קירח מכל הצדדים? סימנים שהשתלת שיער מתאימה גם לך

אתה יודע איך זה מרגיש ונראה להיות עם שיער. לצערך, אתה גם יודע מהי התחושה של להיות בלי. הבשורה המשמחת היא שבכל שלב ובכל גיל, יש לך שליטה מלאה על צמיחת השיער שלך (גם אם נדמה לך שהיא שולטת בך). טיפולי השתלות שיער הפכו בשנים האחרונות לטיפולי אסתטיקה מובילים בקרב גברים. הגבר הבא שיתגאה בבלורית שופעת? אתה! לפניך, 5 סימנים שטיפולי ההשתלה מתאימים לך!

1.אובדן השיער מגדיר אותך

נתחיל בדבר החשוב ביותר: המראה החיצוני הוא חלק ממך, הוא לא אתה. ישנם גברים שאובדן השיער פוגע בהם ברמה הרגשית בצורה כה משמעותית, עד לכדי מצב שהדבר הראשון שהם יעידו על עצמם הוא שאין להם שיער. ההגדרה הזו מעידה על הביטחון העצמי שנפגע, התחושה הסובייקטיבית כי הם פחות טובים וחוסר הנוחות שמלווה אותם בכל מקום – בלימודים ובעבודה, בבילויים ובמפגשים רומנטיים. בשנת 2020 נשירת שיער אינה גזרה, אלא אתגר שניתן להתמודד מולו באמצעות השתלות שיער.

2.אתה לא אוהב את עצמך עם קרחת

ישנם גברים שהדרך שלהם להתמודד עם נשירת השיער היא גילוח הראש (גם את החלקים בהם ישנה צמיחה). מובן כי השיער אינו נושר ביום אחד, אלא שמדובר על תהליך הדרגתי שלעתים גם לוקח שנים. ברגע בו נוצרות “קרחות” קטנות על הראש בעקבות נשירת השיער, הם מחליטים לעשות מעשה: לגלח את הראש ו”להתחדש” בקירחת. חשוב להדגיש: אין כל רע בקרחת, וישנם גברים שאוהבים את עצמם מאד עם המראה החדש.

עם זאת, ישנם גברים שתספורת הגלח-קירחת לא ממש מחמיאה להם. אתה יודע איך אתה נראה עם שיער וכעת יודע גם איך אתה נראה בלי. במידה ואתה מעדיף את עצמך עם שיער שופע, טיפול השתלות שיער הינו הפתרון הנכון בעבורך.

3.השיער היה מאז ומתמיד המקור לביטחון שלך

תהליך “הפרידה” מהשיער אינו קל, גם אם הוא לוקח שנים. תחילה ישנה נשירה, בהמשך השיער נהיה דליל והתחנה הסופית – אובדן מוחלט של השיער. למרות שמה שניכר כלפי חוץ הוא אובדן השיער, הבעיה האמיתית היא זו המתחוללת בפנים: פגיעה בביטחון העצמי, תחושה כי “אני לא מספיק אטרקטיבי”, “יש טובים ממני”, “אני נראה מבוגר לגילי” וכן הלאה. הבלורית שלך הייתה מזוהה איתך, אהבת לטפח את השיער והוא היה בעבורך המקור לביטחון? אף פעם לא מאוחר להשיב את שאבד לך. 

4.בת הזוג שולחת רמזים…

השתלת שיער משפיעה לטובה לא רק עליך, אלא גם על הסובבים אותך. ואם לדייק? על בת הזוג שלך. האהבה הגדולה, המשיכה החיונית והתשוקה הבוערת – כולם עוטפים ומעצבים את הזוגיות היפה שלכם. עם זאת, המראה החדש מביא איתו משהו טוב, מסקרן, מרענן ומשמח לזוגיות.

הגברים המון פעמים נבוכים לבצע הליך אסתטי, אך דווקא הנשים שלהן מעודדות אותם לטיפוח והשקעה. כל עוד אתה נמצא בזוגיות, הליך ההשתלה פשוט אפילו יותר: אתה זוכה בליווי פיסי ומנטלי ובתמיכה מהאדם הקרוב אליך ביותר שיחגוג איתך את המראה החדש שלך.

5.אתה רוצה להיראות טוב ולהרגיש טוב!

הגברים בשנת 2020 הם גברים בטוחים, פתוחים וליברלים יותר. אולי לפני שני עשורים השתלות שיער היו יכולות להיתפש כנועזות מדי, אך כיום? גם גברים רוצים להיראות טוב ולהרגיש טוב. שנים רבות כל תשדירי הפרסומות לטיפולים אסתטיים פנו אל קהל הנשים. כיום, הגברים נכללים בקהל היעד של טיפולים אלו. אתה מרגיש שאתה רוצה לעשות משהו למען עצמך? אתה רוצה להיראות טוב יותר, להביט במראה ופשוט לחייך? טיפולי השתלות שיער לגברים יכולים להתאים גם לך.

השנה הנוכחית