השתלות שיער בשיטת DHI – השתלת השיער הישירה

גם אם שכחתם מתי בפעם האחרונה העברתם את ידכם על ראשכם והרגשתם שיער, תוכלו להיזכר בקרוב בתחושה הנעימה, העוצמתית והטבעית: אנחנו שמחים להציג בפניכם את השיטה המדוברת והחדישה ביותר להשתלת שיער בקרב גברים ונשים – השתלות שיער בשיטת DHI. ישנן מספר שיטות להשתלת שיער, אך נכון לכתיבת שורות אלו שיטה זו היא המתקדמת ביותר.
לפניכם, כל מה שחשוב לדעת על השתלות שיער בשיטת DHI! לפרטים נוספים, תיאום פגישה או ייעוץ טלפוני, אתם מוזמנים לפנות אלינו במספר הטלפון – *3800
DHI – השתלת שיער ישירה
אם גם אתם התעניינתם אודות האפשרות להשתיל שיער, סביר כי גם אתם שמעתם מכל כיוון המלצות על השתלות שיער בשיטת DHI. השם המלא של השיטה הוא direct hair implant. לשיטה הזו ישנם יתרונות בולטים בהשוואה לשיטות אחרות להשתלת שיער, והיא מאופיינת בדברים הבאים:

 • השתלת השיער מבוצעת ע”י עט-מחט ייחודי שמוכר גם בשם CHOI
 • בשיטה זו לא מתבצעים חתכים, ועל כן תקופת ההחלמה מתקצרת באופן משמעותי
 • מבחינה מנטלית, קל יותר לבצע השתלה בשיטה זו מאחר והיא אינה מותנית בגילוח הראש
 • התוצאה הסופית: טבעית יותר, שופעת יותר ומרשימה יותר!

“אז מה ההבדל בין השתלת DHI ו-FUE?”
השתלת DHI מתחילה בדיוק כמו השיטה המקבילה – FUE. גם עם השתלות שיער בשיטת DHI, נדרש שלב מקדים של בחירת אזור תורם (ממנו יילקחו זקיקים). בשיטת DHI, העט הייחודי CHOI שהוא כלי העבודה של המטפל, מבצע פעולה כפולה:

 • פתיחת אזור ההשתלה + החדרת הזקיק (ההשתלה בפועל)
 • כלומר, אין צורך בשלב ביניים – חתך באזור המושתל, שכן העט הייחודי משתיל ישירות את הזקיקים 

“הבנתי שזו השיטה המומלצת ביותר לנשים, מדוע?”
לא רק גברים סובלים משיער דליל ונשירה, אלא גם נשים. בשונה מגברים שלא חוששים לגלח את ראשם לטובת השתלת השיער, נשים – כן. זו הסיבה כי המון נשים מוותרות על השתלת השיער – הן פשוט לא מוכנות לגלח את ראשן ולהקריב את שיערן (גם כשמטרת הפעולה היא להשתיל להן שיער ולשפר את נראותן הכללית). השתלות שיער בשיטת DHI לעומת זאת, הביאו עמן בשורה משמחת מאד לנשים ולגברים גם יחד: אם עד כה הייתה חובת גילוח הראש לפני ביצוע ההשתלה, כעת אין כל צורך. כלומר, נשים ששיערן דליל, לא נדרשות להיפרד משיערן לטובת ההשתלה, אלא שניתן לבצע אותה גם כך.
“השתלת שיער בשיטת DHI פחות כואבת?”
אפשר לומר באופן כללי על השתלות שיער בכל השיטות שאינן כואבות. לאחר הגדרת האזור התורם (האזור שילווה זקיקים לאזורים המקריחים/דלילים), תתבצע הרדמה מקומית ורק לאחר מכן תתחיל ההשתלה בפועל. כלומר, אין כל חשש לכאב או חוסר נוחות בזמן ההשתלה. כן חשוב להדגיש כי מאחר ולא מתבצעים חתכים בשיטה זו הודות לעט המיוחד CHOI, הדימום מזערי וההחלמה פשוטה הרבה יותר.
מהו הגיל הנכון לבצע בו השתלת שיער? אתם שואלים – אנחנו עונים!
אנו נשאלים לא אחת מהו הגיל המומלץ לבצע השתלת שיער. חשוב לנו לציין כי גם במקרה הזה – הגיל הוא רק מספר. ישנם גברים צעירים שטרם מלאו להם 20 ששיערם דליל והם קרובים להתקרחות מלאה. כלומר, לא תמיד צריך להמתין עד גיל מסוים או להגיע לרף נשירה בכדי לבצע את ההשתלה. חשוב להדגיש כי הגיל לא משפיע על מידת האפקטיביות של ההשתלה, כך שכל עוד ההליך מבוצע ע”י צוות מקצועי ועל בסיס שיטה שיעילותה מוכחת, תוכלו לצפות לתוצאה מרשימה. 
“האם תמליצו בהכרח על השתלה בשיטת DHI?”
על הנייר, השתלת שיער בשיטת DHI היא המתקדמת ביותר. עם זאת, אנחנו מאמינים כי לכל אדם בהתאם למאפייניו ותקציבו, מתאימה שיטת השתלה ספציפית. אנו נלמד אתכם, נאפיין את מצבכם הנוכחי ובהתאם נמליץ לכם על השיטה המתאימה ביותר להשתלת שיער. אילו פרמטרים יילקחו בחשבון?

