השתלות שיער בשיטת DHI

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אתם מקבלים את עצמכם כמו שאתם וברור לכם כי אתם הרבה מעבר למראה החיצוני שלכם. עם זאת, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לכם להיראות ולהרגיש יותר טוב! בשנים האחרונות פורסמו אינספור כתבות – בעיתונות ובטלוויזיה, על "טרנד" השתלות השיער שכבר מזמן אינו טרנד, אלא טיפול אסתטי שכבר תקופה ארוכה נהנה מביקוש גבוה ושביעות רצון גבוהה. 

כפי שאתם כבר בטח יודעים, השתלת שיער מוצעת לכם בכמה שיטות שונות. השיטות המובילות והמתקדמות ביותר הן שיטת FUE ושיטת DHI. ישראלים רבים – גברים ונשים, מתעניינים לאחרונה בשיטת השתלת השיער הישירה, או בשמה המלא באנגלית – direct hair implant.

אנחנו ב-my hair מציעים השתלות שיער באירופה ובטורקיה בשתי השיטות. אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות וייעוץ מקצועי אצלנו. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון *3800

השתלת שיער בשיטת DHI – מה זה השתלה ישירה?
שאלה מצוינת! שיטת DHI מביאה עמה בשורה – ההשתלה מתבצעת באופן ישיר, תוך שפוסחים על שלב משמעותי המאפיין שיטות השתלה אחרות. כל עוד תבחרו להשתיל שיער בשיטת DHI, המטפל יתחיל את התהליך עם איתור האזור התורם ממנו יועברו זקיקים לאזור הדליל/מקריח (ממש כמו בשיטת FUE). כידוע, לאחר "ההלוואה" של הזקיקים, יש צורך לפתוח את תעלות השיער באזורים בהם רוצים להשתיל את השיער. בשיטה זו מנגנון הפעולה מעט שונה וזו הבשורה העיקרית של השיטה!
הצוות המטפל עושה שימוש בכלי חדשני: עט-מחט שנקרא CHOI. מובן כי לא מדובר על עט דיו, אלא על עט שהוא כלי עבודה המבצע 2 פעולות: העט יודע גם לפתוח את התעלות וגם לבצע את ההשתלה. בשיטות אחרות כידוע, המטפלים נדרשים לפצל בין הפעולות ולבצע כל אחת מהן בנפרד. המנגנון הייחודי מבסס את התנאים ליתרונות בולטים שהופכים את השיטה למבוקשת כל כך:

  • לפני הכל: המראה המתקבל שופע, צפוף וטבעי!
  • שיטת השתלה יעילה ונוחה יותר (מכשיר אחד, 2 פעולות)
  • הסבירות לדימום נמוכה (וגם אם אכן ישנו דימום הוא שטחי)
  • מאחר ולא מתבצעים חתכים – תקופת ההחלמה קצרה ופשוטה יותר

תמונה שווה יותר מאלף זקיקי שיער – התרשמו בעצמכם!
חשוב לציין ולהדגיש מראש: שיטת FUE היא שיטה ותיקה שיעילותה מוכחת. עם זאת, תפקידה של הטכנולוגיה הוא לאתגר, לחדש, לשפר ולהפתיע וזה בדיוק מה שעושה שיטת DHI. עם שתי השיטות תיהנו מתוצאה מרהיבה, אך ישנו יתרון קל לשיטת ה-DHI. התוצאה הסופית המתקבלת (לאחר שלב ההחלמה המלא), היא של שיער מלא, צפוף וטבעי. 

"ישנה אפשרות לבצע את השתלת השיער ללא גילוח הראש?"
בהחלט! שיטת DHI היא השיטה בה אין חובת גילוח ראש. בעוד הגברים קיבלו בהבנה את הדרישה לגלח את ראשם לטובת השתלת השיער, נשים נרתעו (ובצדק), וכך חלומן להשתיל שיער, נגוז. הודות לשיטת ההשתלה הישירה, נשים וגברים יכולים להשתיל שיער תוך שימור המראה הקיים (רלוונטי במקרים בהם השיער דליל). כלומר, את תקופת ההחלמה לא צריך בהכרח לעבור עם שיער מגולח – המראה שלפני ההשתלה נשמר. 

