לקראת השתלות שיער DHI – איך הופכים מתח שלילי להתרגשות חיובית?

מרבית הגברים מתרגשים (מאד!) לקראת תהליך השתלות שיער DHI. עם זאת, חלקם מוצאים עצמם יותר לחוצים ממתרגשים. רגע לפני שאתם ממהרים להקלות את עצמכם “למה אני בלחץ במקום להתרגש?”, דעו כי אתם חווים רגשות טבעיים לחלוטין. אתם עתידים לבצע תהליך שעשוי לשנות את המראה החיצוני שלכם, אך גם לנקות מכם רגשות שליליים שסחבתם בתוככם מהיום בו החלה הידללות השיער. 

אז מדוע בכלל צפים לחצים ומתחים לפני השתלות שיער DHI? התשובה לכך פשוטה למדי: כל הגברים יוצאים לדרך עם חלום קטן בלב – שיער שופע, אך לא כולם תמיד יודעים במה כרוך התהליך. מה שקורה הוא שנוצר חוסר ודאות גדול שמייצר חששות. 

כבר נתחיל ונרגיע כי במידה ובחרתם להשתיל שיער בשיטת השתלות שיער DHI – direct hair implantation, בחרתם בטוב. מדובר על השיטה היעילה והמתקדמת ביותר, המספקת תוצאות טבעיות ומרשימות ובסיכונים מינימליים. אז איך הופכים את תהליך השתלת השיער לחוויה גברית מעצימה, מהנה ומרגשת? האמת, די בקלות. לפניכם, מספר טיפים שעשויים להפוך את המתח להתרגשות, ואת החשש – לציפייה גדולה!

דעו היטב לקראת מה אתם הולכים

ישנם גברים שלא יודעים להתמודד עם חוסר ודאות – הם צריכים ודאות בכל שלב בתהליך. אנחנו ב-my hair לא מטיסים אתכם אל הלא נודע ומרגיעים אתכם כי “אתם בידיים טובות”, אלא משקפים בפניכם את כל שלבי התהליך – מתחילתו ועד סופו. אנו מעודדים אתכם לשאול אותנו כל שאלה שרק עולה לראשכם, לשתף אותנו בחששותיכם  ולהתייעץ איתנו גם על הדברים הקטנים שמרגישים לכם חסרי משמעות. בפגישה שלנו נציג בפניכם את מסלולי ההשתלה השונים, המדינות בהן ניתן לבצע את ההשתלה, סוגי ההשתלות לרבות השתלות שיער DHI, היתרונות והחסרונות של כל שיטה ועוד. 

דברו עם אנשים שכבר עברו את התהליך

כשאנחנו פוגשים בגברים שמביעים חשש מהתהליך, אנו ממליצים להם לדבר עם גברים שכבר עברו אותו. המון פעמים החששות אינם מבוססים, והם נוצרים בעקבות מיתוסים, שמועות או מידע שקרי. אנחנו יכולים לספר בעצמנו על תהליך השתלות שיער DHI (וכמובן שנעשה זאת), אך עדיין מוצאים ערך רב בשיח שבין גבר שעבר את ההשתלה ובין גבר שעתיד לעשות אותה. המידע שתוכלו לחלץ מהשיח הזה יתרום המון לתחושת הביטחון שלכם:

  • הרכב הצוות המבצע את ההליך 
  • מידת התחזוקה, האבזור והניקיון של המרפאה 
  • האווירה הכללית שלאורך התהליך
  • הזמן הממוצע שבו שוהים בחדר הטיפולים 
  • ההחלמה הצפויה והחזרה לשגרה ועוד…

טוסו להשתלת השיער עם אדם קרוב אליכם

כבר נתחיל ונרגיע שאיתנו, אתם לרגע אחד לא לבד! השתלות שיער DHI במסלולי ה-VIP והמסלול המהיר, כוללות ליווי מלא של נציגינו. אנחנו מלווים אתכם בכל שלב בדרך, כך שתקבלו מענה מלא, איכותי וראוי לצרכים שלכם. עם זאת, אין זה אומר שאינכם יכולים לטוס להשתלת השיער עם בת הזוג, אבא, אמא, אח, אחות או חבר קרוב. מניסיוננו, ליווי של אדם קרוב במסע מעצים את החוויה, ותורם משמעותית לתחושת הנוחות והביטחון האישי.

הביטו במראה והזכירו לעצמכם מהי מטרתכם

אין עוד דרך טובה יותר להתמודד עם החששות הטבעיים, מאשר להזכיר לעצמכם מהי המטרה שלכם. לפני ההשתלה, כשתביטו במראה, יהיה חסר לכם דבר אחד מהותי – שיער. חייכו לעצמכם והזכירו לעצמכם כי בקרוב, המפגש עם המראה יהיה שופע יותר, שמח יותר ושלם יותר. המוטיבציה הזו תטשטש את החששות, אך בעיקר תעצים את ההתרגשות והציפייה לקראת המסע הגדול שלכם –  השתלות שיער DHI!

השנה הנוכחית