טסים להשתלת שיער, חוזרים עם דברים נוספים!

אובדן שיער אינו מתקבל אף פעם בשמחה (אולי בהשלמה חלקית), כאשר למראה החדש – נטול השיער, מתלווה במרבית הפעמים תחושת בושה גדולה. השורה הבאה אינה קלישאה: כשנראים טוב, מרגישים טוב! השתלת שיער בחו”ל כידוע תשדרג את המראה שלכם, אך לא רק אותו: היא גם עשויה לעורר חלקים כבויים בתוככם.

אם התחלתם לארוז (ובעיקר אם עדיין לא), אנחנו ב-my hair שמחים להעניק לכם נקודת מבט נוסף על השתלות השיער בחו”ל. מיותר לציין כי המוטיבציה לביצוע התהליך היא שיער טבעי על ראשכם. עם זאת, מה שלא מיותר לציין הוא את המידע הבא: אנחנו מזמינים אתכם לקחת איתנו קפיצה אל העתיד – אל הימים שאחרי השתלת השיער, כשאתם מעבירים את ידכם על הראש ומרגישים בין אצבעותיכם שיער. אתם אולי טסים בכדי להשתיל שיער, אך צפויים לחזור עם דברים משמעותיים נוספים בעלי ערך רב…

השיער צומח ואיתו גם הביטחון העצמי

אתם מוגדרים ע”י המון דברים: המעשים הטובים שלכם, תכונותיכם היפות, העיסוקים, התחביבים, ההשכלה, הכישורים, המקצוע שלכם ועוד. כמו כן, אתם מוגדרים גם ע”י דבר נוסף – המראה החיצוני שלכם. גברים שחווים תהליך של “פרידה מהשיער”, נאלצים להיפרד גם מהביטחון העצמי שלהם. מאחר והשיער הוא חלק מהזהות וממה שמגדיר כל אדם (גבר או אישה), נשירתו, קל וחומר כשהיא הדרגתית ועדים לנסיגה, מלווה בתסכול, כאב ובפגיעה בערך העצמי (“איך בחור צעיר כמוני ללא שיער על הראש?”).

לשמחתכם, השתלות השיער מוכיחות כי גם את מה שאבד, אפשר להשיב. אנחנו מדברים כמובן על השיער, אך לא רק עליו: עם הצמיחה המחודשת של השיער, יצמח לו בחזרה גם הביטחון העצמי. ואיך הוא עשוי לבוא לידי ביטוי? 

  • תחושת נינוחות וביטחון בראיונות עבודה
  • ביטחון עצמי גבוה יותר בדייטים רומנטיים
  • פתאום כייף יותר להצטלם ולתעד רגעים יפים
  • אין עוד צורך להסתיר את ההתקרחות בכובע ועוד…

אם כן, השקעתכם בטיפול השתלת שיער אינה רק לשיפור המראה החיצוני, אלא גם להעצמת הביטחון העצמי-פנימי.

מטרות נועדו בכדי לכבוש אותן!

ההשתלה רחוקה מלהיות “מסע ארוך ומפרך”, אך הצלחתה מותנית בין היתר גם בכוח רצון ומשמעת עצמית גבוהה (אלו רלוונטיים בעיקר בשלב ההחלמה שנחשב למאתגר ביותר). השתלת השיער היא לא רק תהליך אסתטי, אלא גם תהליך שיכול ללמד אתכם המון על היכולות והעוצמות שלכם. התהליך ישקף בפניכם דבר מהותי שראוי שתזכרו: אין חלום בלתי אפשרי. אולי לא שמתם לב או הענקתם לכך חשיבות גדולה, אך עם התעניינותכם בהשתלת שיער, גיבשתם והגדרתם מטרה, אסטרטגיה ומשאבים:

  • המטרה: להצמיח מחדש את השיער על הקרקפת
  • אסטרטגיית הפעולה: השתלת שיער בחו”ל
  • המשאבים הנדרשים: כסף, זמן, סבלנות, עקביות וכוח רצון

את השילוש המנצח להצלחה – מטרה, אסטרטגיה ומשאבים, תוכלו ליישם בכל תחומי חייכם: לימודים, זוגיות, קריירה ועוד. הגדירו לעצמכם מטרות וכבשו אותן!

צמיחת השיער המחודשת מצמיחה מוטיבציות 

אתם אולי מתקשים לתפוש זאת כעת, לפני שעברתם השתלה, איך היא עשויה להטיב לא רק עם המראה החיצוני, אלא עם עוד הרבה דברים נוספים (וחשובים לא פחות!). ולמה אנחנו מתכוונים? באופן טבעי, הצמיחה המחודשת של השיער יוצרת מוטיבציות שלא בהכרח היו שם קודם. היא מעוררת חלקים כבויים ורדומים, כאלו שייחלתם שיתעוררו!

השיפור הניכר במראה החיצוני שמקורו בצמיחת השיער הטבעי, מעודדת גברים רבים להשקיע יותר בעצמם.  ההשקעה באה לידי ביטוי פעמים רבות באימוץ וטיפוח אורח חיים בריא – תזונה ואימוני כושר. המראה החדש – הצעיר והאסתטי, השמחה שפועמת מהלב והביטחון העצמי ששוקם – כל אלו יוצרים מוטיבציה של “לעשות למען עצמי: להיראות טוב, להרגיש טוב.

לפרטים נוספים אודות השתלת שיער עם my hair, התקשרו כעת – *3800

השנה הנוכחית