מיי הייר

"האפשרות שהחלום יתגשם
היא שעושה את החיים מעניינים"
(פאולו קואלו)

"האפשרות שהחלום יתגשם היא שעושה
את החיים מעניינים"
(פאולו קואלו)

בתמונה: עומרי בן נתן. צילום: עדי אדרי

האינסטגרם שלנו

מיי הייר בערוץ 14!!!

השתלות שיער - השתלת שיער בטורקיה

גרור את המחוון ימינה ושמאלה כדי לראות את כל התמונה של השתלות שיער

clinica1 1

סטטיסטיקות טיפולים

man

7,707

גברים

clinica2 2
woman

1,652

נשים

clients

9,359

מטופלים

cack

10,438

טיפולי שימור

שיער מלא מקנה מראה צעיר, מעלה את הביטחון העצמי ומשפר את ההרגשה האישית בשביל זה עושים השתלת שיער בטורקיה.

גברים ונשים בגילאים שונים סובלים מתופעת איבוד שיער, נשירה מאסיבית והתקרחות.

אם יש לכם נסיגת שיער, הידללות שיער או התקרחות – והדבר מפריע לכם, לא צריך לקבל את המצב כמו שהוא,  יש פתרון! ניתן לטפל במצב ולשנות אותו באופן מיטבי. מגיע לכם להראות ולהרגיש טוב!

מיי הייר ישראל בבעלותה ובניהולה של הילה פולאט משה, קיימת משנת 2015, והפכה לשם דבר בתחום השתלות השיער. פעילות החברה זכתה להצלחה ישראלית מסחררת בטורקיה, ונהייתה לחברה המובילה בענף תיירות המרפא והשתלות שיער באירופה. החברה היא בין החברות היחידות המחזיקות תעודה אמריקאית מהמכובדות והמוכרות ביותר בעולם של medical tourism facilitator המוענקת לחברות תיירות מרפא העומדות בסטנדרטים גבוהים.

פגישות הייעוץ ובדיקות ההתאמה מתנהלות בקליניקה שלנו בת"א ורק הטיפול עצמו הוא בטורקיה. דבר נוסף הוא שרק אחרי בדיקה מדוקדקת של כל הפרמטרים, ותיאום ציפיות עם המטופל, הוא יצא לביצוע ההליך בחו"ל. אין קיצורי דרך.

תחת החברה פועלות שש מרפאות שירות עם צוותים רפואיים מומחים בארץ ובחו"ל, שני בתי חולים באיסטנבול המתמחים בביצוע ההליך, וכן בקליניקות יוקרתיות ומוכרות בדובאי. השתלות השיער בדובאי נעשות בשיתוף פעולה עם צוותי הרפואה הטורקיים.

אנו מציעים טיפולים חדשניים להשתלות שיער, כאשר ההליך נעשה בידי ובראשם מיטב הרופאים המומחים בתחום, ומתבצע בטכניקות כירורגיות חדשניות וייחודיות כמו   DHI, FUEלרבות השתלת שיער אורגנית. בקליניקות אף מוצעים מגוון טיפולי השתלות נוספים כמו השתלות מיוחדות לנשים, השתלת זקן וגבות.

ההליכים הרפואיים מתבצעים על ידי רופאים וצוותים תורכיים מומחים. כמו כן, מוצעים ללקוחותינו טיפולי שימור לשמירה מיטבית על תוצאות ההליך, עליהם אחראי צוות רופאים בישראל ובטורקיה, כך שאנחנו מלווים את המטופל גם לאחר ההשתלה ומקפידים לספק מענה מלא. יש לנו מערך מקצועי מקומי שיוכל להיות זמין ולתת מענה מלא ברוב שעות היום. אנחנו דואגים למטופלים שלנו מכל בחינה לאורך כל התהליך מא' ועד ת'.

