הצעת מחיר אונליין עבור השתלות שיער גברים

אתם כמהים להשתלת שיער, אך באותה הנשימה נמנעים ככל שאתם יכולים מיציאות לא חיוניות מהבית. משבר הקורונה אולי מגביל, אך גם הוא לא ימנע מכם להגשים את חלום השיער שלכם. האם אתם מוכרחים לצאת מהבית בכדי לקבל הצעת מחיר עבור השתלות שיער גברים? מסתבר שלא. אנחנו שמחים להציע לכם הצעת מחיר אונליין – מכל מקום שתרצו ובזמן שנוח לכם!

הצעת מחיר אונליין – שמרו על בריאותכם!

בימים אלו מהדורות החדשות נפתחות בכותרות שלא מבשרות טובות: סבירות גבוהה כי ישראל תיכנס לסגר שלישי. מצד אחד – בריאותכם חשובה לכם ואתם עושים כל שאתם יכולים בכדי לשמור עליה. מצד שני, אתם לא רוצים להפסיק לחיות. כידוע, השתלות שיער גברים מתחילות בפגישת היכרות ובהצעת מחיר. בימים רגילים שאינם ימי קורונה, לבטח הייתם שמחים להגיע אלינו למשרדים: להתרשם מאיתנו, ליהנות מפגישה פרונטלית ולקבל מענה לכל שאלותיכם.

כעת, בעיצומו של המשבר, סביר כי אתם מעוניינים להישאר בביתכם ולצמצם כלל הניתן את היציאות ממנו. לשמחתכם, אין זה אומר שאתם צריכים לוותר על החלומות שלכם, על הטיפוח וההשקעה שלכם בעצמכם. הצעת מחיר בעבור השתלות שיער גברים ניתנת לכם אונליין – מבלי שאתם צריכים לצאת מהבית!

היתרונות המרכזיים שבהצעת מחיר אונליין:

  • הצעת מחיר בכמה קליקים בלבד!
  • אתם בוחרים את השעה והיום הנוחים לכם ל”פגישה”
  • אתם לא צריכים להטריח את עצמכם בהגעה פיסית אל משרדנו
  • והכי חשוב: אתם מצמצים מפגשים = שומרים על הבריאות שלכם ושל היקרים לכם

מוכנים לדעת כמה תעלה לכם השתלת שיער?

בקרוב מאד, גם אתם תקבלו הצעה אטרקטיבית להשתלת השיער שלכם! אז איך זה עובד? בכדי שנוכל להציע לכם מחיר, עלינו להכיר אתכם – את מאפייניכם האישיים ומסלול ההשתלה המועדף עליכם מתוך שלושת המסלולים שאנו מציעים. ההיכרות שלנו אתכם תתבצע באמצעות מילוי שאלון בריאות ושיתוף תמונות.

האבחון המקצועי לטובת מתן הצעת מחיר, מבוסס על 3 שאלונים בלבד. בכדי להבטיח ייעוץ מקצועי, עליכם להשיב לנו באופן נרחב, מפורט ומדויק ככל הניתן. ולכן, אנו ממליצים לכם על הדברים הבאים:

  • צלמו תמונות איכותיות של הקרקפת ממספר זוויות (מלפנים ומאחור, מהצדדים ומלמעלה)
  • מלאו את השאלון בשעה שאתם פנויים ומרוכזים (ולא באמצע יום העבודה)
  • השיבו בצורה מפורטת ומדויקת ככל הניתן על השאלות בשאלונים
  • אל תשיבו תשובות לא נכונות/לא מדויקות – הן ישפיעו על הצעת המחיר שתקבלו

“כמה עולה בערך השתלת שיער בחו”ל?”

מחיר ההשתלה משתנה בין גבר לגבר, זאת בהתאם למסלול ההשתלה שהוא בוחר והיקף ההשתלה הנדרש. המחירים שלנו מתחילים החל מ-1300 שקלים (מסלול שימור), ומגיעים עד לכ-18,000 שקלים להשתלה במסלול ה-VIP. אנו מחויבים אליכם, ועל כן מתחייבים להמליץ לכם על המסלול הנכון ביותר בעבורכם.

“אתם מציעים מבצעי קורונה להשתלת שיער?”

בהחלט! התקופה הנוכחית מאתגרת לא רק בריאותית, אלא גם כלכלית. עם זאת, אנחנו מאמינים שאתם לא צריכים לעצור את עצמכם או לבטל תוכניות, קל וחומר כשמדובר על השקעה שלכם בעצמכם. למרות שמחירי השתלות שיער גברים בחו”ל מאד נוחים, אנחנו בוחרים להעניק הטבה נוספת. המטרה שלנו היא להנגיש את ההשתלה לכמה שיותר גברים, ולהבטיח שהשיקול האחרון שינחה אתכם יהיה השיקול הכלכלי.

אנו שמחים להציע הטבת קורונה, ובכדי לממש אותה עליכם להשאיר לנו את פרטיכם. אנו נשוב אליכם בהקדם עם הצעה ועם הטבה מיוחדת שתעלה על פניכם חיוך ועל ראשכם – שיער! לפרטים נוספים, תיאום פגישה או שאלות אודות ייעוץ אונליין והצעת מחיר, התקשרו – *3800

השתלת שיער לגברים מחיר, מחיר השתלת שיער, השתלת שיער בישראל מחיר, השתלת שיער לנשים מחיר, כמה עולה השתלת שיער

השנה הנוכחית