השתלות שיער בחו”ל: האם כדאי לטוס עם מלווה?

גם אתם יכולים לספר על ההתרגשות הגדולה שאתם חשים עם קבלת כרטיס טיסה למייל: אתם עוברים על הפרטים – שמכם, תאריך ויעד הנסיעה, מלקטים המלצות לאתרים נבחרים וסופרים בהתרגשות את הימים לאחור. על התרגשות אחת ספציפית אתם כרגע לא יכולים לספר, אך בקרוב מאד תוכלו: ההתרגשות שתציף אתכם עם קבלת כרטיס טיסה ליעד בו תשתילו שיער!

בשונה מטיסות לחו”ל שמטרתן טיול, הטיסה הקרובה שלכם היא טיסה להגשמת חלום! אחרי תקופה ארוכה שבה נלחמתם/התכחשתם לאובדן השיער, החלטתם לקחת את השליטה לידיים שלכם: לבצע השתלות שיער בחו”ל. כיום, ניתן לבצע את ההליך האסתטי בטורקיה, גאורגיה, קפריסין ויוון, לבחירתכם. 

לא אחת אנו נשאלים האם כדאי לצרף אדם נוסף למסע, או שכדאי לטוס לבד. אנו ממליצים בחום לנסוע עם חבר או בן משפחה שתוכלו לחלוק איתו את הרגעים הנדירים בהם אתם מגשימים את חלום השיער שלכם. 

השתלות שיער בחו”ל עם אדם קרוב – מדוע כדאי?

  • הזדמנות לטייל: אתם חותמים על חופש ממקום העבודה, עוברים דרך נתב”ג ויוצאים מהארץ. נצלו את ההזדמנות וצרפו אליכם למסע אדם קרוב שתוכלו לטייל ולחוות איתו את יעד הנסיעה. עם מי מומלץ לנסוע? עם אדם אהוב עליכם: בן או בת הזוג, אמא או אבא, אח או אחות, חבר קרוב וכן הלאה.
  • חולקים את הרגעים המרגשים עם אדם קרוב: זה לא שאתם לא יכולים לעבור השתלות שיער בחו”ל לבד, אלא שנעים יותר לעבור את התהליך עם מישהו נוסף. תמיד טוב שיש לידכם אדם שיודע להרגיע אתכם, להעלות על פניכם חיוך ולהעניק לכם תחושת ביטחון. מדובר על מסע מרגש (גברים רבים מגדירים אותו כהגשמת חלום), ונעים יותר לעבור ולחלוק אותו עם אדם קרוב. 

“במידה ואטוס להשתלה לבד, אעבור אותה לבד?”

כמובן שלא! ישנם המון גברים שבוחרים לטוס ליעד ההשתלה לבד, אך אין זה אומר שהם עוברים את המסע שלהם לבד. אנחנו מלווים אתכם בכל שלב בדרך, כך שלרגע אחד לא תרגישו בודדים. אנו דואגים לכם לשירות וליווי מלאים – מהרגע בו אתם מגיעים לנתב”ג ועד חזרתכם לארץ. 

“זה אומר שיש גם צוות ליווי מקומי?”

בהחלט! עם בחירתכם לבצע איתנו השתלות שיער בחו”ל, אתם זוכים בליווי לאורך כל הדרך. מיד עם הנחיתה (בטורקיה, קפריסין, גאורגיה או יוון), ימתין לכם נציג מקומי מטעמנו. המשמעות היא שאינכם צריכים לדאוג לדבר – יש מי שיטפל בכל הבקשות שלכם: מהמלצות למקומות בילוי ועד הסעות למקומות הרלוונטיים.

לראות כדי להאמין: לפני ואחרי השתלת השיער

שמעתם אינספור סיפורי הצלחה אך לא יצא לכם להתרשם מהם? אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הגלריה כאן באתר שלנו! לא במקרה הפכו השתלות שיער בחו”ל להשתלות המועדפות על קהל הגברים הישראלים: המחירים ההוגנים, הצוות המסור, החוויה התיירותית ומעל לכל – התוצאה המרהיבה שהדרך הטובה ביותר לספר עליה היא לצפות בה! 

בגלריות שלנו תוכלו לקבל הצצה להליך השתלות שיער בחו”ל:

  • תמונות מחדר הטיפולים בזמן ביצוע ההשתלה
  • תמונות מעקב וקצב ההתקדמות
  • לפני ההשתלה ואחרי ההשתלה 

“על איזה מסלול השתלה בחו”ל אתם הכי ממליצים?”

אנו מציעים שלושה מסלולים שונים, לבחירתכם. הסיבה שאנו מציעים מספר מסלולים ולא מסלול אחד, היא מאחר ואנו מאמינים כי לכל גבר – בהתאם למאפייניו האישיים, מתאים מסלול הסרת שיער שונה. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולתאם איתנו פגישת ייעוץ. נשמח למסור לכם פרטים מלאים, להשיב לכם על כל שאלה ולהמליץ לכם על המסלול המתאים לכם – *3800

השנה הנוכחית