השתלות שיער בחו”ל – יתרונות, מסלולי השתלה ומיתוסים נפוצים

לכל גבר צמיחה אחרת, נשירה בהיקף שונה וציפיות ספציפיות מהתהליך. אם כן, איך ניתן להתאים לכל הגברים את אותו המסלול ואותה שיטת השתלה? ב-my hair אנו מאמינים בהתאמת פתרונות ברמה האישית לכל לקוח שלנו! ולכן, יצרנו שלושה מסלולי השתלה, כך שכל גבר יוכל לבחור את זה הנכון לו ביותר! אנו מזמינים אתכם להתרשם משלושת המסלולים כאן באתר שלנו: 

  • מסלול השימור
  • המסלול המהיר
  • מסלול VIP

לעתים, גברים פונים אלינו בבקשה לבחור בעבורם את המסלול הטוב ביותר! זהו המקום לציין כי אין באמת מסלול שטוב יותר מאחרים, אלא שיש את המסלול הספציפי שמתאים ונכון למושתל בהתאם למאפייניו וציפיותיו. אז מהי חשיבותו של מסלול ההשתלה, מדוע השתלות בחו”ל כדאיות יותר ומהם המיתוסים הנפוצים ביותר? 

בחירת מסלול השתלת השיער – מהי חשיבותה?

השתלות שיער בחו”ל מוצעות לכם בשלושה מסלולים שונים. התפקיד שלנו (בין היתר), הוא להציע לכם את המסלול המתאים ביותר לכם באופן אישי. כל מסלול מאופיין בתנאים ושירותים שונים, ובעיקר – בשיטת השתלה שונה. בעת שלא מתבצעת ההתאמה המושלמת – בין המסלול למושתל, התוצאה עלולה להיות בהתאם. 

אנחנו ב-my hair משקיעים את כל המשאבים הנדרשים באבחון ואפיון אישיים לכל לקוח שלנו. אנו מדגישים זאת, משום שלעתים מגיעים אלינו לקוחות שמשוכנעים שהם מצאו את המסלול המושלם בעבורם. לאחר בדיקה מקצועית ומעמיקה, אנו יכולים למצוא כי יהיה נכון לבחור לדוגמא במסלול X ולא במסלול Y. בחירת מסלול שאינה נכונה עבורכם, הלקוחות, עלולה להסתכם בבזבוז זמן, כסף וכן – גם בתסכול. הניסיון שצברנו בעמל רב, מאפשר לנו להתאים לכם חבילת השתלה מדויקת ונכונה לכם. המטרה: תוצאה שתעמוד בציפיות שלכם ובמבחן הזמן.

“חבר שלי היה מרוצה מהמסלול המהיר. אני סומך עליו”

תהליך של השתלות שיער בחו”ל הינו תהליך אישי-סובייקטיבי. ומה זה בעצם אומר? שלא משנה כמה המלצות קיבלתם ממכרים על מסלול כזה או אחר, הרי שהן לא ממש רלוונטיות. לכל אחד, בהתאם למאפייני והיקף הנשירה שלו ולציפיותיו מהתהליך, יתאים מסלול שונה לחלוטין. שימו לב: יתכן כי לאחר פגישת הייעוץ, יומלץ לכם על מסלול השתלה זהה לזה שהומלץ לכם ע”י חברים או בני משפחה. עם זאת, לא ניתן לקבוע מראש כי מסלול X שהתאים לאדם מסוים, יתאים בהכרח לכם. 

אחת ולתמיד: השתלת שיער בישראל או בחו”ל?

מניסיוננו, אין מתעניין בהשתלת שיער שלא מתעכב על השאלה הבאה: האם לבצע את השתלת השיער בישראל או בחו”ל? המענה עליה יאפשר לכם להכיר לעומק את המאפיינים של כל השתלה, להשוות בין הסוגים ולקבל החלטה. מאחר ומדובר על המראה החיצוני והתחושה הפנימית שלכם, אין מקום לקיצורי דרך או פשרות – אלא רק לטוב ביותר! ולכן, בעת שאתם שוקלים אפשרויות, ראוי שתעניקו חשיבות לדברים הבאים:

