הקורונה כהזדמנות: השתלות שיער גברים

כבר זמן רב שאתם רוצים לטפל באובדן השיער שלכם, ויותר מדי זמן שאתם נמנעים ככל הניתן ממפגשים אל מול המראה? נגיף הקורונה אולי יקבע איך תחגגו את האירועים שלכם והאם תוכלו לאכול במסעדות, אך הוא בטח לא זה שיקבע בעבורכם אם להשתיל שיער או לא. השתלות שיער גברים מבוצעות גם בתקופה מאתגרת זו – תקופת הקורונה!

בטורקיה או גאורגיה, ביוון או בקפריסין – אתם מחליטים היכן תרצו לבצע את השתלת השיער שלכם! מדוע דווקא הקורונה היא זמן טוב להשתלת שיער?

  • במידה ואתם עובדים מהבית, יש לכם אפשרות ליהנות מתהליך החלמה “דיסקרטי” ומתחת לרדאר
  • אתם עדיין בחל”ת? יש לכם פנאי רב להשקיע בעצמכם כמו שלא השקעתם מעולם!
  • מבצע קורונה מוגבל בזמן! נצלו את ההטבה הייחודית שלנו!
  • מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי אונליין? גם זה אפשרי!

השתלת השיער מעניקה לכם הרבה מעבר לשיער – זהו טיפול אסתטי שמעצים ומעלה את הביטחון! אל תשכחו לרגע: אובדן השיער אינו גזרה, אלא מצב זמני בלבד. פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישה! 

עובדים מהבית? צפויה לכם תקופת החלמה נוחה ואידיאלית

עם התפרצות הנגיף, לא מעט שכירים נאלצו להיפרד ממשרדם המוכר ולהסתגל למשרד חדש – המשרד הביתי. אפשר לאהוב או לשנוא את העבודה מהבית, אך דבר אחד בטוח: הבית הוא המקום הנעים, הנוח והמתאים ביותר להחלמה מהשתלת שיער. 

למרות שכבר למחרת ההשתלה תוכלו לחזור לעבודה, קחו בחשבון כי ההחלמה הדרגתית. ישנם גברים שנבוכים להיראות בפומבי לאחר ההשתלה, בעיקר במקום העבודה. מדובר על הליך אסתטי אישי, שלא כל הגברים מעוניינים לשתף בו את כל המעגלים אליהם הם שייכים. בתקופה זו, כשאתם מועסקים מהבית ולא נפגשים עם עמיתיכם למקום העבודה, תוכלו לבצע השתלת שיער מבלי שישאלו אתכם שאלות או יתעניינו לגבי קצב צמיחת השיער.  

נמצאים בחל”ת? נצלו את הזמן להשקעה בעצמכם!

טרם חזרתם לעבודה? נצלו את הזמן הפנוי שיש לכם לטיפוח והשקעה עצמית! בימים אלו, יותר מתמיד, אתם מבינים עד כמה השגרה מבורכת. עם זאת, בימי השגרה קשה עד בלתי אפשרי לעצור ולהחליט שאתם טסים לכמה ימים לטובת השתלת שיער. בכל משבר מגולמת גם הזדמנות (זו לא קלישאה שחוקה!), ולכם יש הזדמנות לטוס לחו”ל ולשוב לאחר שעברתם השתלת שיער. דווקא בתקופה כזו של חוסר ודאות, תסכול ומורל נמוך, יש לכם אפשרות להעצים את עצמכם.

כשהקורונה תיגמר? אתם תהיו עם שיער על הראש!

מצד אחד, תוכלו להשהות את כל התוכניות שלכם ולדחות אותן ליום שאחרי המשבר. עם זאת, תוכלו להמשיך ולטפח את עצמכם ואת התוכניות שלכם! הקורונה די מגבילה, מעט מקשה ומאד מאתגרת. ולמרות זאת, הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המשבר היא לחיות לצידו. 

בימים אלו, ישנה נקודת אור קטנה הודות למחקרים המעידים על יעילות החיסונים. איך אתם תרצו לחגוג את היום שאחרי? לא משנה באיזו דרך תבחרו, הרי שתוכלו לחגוג כשעל ראשכם שיער שופע ומלא…

ואם אתם צריכים עוד סיבה נוספת – מבצע קורונה!

השתלת שיער היא לא משהו שמתכננים מעכשיו לעכשיו, אלא שלרוב גברים רבים נערכים אליה מבעוד מועד – מנטלית וכספית. בעקבות המשבר הכלכלי וחוסר הוודאות, גברים רבים תוהים האם זהו הזמן הנכון בעבורם לבצע השתלת שיער. בכדי לאפשר לכם להגשים את חלום השיער שלכם, החלטנו להעניק לכם לזמן מוגבל הטבה מאיתנו: מבצע קורונה מיוחד בעבור השתלות שיער גברים! לפרטים נוספים ומימוש ההטבה, אתם מוזמנים לפנות אלינו במספר הטלפון *3800

השנה הנוכחית