השתלות שיער בחו”ל VS השתלות בארץ – מה כדאי?

אם אתם מתעניינים לגבי האפשרות להשתיל שיער, לבטח גם אתם מוצאים עצמכם מתעכבים על השאלה: האם לבצע את השתלת השיער בישראל או לבצע השתלות שיער בחו”ל? ההתלבטות שלכם לגיטימית, ומעידה על מחקר מעמיק ואחראי שאתם עושים לקראת התהליך המרגש. לכאורה, אין סיבה שלא לבצע את ההשתלה בישראל: הרופאים הישראלים ידועים באיכויותיהם, הסטנדרט הרפואי בישראל גבוה מאד ונוח לבצע הליך שכזה במרחק נסיעה מהבית. השתלת שיער בישראל היא אכן אפשרות, אך ישנה אפשרות טובה יותר: השתלות שיער בחו”ל. איך ניתן להסביר את הביקוש הגבוה בקרב הישראלים להשתלות המתבצעות בטורקיה?

  • תוצאה טבעית המשקפת בצורה מלאה את תיאום הציפיות
  • עלות נוחה וזולה משמעותית בהשוואה להשתלות המתבצעות בישראל

כשאתם מגיעים לנקודה בה אתם צריכים להכריע – השתלה בישראל או השתלות שיער בחו”ל, מענה על השאלות המנחות הבאות עשוי לסייע לכם לקבל החלטה:

  • עד כמה חשוב לכם לבצע השתלה עם צוות מנוסה, מקצועי ומיומן?
  • האם חשוב לכם ליהנות מהשתלה במחיר הוגן ונוח?
  • האם תרצו לתעל את הנסיעה גם לחוויה תיירותית?

תופסים ראש: תהליך השתלות שיער בחו”ל מגשים חלומות!

עד לפני כמה שנים, לא הייתה לגברים בארץ ובעולם ברירה, אלא רק להשלים עם תהליך ההתקרחות הטבעי. חשוב להדגיש כי ישנם גברים ששלמים עם הקרחת שלהם, ואף מוצאים בה אסתטית וגברית. עם זאת, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי מרבית הגברים הסובלים מהתקרחות, חווים משבר רגשי עמוק ותחושה של “אובדן” משהו שהיה שייך לכם ואינו עוד. השתלות שיער בחו”ל כבר הגשימו חלומות לישראלים רבים. החלום הבא? שלכם!

תהליך ההשתלה לא מספק למטופלים אך ורק שיער, אלא שהוא מעצים אותם ומעלה את ביטחונם שפעמים רבות נפגע בעקבות ההידללות/ההתקרחות. אין עוד השקעה ראויה יותר מאשר ההשקעה שלכם בעצמכם! תכלית ההשתלה היא להצמיח מחדש שיער על ראשכם, אך נלווה לה שינוי רגשי-פנימי שלא יסולא בפז. 

“כמה כסף אוכל לחסוך עם השתלת שיער בטורקיה?”

זו שאלה שאנו נשאלים המון ושמחים להשיב עליה בכל פעם מחדש. רגע לפני שנשקף בפניכם כמה כסף תוכלו לחסוך, נסביר מדוע השתלות בישראל יקרות יותר. בארץ, רק רופאים מורשים לבצע את השתלת השיער, כך שמראש ההשתלה יקרה יותר בהשוואה לזו המתבצעת בטורקיה. בחו”ל למשל, מי שמבצע את ההשתלה הם טכנאים/טכנאיות ואחים/אחיות בעלי ניסיון רב. ממה נובע הפער במחיר שבין השתלה בארץ ובחו”ל?

  • זמני ההשתלות בחו”ל קצרים יותר, זאת מאחר והצוות המבצע אותן מיומן יותר בהשוואה לצוות בישראל. ככל שזמן ההשתלה (זמן העבודה של הצוות) קצר יותר, כך אתם משלמים פחות.
  • מאחר וההשתלה מבוצעת ע”י צוות מקצועי ולא ע”י רופאים, העלויות פוחתות משמעותית
  • וכמה כסף תוכלו לחסוך? אולי תופתעו, אך עלות השתלות שיער בחו”ל מוצעות לכם בחצי מחיר!

אז איזה מסלול השתלה מתאים לכם? עם מענה על מספר שאלות קצרות, נוכל לבצע בעבורכם אבחון אונליין! אנו נלמד לעומק את כל מאפייניכם (מהשנה בה החלה ההתקרחות, דרך אזורי ההתקרחות ועד היעד בו תרצו לבצע השתלה), ונמליץ על המסלול האידיאלי בעבורכם.

“ישנה אפשרות לטייל לפני / אחרי ההשתלה?”

כמובן! לא רק שישנה אפשרות לטייל, אלא שכל עוד תבחרו במסלול המהיר או במסלול ה-VIP, אנו גם נדאג לכם להסעה לשווקים ואטרקציות מובילות. אינכם צריכים ללקט המלצות על אטרקציות תיירותיות, לתפוס מוניות או לתכנן לעצמכם לו”ז השתלה/חופשה – אנחנו דואגים לכל! לפרטים נוספים אודות השתלות שיער בחו”ל, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – *3800

השנה הנוכחית