שלום לשיער! השתלות שיער בדובאי

המון ישראלים שחולמים את “חלום השיער המלא”, נאלצים להשאיר אותו במגירה בעיקר מסיבה אחת: העלויות הגבוהות הכרוכות בטיפול בישראל. בשנים האחרונות גילו ישראלים רבים את טורקיה השכנה, בה מבוצעות השתלות שיער גברים ונשים. תחילה, לא מעט גבות הורמו, אך כיום טורקיה היא האוטוריטה בכל הקשור להשתלות השיער. על טיב הטיפולים ושביעות הרצון הגבוהה, יכולים להעיד גברים ונשים שעברו את ההליך וכיום “שיערם מתנופף ברוח”.

דובאי, שעד כה שעריה היו סגורים בפני ישראלים, נפתחת! השיח על הסכם השלום עם איחוד האמירויות פתח לאחרונה את כל מהדורות החדשות וכיכב בכותרות כל העיתונים. רבים היו סבורים כי ייקח זמן עד שישראלים יוכלו לבקר בדובאי, אך עוד לפני החתימה הרשמית הספיקו לבקר בה עיתונאים שזכו לקבלת פנים חמימה.

מה הופך את תהליך השתלת שיער נשים וגברים בדואבי לנחשק ומבוקש כל כך?

 • לא הליך קוסמטי, אלא גם לטיול במדינה שעד כה שעריה היו סגורים
 • השתלת שיער המוצעת בכמה מסלולים שונים, לבחירתכם
 • ליווי מלא – לפני, במהלך ואחרי ההשתלה 

“מהן שיטות השתלת השיער המבוצעות בדובאי?”

ישנן 3 שיטות עיקריות להשתלת שיער. בכדי להבטיח תוצאות מקסימליות, נערכות בדיקות מקיפות ויסודיות שמטרתן לשדך לכל מועמד את השיטה המתאימה לו ביותר. כידוע, ישנם גברים עם קירחת מלאה, לצד גברים עם צמיחה על כל הקרקפת אך היא דלילה מאד. בהתאם למאפייניו של כל מועמד והמטרות שהוא מגדיר, מוצעת השיטה המומלצת והנכונה לו. השתלת שיער גברים ונשים מבוצעת באחת מהשיטות הבאות:

 • FUE
 • FUT
 • PRP

השתלת שיער לגברים ונשים בשיטת FUE

אם יצא לכם לצפות בתיעודי מסע של גברים שעברו את תהליך השתלת השיער, סביר כי צפיתם בתהליך ה-FUE. בשיטה זו מוצאים זקיקי השיער ע”י צוות רפואי מאזורים בהם ישנה צמיחה יפה של שיער. אותם זקיקים מושתלים כבר באותו יום לאזורים הקרחים/דלילים. בשיטה זו לא מבוצעים חתכים והתהליך אינו פולשני, מה שהופך אותה המון פעמים לשיטה הנחשקת ביותר מצד המועמדים להשתלת השיער. 

היתרונות הבולטים:

 • ההליך מבוצע תחת הרדמה מקומית בלבד
 • בהתאם לבקשותיו של המטופל, ישנה אפשרות לקחת הפסקה קצרה
 • הליך קצר שאורך בין שש לשמונה שעות בלבד
 • שביעות הרצון מהתוצאות – גבוהה מאד

השתלת שיער בשיטת FUT

אם בשיטה ה-FUE לא נעשה שימש בסכין מנתחים והתהליך לא מוגדר כפולשני, הרי שהליך זה מעט שונה. מהאזור השופע בשיער שנקרא גם “האזור התורם”, נחתכת רצועת עור דקיקה. בשונה מההליך שהוצג קודם לכן שבו העבודה מתבצעת בזמן אמת על ראשו על מושתל השיער, כאן העבודה מתבצעת במעבדה חיצונית – בה מפרידים את זקיקי השיער מרצועת העור. בהמשך, יושתלו הזקיקים לאזורים שהוגדרו מראש. 