"כמה עולה השתלת שיער בשיטת DHI?"
כל מועמד להשתלה (גבר או אישה), בעל מאפיינים אחרים ונקודת פתיחה אחרת: ישנם אלו שזקוקים לדוגמא ל-1000 זקיקים ואלו שההשתלה שלהם נשענת על 3000 זקיקים. באופן כללי, המחיר לא משתנה ולעולם לוקחים את המקסימום זקיקים לפרוצדורה הנדרשת, המחיר ינוע בין 3500$- 5500$. כן חשוב לדעת כי בהשוואה לשיטות האחרות, שיטת ה-DHI יקרה יותר. אנו מציעים השתלת שיער במספר מסלולים שונים, כך שתוכלו לבחור את המסלול הנכון לכם ביותר – אסתטית וכלכלית. 

"ה-CHOI אמור להפחית את הכאב בזמן ההשתלה?"
כל השתלת שיער ובכל שיטה, מבוצעת תחת הרדמה מקומית (לא הרדמה מלאה). לכן, שאלת הכאב אינה רלוונטית ובכל מקרה אתם יכולים לשלול את החשש כי ההשתלה תכאב או תגרום לכם לחוסר נוחות. היתרון של שיטת ה-DHI על פני שיטות אחרות בא לידי ביטוי דווקא בתקופת ההחלמה שלאחר ההשתלה: מאחר ולא מתבצעים חתכים (שכן המזרק גם פותח את התעלה וגם מזריק את הזקיק), תקופת ההחלמה באופן טבעי מאופיינת בפחות כאבים.
האמת שמאחורי מחירי השתלת השיער בטורקיה
לרוב, כל מועמד להשתלת שיער מבצע השוואה בין כמה חברות, רופאים ומדינות. וכך, מגלים רבים כי ההשתלות בטורקיה, לרבות שיטת DHI, זולות כמעט בשליש מההשתלות המוצעות ע"י הרופאים בישראל. הנטייה הטבעית היא להאמין כי בעת שמשלמים פחות, גם מקבלים פחות. האם זה נכון? לא תמיד, ובטח שלא כשמדובר על השתלות שיער בטורקיה.
השכנה שלנו, טורקיה, הפכה למעצמה של ממש בתחום השתלות שיער. הסיבה לכך שהמחירים להשתלת השיער בטורקיה נמוכים יותר פשוטה למדי: מבצע ההשתלה אינו רופא. לצורך העניין, בישראל, השתלת השיער יכולה להתבצע אך ורק על ידי רופא, ומסיבה זו ההשתלה מאד יקרה.
בטורקיה, מתבצעות בכל שנה 100,000 השתלות שיער! הנתון הזה משקף את אמון הגברים והנשים בצוות הטורקי, ובעיקר – מעיד על שעות ההשתלה הרבות שצוברים הצוותים המקומיים שהופכות אותם מומחי השתלות שיער!  חשוב שתדעו: איכות התוצאה נקבעת ע"י דבר אחד: ניסיונו של המטפל. התואר שלו – אח, פרמדיק או דוקטור, לא ממש רלוונטי במקרה הזה.
הצעת מחיר אונליין – השתלת שיער בשיטת DHI!
אתם רוצים להשתיל שיער אך מעדיפים שלא לצאת מהבית בעקבות התפשטות נגיף הקורונה? אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם! תוכלו לבחור בין פגישה פרונטלית ואבחון מקצועי אצלנו במשרדים, או ליהנות מאבחון והצעת מחיר אונליין. 
לפרטים נוספים אודות השתלת שיער באירופה ובטורקיה, בשיטת DHI ובשיטות נוספות, אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח להשיב לכם על כל שאלה וללוות אתכם כל הדרך אל הגשמת חלום השיער שלכם – *3800

דילוג לתוכן