“נמנעים!” – 5 דברים שיש להימנע מהם לאחר השתלות שיער

אנו לא יודעים איך אתם מצביעים בהצבעות שונות – בעד, נגד או נמנע, אך יודעים בוודאות דבר אחד: אחרי תהליך של השתלות שיער, וכל עוד אתם רוצים (ואתם רוצים) החלמה טובה ותוצאה מרשימה, יהיה עליכם להיות “נמנעים”. לאחר ההשתלה, תקבלו תדריך מפורט באשר למה רצוי לעשות ומה אסור לעשות, כאשר המטרה היא להבטיח תקופת החלמה נעימה ונטולת הפתעות שאינן נעימות.

ב-my hair אנו נוקטים בגישה של 100% שקיפות מול קהל לקוחותינו. ומה זה אומר? שגם את הדברים שקצת פחות נעים לשמוע, אנו משמיעים באוזני לקוחותינו. יש לנו אחריות גדולה – להבטיח כי הכסף והזמן שהשקעתם בתהליך השתלות שיער, יניב לכם את התוצאה המקסימלית!

ולכן, בפגישות הייעוץ המקצועיות אנו משתפים את לקוחותינו בכל פרט ופרט. עד שניפגש, אנו מבקשים לשתף אתכם ב-5 דברים שיהיה עליכם להימנע מהם לאחר ביצוע ההשתלה. חשוב לנו להדגיש: איכות התוצאה אינה נשענת אך ורק על איכות העבודה של הצוות המטפל, אלא גם בהיצמדותכם להנחיות ההחלמה.

1.מטשטשים את האזורים הקירחים עם אבקות סיבי שיער? היפרדו מהן!

גברים הסובלים משיער דליל, מצליחים ליצור מראה שיער עשיר יותר באמצעות אבקות שונות. אבקות אלו כמובן אינן מונעות הידללות או התקרחות, אלא מעניקות פתרון אסתטי-נקודתי (אחרת, לא הייתם בוחרים להשתיל שיער). למרות שהאבקות מטשטשות את האזורים הדלילים, חל איסור להשתמש בהן לאחר השתלות שיער. הבשורה המשמחת: בקרוב, לא תצטרכו אותן יותר…

2.התרגלתם להסוות את הקרחת עם כובעים? היפרדו גם מהם

לצד הגברים שהתרגלו לקרחת, ישנם אלו שלא מוכנים לקבל אותה. הפתרון? הסוואתה עם כובעים שהפכו לחלק מסימן ההיכר שלהם. לאחר שהשתלת השיער מבוצעת, חל איסור לכסות את הקרקפת. מדוע? משום שקיים החשש שהכובע/בנדנה יפגעו בזקיקים שהושתלו. על מנת למנוע כל סיבוך שכזה, מומלץ להימנע מחבישת כובעים במשך שבוע ימים לפחות. 

3.החליפו את הקפה של הבוקר בתה או משקה טבעי

למרות שאנחנו לא מכירים באופן אישי (עדיין), אנחנו מנחשים שגם אתם אוהבים להתחיל את הבוקר שלכם עם משקה סופר-ספציפי: קפה. גם אם אתם מגדירים את עצמכם כ”מכורים לקפה” וגם אם עיניכם לא נפקחות בלעדיו, יהיה עליכם להיפרד ממנו לתקופה קצרה. לאחר השתלות השיער, ישנה המלצה חד משמעית להימנע מצריכת הקפה, כאשר הסיבה היא לחץ הדם שעלול לעלות. האם כדאי להימנע מקפה בתמורה לשיער על הראש? אנו יכולים לדמיין מהי תשובתכם…

4.הרמת משקלים כבדים? מחוץ לתחום!

אתם עוסקים בתחום ההובלות או הלוגיסטיקה, מתכננים מעבר דירה בתקופת ההחלמה או מתאמנים באימוני משקולות בחדר הכושר? חשוב לדעת: יש לחזור לפעילות מלאה בהדרגה, כאשר נדרשת הימנעות מוחלטת מכל מאמץ פיסי בשבוע הראשון להחלמה. בשבועיים הראשונים לאחר השתלות שיער, יש להימנע מהרמת משקלים כבדים – משקיות של קניות ועד משקולות בחדר הכושר. פעילות גופנית מלאה – נטולת הגבלות ושורות קטנות, תתאפשר רק כעבור חודש ימים מהשתלת השיער. 

5.העישון מזיק לבריאות, וגם לתהליך ההחלמה שלכם…

עבור המעשנים שבחבורה, זו ככל הנראה הבשורה המאתגרת והקשה ביותר: תקופת ההחלמה של השתלות שיער לא תוכל להיות אפופה בעשן סיגריות. מיותר לציין כי עישון מזיק לבריאות, וכך גם לתהליך ההחלמה התקין. משבר הקורונה לימד רבים כי משברים טומנים בחובם גם הזדמנויות. מי יודע, אולי ההימנעות מעישון עוד תגרום לכם לזנוח את הסיגריות…

יש לכם שאלות נוספות על תקופת ההחלמה לאחר השתלות שיער? אל תהססו לפנות אלינו! התקשרו כעת, *3800

השנה הנוכחית