השתלת שיער בשיטת PRP

שיטה נוספת עבור השתלת שיער נשים וגברים היא שיטת ה-PRP. שיטה זו מבוססת על הרעיון כי טסיות דם הן הפתרון לתופעת ההתקרחות המטרידה. בטיפול זו נלקח מהמועמד להשתלת שיער דם ובהמשך טסיות הדם מבודדות. לבסוף, מזריקים למטופל את הפלסמה והיא זו שמעודדת את שיקום הרקמות ואת הצמיחה המחודשת של השיער. השיטה אינה כואבת, אינה מבוססת על הרדמה מלאה והיא מבוצעת באמצעות מחט בלבד (ולא סכין מנתחים).

איך עלה הביקוש להשתלות שיער בחו”ל?

השנה היא 2020, ודברים שרק עד לפני כמה שנים היו נראים כחלום רחוק, כעת מתגשמים! ישנם צוותים מנוסים ומיומנים, מכשור מתקדם, ציוד חדיש, ידע רב, טכנולוגיה ומעל לכל – סיפורי הצלחה! המון גברים ולא מעט נשים, סיגלו לעצמם שיטה להתמודד עם נשירת השיער שלהם – לקבל אותה. כיום, הודות לתהליך השתלות שיער בדובאי המוצע לכם, אינכם צריכים לקבל את הנשירה, ההתקרחות או את קו השיער שנסוג לאחור. השתלות שיער גברים ונשים מאפשרות גם לכם לשוב ולחייך אל מול המראה!

שנים רבות שווקו ופורסמו שלל תכשירים, שיטות “מהפכניות”, חומרים טבעיים, המלצות לתזונה המצמיחה שיער ומה לא. אינכם צריכים עוד להמר על שיטות שונות שטיבן אינו ידוע, לבזבז כספים רבים ולבסוף גם למצוא עצמכם מתוסכלים. השיער יכול לשוב ולצמוח גם על הקרקפת שלכם עם השתלות שיער נשים וגברים!

5 דברים שכדאי לדעת על השתלות שיער נשים וגברים

אתם יודעים בעיקר דבר אחד: אין עוד דבר שתרצו יותר מלהעביר את ידכם על הראש ולהרגיש שיער! מעבר לזה? סביר כי אתם בעיקר עטופים בסימני שאלה ובחוסר ודאות כללי באשר לתהליך הצפוי. רגע לפני שאתם מחדשים את הדרכון, אורזים ומתכוננים לדובאי, דעו גם אתם 5 דברים חשובים מאד על השתלות השיער:

 • השתלת השיער אינה כואבת – תהליך לקיחת זקיקי השיער מתחיל רק לאחר שהאזור מורדם. ההרדמה המקומית מבטיחה כי לא תחושו בחוסר נוחות, אלא להפך: תוכלו לנוח, לצפות בטלוויזיה, להאזין למוסיקה או לשוחח עם הצוות המטפל.
 • התהליך קצר – עבור השתלת שיער אינכם צריכים להגיע מספר פעמים למרפאה, לקחת ימי חופשה ממקום העובדה או להתמסר לתהליך ארוך. השתלת שיער גברים ונשים לוקחת בין 6 ל-8 שעות.
 • השתלת שיער קורעת את הכיס? לא ממש – ישנו מיתוס נפוץ כי השתלת השיער מאד יקרה ומיועדת לאנשים עשירים בלבד, אך זהו רק מיתוס. השתלת שיער נשים וגברים מוצעת במספר מסלולים שונים בדובאי, כך שגם יש לכם אפשרות לבחור את המסלול בהתאם לתקציב שלכם.
 • אתם לא צריכים לעשות כלום! – איסוף המלצות על צוותים רפואיים, הזמנת טיסות ובתי מלון ולמידת פתרונות התחבורה המקומיים? אינכם צריכים להטריד את עצמכם בכל אלו! השתלות שיער בדובאי מוצעת לכם כדיל מושלם שכולל בתוכו את כל מה שצריך בכדי שאתם תוכלו לצאת למסע בראש שקט.
 • חזרה לשגרה – רגע לפני שאתם נכנסים אל הבוס שלכם ומבקשים ממנו חופש של חודש, חכו. השתלות שיער נשים וגברים משפרות את השגרה שלכם ולא משבשות אותה! תוכלו לשוב לעבודה שלכם מיד עם חזרתכם לארץ, זאת בתנאי כי ההחלמה מתקדמת ללא אירועים חריגים וכל עוד עבודתכם אינה מבוססת על עבודה פיסית.
השנה הנוכחית