 • קצב ההתקרחות / נשירת השיער
 • בחינת האזור התורם ומידת צפיפות השיער בו 
 • היקף ההשתלה הנדרש 
 • הציפיות שלכם מההשתלה 

אנו נוהגים בשקיפות מלאה אל מול קהל הלקוחות שלנו, תוך הצגת היתרונות והחסרונות של כל שיטה – מהמחיר ועד תקופת ההחלמה הצפויה. 
אנו מציעים מספר מסלולי השתלה במחירים שונים, מהם תוכלו להתרשם כאן באתר שלנו. השתלת שיער עם my hair החל מ-9900 ₪ ! לפרטים נוספים, אתם מוזמנים להשאיר לנו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם.

“האם בטוח לבצע את ההשתלה בטורקיה?”
לא רק שבטוח לבצע השתלת שיער DHI בטורקיה, אלא שמומלץ לבצע את ההשתלה בטורקיה. הרופאים בישראלים נהדרים והרפואה בארץ מתקדמת – אין כל ספק בכך. עם זאת, השתלת השיער בטורקיה מומלצת יותר מכמה סיבות:

 • ראשית הצוות הטורקי מיומן בהשתלות השיער בכל השיטות, לרבות בשיטת DHI. דעו כי בכל שנה, מבוצעות מעל ל-100,000 השתלות שיער במדינה השכנה שלנו! המספרים האלו אמורים לשמח אתכם מסיבה פשוטה: הצוות המקומי צובר ניסיון, מתמקצע, משתפר ומתייעל ואתם זוכים בהשתלה מקצועית בסטנדרט הגבוה ביותר. 
 • שנית, המחיר. להשתיל שיער בטורקיה (בכל שיטה), זול והוגן יותר מלהשתיל שיער בארץ. עד כמה ? במקרים רבים (בהתאם לשיטה הנבחרת), המחיר בטורקיה זול בשליש מהמחיר שיוצע לכם בארץ.
 • בנוסף, השתלת שיער היא סוג של הגשמת חלום עבור גברים ונשים. יש דבר אחד שמתוק יותר מחלום שמתגשם – חלום שמגשימים בחו”ל! הנסיעה לטורקיה להשתלת השיער, היא הזדמנות עבורכם לטייל, לטעום, להריח ולהכיר את התרבות המקומית. 

השתלות שיער בשיטת DHI עם my hair! זהו הזמן לגעת בחלום (ובשיער שעל ראשכם)! לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ, אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו במספר *3800 או לקבל הצעת מחיר אונליין!

השנה הנוכחית