לפני השתלות שיער: אלו השאלות שראוי שתשאלו את עצמכם

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנו משוכנעים כי אתם מתעניינים בתהליך של השתלות שיער. מסיבה זו, לבטח מבליחות לראשכם המון (!) שאלות: כמה זמן לוקח התהליך, האם ההשתלה כרוכה בכאב, האם התוצאה נראית טבעית, האם ניתן להתאמן לאחר ההשתלה, באיזו מדינה כדאי להשתיל שיער, האם ישנן הגבלות מסוימות וכיוצא בזה. המענה על שאלות אלו חיוני והכרחי, ובפגישה הפרונטלית בינינו נספק לכם את כל המידע הנדרש! עם זאת, אנו מעודדים אתכם – המתעניינים בהשתלות שיער, לשאול את עצמכם מספר שאלות. 

לתפישתנו, חשוב שכל אדם המעוניין להשתיל שיער ישתיל אותו מהסיבות הנכונות, במקום הנכון ובזמן הנכון. רגע לפני שנצא יחד לדרך משותפת שבשיאה יהיה שיער על ראשכם, אנו ממליצים לכם להתעכב על השאלות הבאות.

1.”האם אני רוצה להשתיל שיער בשביל עצמי או בשביל החברה?”

הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם: האם אני פונה לנתיב של השתלת שיער בשביל עצמי או בכדי לרצות אחרים? לחצים מצד החברה תמיד יהיו, וכך גם סטנדרטים של יופי ואסתטיקה שרק הולכים והופכים גבוהים יותר. השתלת שיער היא תהליך אישי (!) והדבר היחיד שמצדיק אותו הוא רצון פנימי – כן וטהור, של מי שעתיד לבצעו אותו. הידללות השיער מפריעה לכם, אתם לא מוכנים להשלים עם אובדן השיער וביטחונם העצמי ירד מאז שהשיער ירד מהראש? אלו סיבות טובות ומוצדקות להשתלת שיער. 

2.”איך חיי ישתנו לטובה בעקבות השתלות השיער?”

אנו מאמינים בתיאום ציפיות – שלנו מולכם, וגם שלכם מול עצמכם. שאלו את עצמכם בכנות: “איך אני מצפה שחיי יראו אחרי השתלת השיער?”“. מענה על השאלה הזו יאפשר לכם לראות ולהרגיש את החיים שאחרי. כתבו לעצמכם על דף מה אתם מצפים שישתנה לטובה בחייכם בעקבות השתלת השיער, וכך תוכלו להזכיר לעצמכם את המוטיבציות לביצוע התהליך. לדוגמא:

  • “השיער יעניק לי מראה צעיר, בריא ורענן יותר”
  • “לא אצטרך יותר לחבוש כובעים ולספק תירוצים”
  • “יהיה לי פטור מלא מאבקות סיבי שיער בהן אני משתמש כיום”
  • “איהנה מביטחון עצמי גבוה יותר שישרת אותי בדייטים”
  • “הקרחת שלי לא תגדיר אותי יותר!”
  • “אוכל סוף סוף להצטלם ולתעד רגעים יפים בחיים” ועוד…

3.”איפה כדאי לי להשתיל את השיער?”

השאלה זו אמורה לספק לכם שתי תשובות עיקריות: באיזו מדינה לבצע את השתלת השיער ודרך איזו חברה. ומדוע כדאי להתעכב על השאלה הזאת? מסיבה פשוטה: פעמים רבות, נוטים ללחוץ ידיים ולחתום על הסכמים עם החברה הראשונה שמוצאים. בתהליך משמעותי כל כך – השתלת שיער, ראוי להעמיק, לחקור ולהשוות בין החברות השונות. המטרה: להגיע לזו המומלצת, האמינה והמצליחה ביותר! מה חשוב לבדוק?

  • רזומה ההצלחות של החברה
  • תמונות לפני ואחרי (הרי בסופו של דבר, אתם רוצים תוצאה מרשימה!)
  • האם ישנם מובילי דעת קהל שהשתילו שיער אצל החברה? (תו איכות!)
  • המלצות וחוות דעת של לקוחות מרוצים

ובאיזו מדינה כדאי לבצע את השתלת השיער? תנו עדיפות למדינה בה מתקיימים התנאים להשתלת שיער מושלמת: צוות מקצועי ומיומן בהשתלות שיער, מדינה שקרובה גיאוגרפית לישראל (מרחק טיסה קצר) ומחיר הוגן, נוח ונגיש. אי אפשר לדבר על מדינות לבצע בהן השתלת שיער, מבלי לדבר על טורקיה – אימפריית השתלות שיער שזכתה בתואר המכובד בזכות עמל רב ותוצאות מרשימות.

שאלתם והשבתם לעצמכם על 3 השאלות האלו? כעת, אנו מזמינים אתכם לשאול אותנו כל שאלה שמעסיקה, מטרידה או מסקרנת אתכם. לתיאום פגישה מקצועית, התקשרו כעת – *3800

השנה הנוכחית