ליווינו עד כה אלפי לקוחות מרוצים ונמשיך להוביל בתחום ולסייע  לכל מי שרוצה להגשים את החלום על הצד הטוב ביותר!

 

השיטות להשתלת שיער – תהליך השתלת שיער לגברים

ישנה חשיבות רבה בהתאמה אישית של השיטה לביצוע ההליך, לכל מטופל/ת. תוצאות ההליך תלויות בבחינת התאמה זו, והיא נקבעת על ידי אבחון רפואי קפדני של הצוותים הרפואיים. בחירה בשיטת הטיפול המתאימה ביותר היא הבסיס להצלחה.

שיטת מיקרו FUE – עם ספיר לבצע השתלת שיער מקצועית

תופעת ההתקרחות נגרמת משילוב של מספר גורמים. אחת הסיבות העיקריות להתקרחות היא גנטיקה, אך סיבה נוספת היא על רקע הורמונלי אשר מושפע מהתזונה ומאורח החיים. כמובן שגם הגיל הוא פקטור, כמו גם מצבי חרדה ולחץ.

שיטת ה- MICRO FUE, Follicle Unit Extraction השיטה מאופיינת בגילוח הראש ובשלושה שלבים:

·         הוצאת זקיקים תורמים מהרצועה 'הבינגוריונית' ומיונם ע"פ קטגוריות (סינגלים, דאבלים וטריפלים)

·         פתיחת תעלות עבודה מדויקת של פתיחת גומות באזור ההשתלה בעזרת להב ספיר זעירה

·         השתלה בחירת זקיקים והכנסתם לתעלות אחד אחרי השני כך בין 2500-6000 זקיקים בהשתלה

היתרון הבולט בשיטת ה-FUE בגילוח הוא שנוצר מצב אידאלי בו ניתן לחשוף את כלל האזורים בהן יש התקרחות לעומת האזורים בהם יש צמיחה, ולכן שיטה זו הוכחה כמוצלחת ביותר במצב של התקרחות מתקדמת.

בשיטה זו ניתן לתכנן את קו השיער הראשוני ולקבוע את רמת הצפיפות הרצויה בכל אזור ואזור.

במקרים של התקרחות התחלתית סבב אחד של השתלה יספיק בכדי לייצר צפיפות טובה מאוד, אך במקרה של התקרחות נרחבת ידרשו שני סבבים ופיזור נכון של הזקיקים באזור ההשתלה.

השתלה בתהליך אורגני

בשיטה זו נוזל עשיר בתאי גזע שמוכן מרקמת השומן של המטופל עצמו, מוזרק לאזור ההשתלה. מכאן נוצרת נפיחות באזור כדי לאפשר השתלה נוחה ובכך נמנעים מזריקות של חומר מסונתז העלולות לפגוע בזקיקים בהליך השתלת שיער קונבנציונאלי. בהשתלת שיער אורגני נשאבים מהמטופל תאי שומן שעוברים הליך זיכוך בצנטריפוגה ואחרי כן נוצרת תערובת המכילה תאי גזע המוזרקת לקרקפת המטופל. לפיכך, אזור הנמען מתחדש והכדאיות של השתלים המושתלים מוגברת עם ההשפעות של הזרקת תאי גזע. תאי הגזע מגבירים את הבריאות והאיכות של האזור התורם וגם של האזור המקבל.

שיטת DHI

DHI Direct Hair Implantation)) – שיטה זו של השתלת שיער נקראת השתלת שיער ישירה. מדובר בשיטה חדשה יחסית ובדיוק כמו שיטת ה- FUE, היא אינה משאירה צלקות, התוצאות נראות טבעיות דבר נוסף הוא ששיטה זו אינה מצריכה גילוח. השתלות שיער בשיטה זו נפוצה בקרב נשים וגברים עם שיער ארוך או בעלי הקרחה מקומית בלבד.