  • הניסיון המקצועי השתלות שיער בחו”ל ובארץ מבוצעות ידנית. ומה זה אומר? שישנה חשיבות אדירה לניסיון המקצועי של הצוות המטפל. ככל שהניסיון המקצועי רב יותר, כך ההשתלה תהיה מהירה יותר, ההחלמה פשוטה יותר והתוצאה – מדויקת ואסתטית יותר. עם השנים, הפכה טורקיה ל”בירת השתלות השיער” (גם אם לא באופן רשמי), כאשר מי שהכתיר אותה לכזאת הם בעיקר המושתלים המרוצים. אז  עד כמה מנוסים הטורקים בהשתלות שיער? בכל שנה מבוצעות בטורקיה כ-100,000 השתלות שיער!
  • התוצאה הסופית – אי אפשר לדבר על השתלות שיער בחו”ל מבלי לדבר על התוצאות הצפויות לכם. בסופו של דבר, אתם יוצאים למסע מסיבה אחת פשוטה: אתם רוצים שיער על הראש. אם נמשיך בדוגמא של טורקיה, הרי שהניסיון של הצוות המטפל משפיע באופן ישיר על איכות ונראות התוצאה. אנו מזמינים אתכם להתרשם מתמונות “לפני ואחרי” כאן באתר שלנו, ולהבין בעצמכם כי חלום השיער שלכם בר הגשמה…
  • מחיר ההשתלה – והפרמטר האחרון שראוי להתחשב בו במעמד הבחירה שלכם – בין השתלה בארץ או בחו”ל: המחיר. בישראל כידוע, רק רופאים יכולים לבצע השתלת שיער. כתוצאה מכך, מחיר התהליך בארץ גבוה מאד, כך שלא כולם יכולים להרשות אותו לעצמם. ובטורקיה? המטפלים לא חייבים להיות בהכרח רופאים, מה שמוזיל משמעותית את השתלת השיער. 

אז מה דעתכם על ניפוץ מיתוסים בנושא השתלות שיער בחו”ל? 

להאמין למיתוסים? זו אפשרות. לנפץ אותם? אפשרות טובה יותר! מפעם לפעם אנו מבינים עד כמה גברים המעוניינים להשתיל שיער, ניזונים משלל מיתוסים שהקשר ביניהם ובין האמת – מקרי לחלוטין. אזהרה: אתם עלולים לגלות כי דחיתם את ההשתלה מספר פעמים בגלל עובדות שאינן מבוססות:

  • “השתלת שיער ופעילות גופנית לא הולכות ביחד” – לא רק שהן הולכות ביחד, אלא שהן הולכות מהר מאד ביחד! המון גברים מדמיינים לעצמם תקופת החלמה ארוכה, שהדבר היחיד שמותר לעשות בה הוא לנוח. ומהי האמת? שכעבור שבועיים יהיה ניתן לחזור לפעילות גופנית בהדרגה. כעבור חודש, וכל עוד ההחלמה מתקדמת כצפוי, תוכלו לשוב להתאמן כרגיל! 
  • “אין לי מספיק ימי חופשה בכדי לעשות השתלת שיער” – ימי חופשה בכדי להשתיל שיער? אין בהם צורך, וכעת נסביר: ברור כי על מנת לטוס לתהליך השתלת שיער בחו”ל, נדרשים כמה ימי חופשה מהעבודה. עם זאת, במידה ואינכם מעוניינים לחתום על ימי חופשה, תוכלו לתזמן את ההשתלה לתקופות בשנה בהן ישנם חופשים כדוגמת תקופת החגים, חופשת הפסח וכיוצא בזה. כן חשוב לציין כי תקופת ההחלמה (לאחר ההשתלה), אינה מצריכה מכם לחתום על חופשה ארוכה! מדוע? משום שבאפשרותכם לשוב מיד לעבודה. בגדול, כל עוד עבודתכם משרדית (כזו שאינה דורשת מאמץ פיסי או חשיפה לשמש), תוכלו לשוב לעבודה כבר למחרת!
  • “אני אמנם גבר, אבל סף הכאב שלי נמוך” – כשחושבים על השתלות שיער בחו”ל, חושבים בעיקר על מזרקים, דימום וכאב שקשה מאד לסבול. אז מזרק יהיה, דימום טבעי – יהיה, אך כאב? הוא נשאר מחוץ לחדר הטיפולים! בעוד כאב נוטה להיות מציק, טורדני וכזה שקשה לעתים להכיל, חוסר נוחות (שאותו סביר כי תרגישו), מעומעם הרבה יותר. במהלך ההשתלה, לא תחושו לא כאב ולא חוסר נוחות משום שהיא מבוצעת תחת הרדמה מקומית. בימים הראשונים של ההחלמה, סביר כי תחושו אי נוחות באזור התורם.

אז מהו הצעד הבא? אנו מזמינים אתכם לאבחן עצמכם עצמאית כאן באתר שלנו, עם לחיצה על “אבחון אונליין”. כמו כן, באפשרותכם לתאם איתנו פגישה אישית, שתסמן את תחילתו של מסע השתלת השיער בחו”ל. אנו זמינים בכל שאלה, ועומדים לרשותכם בכל שלב בדרך! לפרטים נוספים, התקשרו *3800

השנה הנוכחית