השתלות שיער גברים – 5 סימנים שהגיע הזמן להשתיל שיער!

ישנם לא מעט גברים שמקבלים את הידללות השיער שלהם בהשלמה. לא רק שההתקרחות ההדרגתית לא מטרידה אותם, אלא שהם מקבלים גם מחמאות על המראה החדש ונטול השיער. היופי הוא בעייני המתבונן, והשתלת השיער בהחלט לא מיועדת לכל הגברים המקריחים. עם זאת, הגבר הישראלי הממוצע קצת פחות מתלהב (בלשון המעטה) מאובדן השיער. 

בשנים האחרונות יותר ויותר גברים בוחרים לחתום על כמה ימי חופשה, לארוז מזוודה ולטוס לבירת השתלות שיער גברים – טורקיה. אתה מוצא עצמך מתלבט אם להשתיל שיער או לקבל את המצב הקיים? אנחנו שמחים לחלוק איתך חמישה סימנים המעידים כי השתלת השיער הינה הפתרון המושלם בעבורך.

1.אתה עסוק באובססיביות בקצב הידללות השיער

אתה מתחיל כל בוקר בספירת שיערות על הכרית? אתה מבלה דקות ארוכות מול המראה במטרה לאמוד את קצב ההידללות ואם היא התפשטה לאזורים נוספים? אתה לא מרשה שיצלמו אותך מלמעלה בכדי שהקרחת באמצע הראש לא תיתפס בעדשת המצלמה? תהליך של השתלות שיער גברים עשוי להתאים לך. ההתעסקות האובססיבית בשיער (ואם נדייק: בהידללות השיער), עלולה להתיש ואפילו לפגוע בערך העצמי. תהליך של כמה שעות בודדות ישיב אליך בחזרה את מה שאבד עם השנים – השיער שלך.

2.אתה מבזבז כספים על פתרונות לטשטוש ההתקרחות

כל עוד אתה משקיע זמן וכסף בניסיון לטשטש את הידללות השיער / ההתקרחות, תהליך השתלות שיער גברים מתאים לך. למרות שישנו פתרון מתקדם וקבוע, עדיין ישנם גברים שמנסים שיטות אחרות להצניע את התקרחותם: מאבקות צבע הצובעות את החלקים הקרחים/דלילים בקרקפת, דרך פאות ואפילו קעקועים שאמורים לדמות את השיער. שביעות הרצון מפתרונות אלו אינה גבוהה, ומעבר לכך – הם מעצימים את התסכול הפנימי (“גם זה לא עובד!”, “מה אני עוד צריך לעשות?”, “למה זה מגיע לי?”).

3.אתה מרגיש שהביטחון העצמי שלך נפגע

האם ישנו קשר בין שיער על הראש ובין תחושת הערך העצמי? בוודאי. מדובר כביכול “רק” על שיער, אך לא ניתן להתעלם מההשפעות השליליות שיש להידללות והתקרחות על הרגש. גברים צעירים (ולא רק הם), שרואים את חבריהם עם שיער שופע ובריא, מרגישים באופן טבעי פחות טובים מהם. מובן כי מה שבתוך הקנקן חשוב יותר מהקנקן, אך המראה החיצוני, קל וחומר שב-2021, הינו כרטיס הביקור של כל אדם. גם גברים רוצים להיראות במיטבם, וכל עוד הטכנולוגיה מאפשרת – למה לא בעצם? השתלות שיער גברים מתמקדות אמנם אך ורק בהצמחת השיער מחדש, אך הן משפרות את התחושה הפנימית של הגברים.

4.ההתקרחות היא זו שמגדירה אותך

ואם נעמיק לרגע בנושא הפגיעה הרגשית והירידה בביטחון העצמי, הרי שישנם גברים שההתקרחות מגדירה אותם. כלומר, הם רואים בעצמם קודם כל קירחים / עם שיער דליל, ורק אחר כך כל הדברים האחרים. העובדה כי הקרחת מגדירה אותך מעידה על המקום האדיר שהיא מקבלת בחייך. לשמחתך, שיער דליל או ראש קירח, אינם גזרה. כשם שהקרחת מגדירה אותך כעת, כך השיער השופע יוכל להגדיר אותך בעתיד! 

5.אתה מוצא עצמך נמנע מסיטואציות שונות 

הנורה האדומה ביותר כי ההתקרחות מפריעה לך: אתה נמנע משלל סיטואציות שלא היית נמנע מהן בעבר, כשהיה לך שיער. גברים עם שיער דליל / ללא שיער כלל, מרגישים לעתים מבוכה וחוסר השלמה עם המראה החיצוני, עד שהם מעדיפים לוותר על בילויים עם חברים, לצאת לדייטים או להצטלם. במקרים שכאלו, ברור שהידללות/התקרחות שולטת בך, ולא אתה בא. עם זאת, אתה יכול לשלוט בה – הכוח לשנות נמצא בידיים שלך. 

השנה הנוכחית