 

הטכניקה המיוחדת בה משתמשים בהשתלת שיער DHI עוסקת בטכנולוגיה מתקדמת יותר מהטכניקות הקיימות בימינו. הזקיקים נלקחים בעזרת עט כירורגי שקוטרו קטן ממילימטר מועברים ישירות לאזור המושתל. טכניקה זו דורשת תשומת לב רבה לצד מאמץ דיוק ופיקוח של צוותי my hair  ומציעה יתרונות רבים למטופלי השתלת שיער.

בשיטה זו ניתן לבצע השתלת שיער מובטחת לכל החיים ללא שימוש בפינצטה כירורגית או תפר או פתיחת חור בקרקפת. כמו כן, בטכניקה זו ניתן גם לקחת זקיקים מהזקן או מהחזה. ההליך יכול להסתיים בפגישה אחת. שיטה זו מקנה תוצאה של מראה טבעי יותר עם צפיפות גבוהה.

יתרונות טכניקת ה-DHI

·         המטופל יכול לחזור לשגרה היומית שלו כמעט באופן מידי

·         ניתן לקבוע את כיוון צמיחת השיער בעט הכירורגי המילימטרי לשיער לפי הצורך

·         ניתן לתכנן את קו צמיחת השיער, תוצאה של מראה טבעי יותר

·         אין צורך לפתוח תעלות באזור בו מושתל השיער, במהלך פרוצדורת ההשתלה – זקיקי השיער הקיימים אינם נפגעים כלל

·         הודות למבנה העדין של העט הכירורגי ניתן לבצע השתלת שיער בתדירות ומהירות גבוהה יותר, מה ששומר על איכות הזקיקים והיקלטותם.

·         תהליך ריפוי קצר וללא צלקות גלויות לאחר ההחלמה

 

על התהליך

התהליך בפועל כרוך בנסיעה לשלושה ימים.  יש לנו צוותים שעובדים בארץ ובחו"ל. הצוות בארץ מלווה את הלקוח מהרגע הראשון שהוא מגיע לפגישת ייעוץ ובדיקת התאמה להליך, ועד השלב שהוא עולה לטיסה. אנחנו תומכים במטופל לאורך כל הדרך, בטיסה, במהלך שהייתו, וכמובן שבניתוח. יש לנו גם מסלול מהיר בו הליווי הוא וירטואלי ומתנהל דרך הוואטסאפ ,ויש ם מסלולי בליווי אישי צמוד.

לוח זמנים

היום הראשון – מיועד להכנות. המטופל מגיע למרפאה שלנו בבית החולים, עובר בדיקות לרבות בדיקה של אזור התרומה ובדיקה של איכות הזקיקים, עושים גם צילומים של המצב לפני ואת כל ההכנות הנדרשות לקראת ההליך. לאחר שמסתיימות כל הבדיקות, המטופל משתחרר ומקבל זמן פנוי לענייניו.

היום השני – המטופל מגיע בבוקר לביצוע הליך ההשתלה.  הניתוח מתבצע בהרדמה בטשטוש דרך הוריד. חשוב להדגיש שההליך לא כואב. כשהמטופל מתעורר הוא לא יסבול מכאב, וכשחומר ההרדמה מתפוגג ניתן לקחת משככי כאבים סטנדרטיים למשך כמה ימים במידת הצורך.

היום השלישי (יום לאחר ההשתלה) – המטופל מגיע לביקורת ומקבל הנחיות כיצד לטפל באזור. יש טיפול מיוחד וצריך לחפוף בדרך מסוימת. מבחינה רפואית אין כל מניעה לחזור לשגרה. אפשר לחזור לפעילות מיד לאחר ההליך או בתוך כמה ימים, ההחלמה היא מהירה.

מקצועיות ואיכות ללא פשרות

החברה שלנו הוקמה על בסיס ההבנה שיש הרבה מאוד ישראלים שמעוניינים לטוס ולעבור השתלת שיער ורק צריכים גורם מקצועי שילווה אותם ויעזור בכל התהליך.

