השתלות שיער בחו”ל: מי יבצע לכם את ההשתלה?

כמו גברים ישראלים רבים, גם אתם החלטתם להשקיע בעצמכם ולבצע השתלת שיער. הגעתם לנקודה שבה עליכם להחליט: האם לבצע את ההשתלה בישראל או לטוס לבצעה בחו”ל? ההתלבטות שלכם מובנת, אך לנו ברור מהו הנתיב הנכון בעבורכם: השתלות שיער בחו”ל!

לא במקרה השתלות שיער מזוהות בעיקר עם מדינות כמו יוון, טורקיה, קפריסין וגאורגיה. הגבר הישראלי רוצה לקבל מענה מקצועי-איכותי, מחיר מצוין ומעל לכל – תוצאה מרשימה, עמידה ובעלת נראות טבעית. זה לא שבישראל השתלות שיער אינן מומלצות, אלא שבחו”ל הן מומלצות יותר.

פגישה אחת איתנו מפרידה ביניכם ובין חלום השיער שלכם! אנו נשמח לייעץ לכם, ללוות אתכם ולחגוג אתכם את המראה החדש שלכם. עד אז, אנו שמחים להשיב על שאלה ששואלים אותנו לא מעט: מי מבצע את השתלות השיער בחו”ל? אתם שואלים – אנחנו עונים!

השתלת שיער בחו”ל – מדוע גברים ישראלים מעדיפים אותה?

ישנן 2 סיבות עיקריות:

  • הניסיון המקצועי – בטורקיה למשל, מבצעים השתלות שיער כבר שנים רבות. המטפלים הספיקו לצבור “שעות השתלה” רבות. ככל שהם מבצעים יותר השתלות, כך הם מיומנים, מדויקים ויסודיים ובהתאם – גם התוצאה טובה יותר.
  • מחיר ההשתלה – בישראל, אפשר לומר שהשתלת שיער רלוונטית רק לגברים עמידים שיכולים להרשות עצמם הוצאה כספית גבוהה. נוצר מצב אבסורדי שבו רק לגברים בעלי אמצעים מגיע להיראות טוב. השתלות שיער בחו”ל זולות ונגישות יותר, כך שחלום השיער ששנים רבות היה חלום רחוק עבור המון גברים, כעת בר מימוש. 
  • סיבה נוספת היא כמובן ההזדמנות לטייל ביעד תיירותי, כך שאתם גם זוכים להגשים חלום וגם ליהנות מטיול בחו”ל.

“המחיר הזול בא על חשבון איכות ההשתלה?”

כמובן שלא. ישנה סיבה לכך שמחירי ההשתלות בחו”ל זולים יותר. בישראל, רק רופאים רשאים לבצע את השתלת השיער. בחו”ל לעומת זאת, גם אחיות ופרמדיקים לדוגמא יכולים לבצע את ההשתלה, וכך העלויות נחתכות – לעתים גם בחצי! בסופו של דבר, מה שחשוב הוא לא מי מבצע את ההשתלה, אלא איך הוא מבצע אותה. לצורך העניין , יכול להיות רופא חסר כל ניסיון בהליך זה שיבצע את ההשתלה, וכך התוצאה שתתקבל תהיה בינונית. מנגד, יכול להיות פרמדיק שצבר שעות רבות בהשתלה, ובהליך ספציפי זה הוא מיומן יותר מרופא. התוצאה, תהיה בהתאם.

“לאחר ההשתלה השיער שלי יראה טבעי?”

בהחלט! בשונה משיטות אחרות המבטיחות להשיב את השיער, השתלות שיער בחו”ל מקיימות את ההבטחה. חשוב להבין כי לפני פתרון ההשתלה, גברים היו נלחמים באובדן השיער באמצעות “אבקות קסם”, פאות, חלקי שיער שהיו מודבקים לקרקפת ועוד שלל פתרונות יצירתיים שלא באמת הצליחו לדמות מראה ותחושה של שיער.

השתלת השיער מבוססת על השיער שלכם! עם הצמיחה המחודשת, יתקבל מראה טבעי ושופע, ומבלי שתשתפו את הקרובים אליכם אודות ההשתלה שביצעתם, איש לא יוכל להבחין כי השיער שלכם מושתל. 

תנו לסיפורי ההצלחה לספר לכם על השתלות שיער בחו”ל

אנחנו יכולים לספר לכם המון: על האדיבות והמקצועיות של הצוותים המטפלים, על שביעות הרצון הגבוהה של קהל הלקוחות ועל הפידבקים הנפלאים שאנחנו מקבלים. עם זאת, אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר ללמוד על השירות שלנו ושל הצוותים שאנו עובדים איתם, היא באמצעות סיפורי ההצלחה של קהל הלקוחות שלנו.

תוכלו להתרשם מגלריית תמונות וסרטונים באתר שלנו המתעדת את תהליך ההשתלה – משלב “הלפני” ועד ה”אחרי”. אנו מזמינים אתכם להגשים חלום ולהשיב לכם את שאבד לכם – שיערכם. לפרטים נוספים ותיאום פגישה, התקשרו – *3800

השנה הנוכחית