השתלת שיער סינטטי

אחת הטכניקות החזקות ביותר והמוכרות ביותר בשוק השתלות השיער, זה השתלת שיער סינטטי, טכניקה פורצת דרך שמספקת את הפתרון הטוב ביותר לאנשים שעד היום לא העזו, חששו ורוצים להרגיש כאחד האדם, להרגיש את הביטחון העצמי עולה בזכות ביצועים טבעיים של השתלות שיער טבעיות.

למי זה מתאים ואיך עושים את זה נכון? על כך וכל השאר במאמר הבא.

השתלות שיער סינטטיות – למי זה מתאים?

השתלת שיער סינטטי מתאימה הן לגברים והן לנשים, באמצעות השתלת שיער מזקיקים טבעיים , נשים שסובלות מהבעיה של שיער דליל יכולות גם הן להשאיר את הבעיות מאחור, להשאיר את תוספות השיער והפאה מאחור ולהתחיל ליהנות משיער מדהים שייראה לאחר כמה טיפולים בודדים.

רוצים שיער מלא עם מרקם ותחושה ללא פשרות? השתלות שיער סינטטיות זה כל הסוד הן עבור נשים והן עבור גברים.

כיצד מתבצעת השתלת שיער סינטטי?

השתלת שיער סינטטי מתבצעת באמצעות הטבעה של מאתיים עוד שלוש מאות שערות בזמן קצר של שעה. לכן, אפשר לומר כי תוך מספר טיפולים בודדים אפשר כבר לראות תוצאה מדהימה עם מרקם נעים כפי שצוין והכי חשוב מראה טבעי על כל המשתמע מכך.

כאמור, אחת השיטות המתקדמות ביותר זה העברת זקיקים מצידו אחד של הראש לצד החסר והיות שלא כל אחד התאים לשיטה, מתוך כך נוצרה שיטה נוספת של השתלה סינטטית אשר התפתחה בשנים האחרונות ומאפשרת פריצת דרך אמיתית בכל הקשור בהשתלות.

השתלת השיער הסינטטי אינה כואבת ולכן מי שלא רוצים הליך כואב או אפילו יקר, בוחר בשיטה זו כשיטה מנצחת.

חשוב לציין כי השיטה הזאת אינה בדיוק חדשה אלא נותנת מענה למי שמחפש שיטה כאובה פחות וזולה יותר מההשתלה הרגילה שלעיתים אינה מתאימה וכאן נכנסת לפעולה השתלה סינטטית של זקיקים שאינם טבעיים אבל נראים הכי טבעי שאפשר ובטכניקה ייחודית מושתלים בנקודה המבוקשת.

אורכן של השערות יכולות להגיע עד 16 ס”מ ובאין ספור של גוונים וזה גם חידוש ויתרון שמאפשר כפי שכבר צוין גם לנשים להיות חלק מהמהפך הזה.

ועכשיו לשאלת השאלות, האם זה מסוכן? מה זה באמת יכול לגרום אם בכלל? התשובה לכך היא חד משמעית.

לא זה לא מסוכן, יתרה מכך, שיטת השתלת שיער סינטטית בטוחה לגמרי, למעשה היא נוצרה כחלק מהשתלת שיער מלאכותי של שיער העשוי מחומרים היפו אלרגניים המאושרים מטעם הגוף המחמיר ביותר, התקנים האירופאיים.

השנה הנוכחית