרישות ולקו השיער הקיים (מן הסתם זה שונה אצל כל אחד ואחת).

תוהים אלו סוגים של קווי שיער יש? יש את קוו השיער שנראה כמו חצי עיגול, (מרכז המצח), יש את צורת הלב, יש קו שיער שאינו ישר ועוד. מרגע שהרופא מבחין בצורת השיער, הצמיחה וההתקרחות אפשר לדעת מאיין לקחת את הזקיקים התורמים ואיך להשתילם באזורים החסרים בצורה המיטבית .

מתי זמן אפשר לחזור לעבודה אחרי השתלה?

בעיקרון ניתן לחזור מידית לעבודה לאחר ביצוע השתלת שיער. ייתכן והסביבה תוכל להבחין בשוני מסוים אבל ככלל השתלות השיער מבוצעות היום ברובן בטכניקות מתקדמות שאפילו לא מצריכות גילוח של הראש. כך שאין כל מניעה לחזור לשגרה כבר למחרת ההליך.

תגיות: לעשות השתלת שיער בישראל, לבצע השתלת שיער, מומחים להשתלת שיער, מומחה להשתלת שיער, מומחית להשתלת שיער, השתלת השיער, לאחר השתלת שיער, לאחר השתלת שיער במפרצים, לאחר ההשתלה, לאחר ההשתלה בישראל, של השתלת שיער, מומחים בהשתלות שיער, מומחים עולמיים בהשתלות שיער, השתלות השיער בישראל עכשיו באזור תל אביב, השתלת שיער ללא חשש מהאזור התורם בחלק האחורי של הראש