אצלנו המטופל זוכה למרפאה שאליה מגיעים המטופלים לפני ועוד הרבה אחרי ההשתלה לביקורות, הדרכות וטיפולים משלימים. אין קיצורי דרך ואנחנו ממשיכים ללוות את המטופל גם אחרי ההשתלה, תמיד מקפידים לתת מענה מלא 24/7. כמו כן אנחנו דואגים לטיפולי השימור שמתבצעים ברמה הגבוהה ביותר. על טיפולי השימור

אנו מנגישים למטופלים ליווי מקצועי ואישי איכותי בדרך לקבלת הטיפול המתקדם והמוצלח ביותר שיש כיום בתחום השתלות השיער. התוצאות הטובות מדברות בעד עצמן. ליווינו כבר אלפי לקוחות והלכה למעשה הפכנו לחברה המובילה בתחום.

·         שביעות רצון– ליווי אישי לצד ליווי מקצועי על מנת שכל מטופל יקבל את היחס הטוב ביותר בדרך לתוצאה המוצלחת שתהיה לשביעות רצונו.

·         שירות יוצא דופן – אנחנו שאופים ליצור חוויה מרוממת בטוחה ורגועה עבור המטופלים שלנו כדי שיהיו מרוצים מכל בחינה אפשרית.

·         מקצועיות – כל הטיפולים נעשים בידי צוותים רפואיים ורופאים נחשבים בתחום. אנחנו מקפידים על בדיקות קפדניות של כל מטופל, ומתאימים עבורו את שיטת השתלת השיער הטובה ביותר עבורו, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. היסודיות בבדיקות המקדימות ובהליך הכירורגי עצמו היא יוצא מן הכלל. אנחנו לא מתפשרים על המטופלים שלנו.

 

 

הילה ידועה כאוטוריטה מומחית בתחום, ומתחזקת בעצמה ערוץ יוטיוב וחשבון אינסטגרם בהם היא מפרסמת סרטונים עם הנחיות לטיפול לאחר השתלה וטיפים רבים וחשובים שעוזרים להרבה מאוד אנשים, ניתן לפנות אליה ישירות עם שאלות והיא עונה בשמחה לכל פונה.

תגיות ונושאים קשורים: השתלת שיער בישראל בקרוב, השתלת שיער בשיטת FUE, השתלת שיער בשיטת DHI, טיפול בשיער לפני ואחרי על ידי רופא,  לעשות השתלת שיער עם לקיחה מהאזור התורם, זקיקי שיער בהשתלות שיער, נשירת שיער, נשירת שיער בקרקפת, זקיקי השיער של הקרקפת,  על השתלת שיער,  הליך השתלת שיער, תהליך השתלת שיער, לאחר השתלת FUE, מומחים להשתלת שיער, עושים את ההשתלה באווירה כייפית תוך כדי שמקבלים את הטיפול הטוב ביותר בתחום, לאחר השתלת שיער לגברים , לבצע השתלות שיער שיער דליל, השתלת שיער בארץ, בתחום השתלת השיער בישראל, השתלת שיער במפרצים, השתלת שיער בשיטה ייחודית, מומחים לביצוע השתלת שיער, השתלות השיער בישראל, השתלת שיער ללא שיער הראש, השתלת שיער בגבות, מראה שיער נקי מנשירת שיער, השתלות שיער בחו"ל, שיער מחלקה האחורי של הקרקפת, כמה עולה השתלת שיער על ידי מומחים בתחום השתלות שיער, לעבור השתלת שיער, האם זה נכון שהשתלת שיער היא פתרון לנשירת שיער, מטופלים שעברו השתלת שיער לצורך צמיחת שיער, שיער מאזור אחורי, רצועת שיער מחלקה האחורי של הקרקפת

 

כמו שמופיע ב:

השתלות שיער