נמאס לכם מהראש שהולך ומקריח? כך תשימו סוף לתופעה באמצעות השתלת שיער בקרחת

אם חושבים על כך, אף אחד לא באמת יכול או רוצה להתמודד עם נשירת שיער וכשהנשירה הולכת וגוברת ומשאירה את הראש חשוף, נוצרת התקרחות קשה שמעמידה אתכם בפני שתי ברירות, או להתהדר בקרחת נוצצת ויפה או להחליף אותה בפלומת שיער מדהימה שלא רק נראית מדהים אלא מעלה את הביטחון!

הטיפול התרופתי ההורמונלי שסיפקו לכם לא נתן את התשובה שלו והשיער ממשיך לנשור? בדיוק כאן רצינו לדבר אתכם על האופציה שרבים וטובים כבר בחרו והיא למעשה השתלת שיער בקרחת.

איך זה קורה ומה עושים המומחים עבורכם? על כך ועוד במאמר שלפניכם.

קרחת מסוקסת? זה מדהים אבל לא כל אחד מתחבר לזה!

המראה הקירח והמסוקס תפס תאוצה עם כי לא כולם עושים זאת כי הם אכן מרגישים כך, אין להם ברירה, עם השנים השיער מתחיל לנשור בצורה לא מחמיאה, מגלה מפרצים שאינם מחמיאים ולאדם לא נותר אלא לגלח את ראשו.

נשמע לכם מוכר? הסטטיסטיקה לא משקרת והיא מדברת בעד עצמה. גברים מתחילים להקריח מגיל שלושים ומעלה ומבקרים מסוימים גם הנשים מצטרפות לסטטיסטיקה הזאת.

בגדול בישראל קיימת התקרחות של גברים ישראלים אבל יש פתרון שנקרא השתלת שיער בקרחת, השתלה זו שתופסת תאוצה ומביאה את הבשורה המעודדת עבור לא מעט גברים שהוציאו לא מעט עלויות ולא ראו תוצאות.

לא מבינים במה מדובר? בואו נדבר על השתלת שיער באמצעות מריטתו מחלקו האחורי של הראש לקדמת השיער או בכלל.

השתלת שיער – זה כבר לא חידוש זאת עובדה!

אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא לחשוב כי תכשירים כאלה ואחרים יכולים למנוע התקרחות וכאן חייב לומר שזו שגיאה שחוזרת על עצמה לא פעם ולא פעמיים. בשלב הזה אי אפשר להשוות בין השתלת השיער לבין תכשיר או כדור כזה או אחר, עבור שיער שופע יש רק פתרון אחד והוא השתלת שיער גם על קרחת.

ניתן להשתיל שיער על קרחת? אפשר ועוד איך!

כפי שהבנתם, כשלוקחים את זקיקי השיער הבריאים והחיים מאחורי או צידי הקרקפת ומעבירים אותם לאזור שבו הקרקפת מקריחה, זו למעשה השתלת שיער וכאן נשאלת השאלה איך עושים את זה נכון?

  • רופא טוב ייקבע את כיווני השערה וכן את הצפיפות שלפיה יושתלו הזקיקים.
  • השלב השני הוא לבחור רופא שפועל על פי טכנולוגיה מתקדמת שבה יהיה ניתן להוציא את זקיקי השיער מאזור התרומה והשתלה במקום המבוקש – זה חשוב כי רק באמצעים מתקדמים אפשר למנוע כאב ולדייק ב-100 אחוז.
  • השלב האחרון הוא לשאוף כי הרופא הנבחר יעביר את הזקיקים למקומם בצורה המדויקת ביותר!

הגיע הזמן להשתלת שיער? בחרו את הרופא הנכון, את המחיר ההוגן והכי חשוב את הסבירות לתוצאה משביעת רצון!

השנה הנוכחית