החששות שעלולים למנוע מנשים לבצע השתלות שיער נשים

מבלי שאת כלל מודעת לכך, אולי ראית היום במעלית בבניין, בחנות במרכז הקניות או במסדרון במקום העבודה, אישה שעברה השתלת שיער. לצד הנשים שחוגגות את הטכנולוגיה, ישנן אלו שלא ממהרות לבצע השתלת שיער, למרות שהן מודעות ליתרונות התהליך. הסיבה? חששות! אז אכן, ישנם חששות לגיטימיים ו”בריאים”, אך גם כאלו שאינם מבוססים ונוצרו בעיקר משמועות ומ”טלפון שבור”. לשמחתך, בכל הקשור לנושא של השתלות שיער נשים – יש רק אמת אחת. אנחנו שמחים להציג בפניך מספר חששות נפוצים, שאולי גם את מצאת עצמך נסחפת איתם. 

1.”לבעלי גילחו את הראש. אני לא יכולה להרשות את זה לעצמי…”

בהשתלות שיער המיועדות לגברים, ההשתלה אכן מותנית לרוב בגילוח הראש. עם השתלות שיער נשים זה עובד קצת אחרת. אנו מודעים לכך שהרגישות של נשים לשיער שלהן גבוהה, ומעטות הנשים שיסכימו להתהדר בקרחת, גם אם לזמן מוגבל. ולכן, ההשתלה לנשים אינה כרוכה בגילוח הראש, כך שאת יכולה להסיר כל חשש. 

2.”אני מעדיפה לחבוש פאה, רק לא לחוש כאב…”

נשים שסובלות מנשירת שיער, לא מוכנות להשלים איתה. וכך, הן מחפשות שיטות שונות באמצעותן הן יוכלו לטשטש מעט את הנשירה. למרות שקיימים מגוון פתרונות, אין עוד פתרון כמו תהליך השתלות שיער נשים שמחדש את הצמיחה הטבעית! למרות שהמון נשים מודעות ליתרונות של התהליך על פני הפתרונות האחרים, ישנו חשש שמקשה עליהן לבצע את השתלה: הפחד מכאב.

השאלה הנפוצה ביותר שאנו נשאלים היא לא “האם ההשתלה כואבת?”, אלא “עד כמה ההשתלה כואבת?”. כלומר, נשים יוצאות מנקודת הנחה כי תהליך ההשתלה בהכרח כואב. אנחנו שמחים להיות אלו שמנפצים את המיתוס: השתלת שיער אינה כואבת, אם כי היא עלולה לגרום לחוסר נוחות, וגם אז – רק באזור ממנו נתרם השיער ולא באזור שהושתל בו שיער. 

3.”הייתי רגילה כל החיים לשיער שלי, אני חוששת שהתוצאה תהיה לא טבעית”

נשים מוגדרות במידה רבה ע”י שיערן (“אני מתולתלת עם שיער שחור”, “יש לי שער בלונדיני חלק”) וכן הלאה. נשים שנאלצות להתמודד במהלך השנים עם נשירת שיער, חוות משבר רגשי אמיתי (“אני מרגיש שאיבדתי את הנשיות שלי”). לשמחתן של כל הנשים שהתופעה הזו מוכרת להן, יש מה לעשות: השתלות שיער נשים! החשש הטבעי כי ההשתלה תייצר תוצאה לא טבעית, מובן. עם זאת, כל עוד את בוחרת בהשתלה מסוג FUE, את יכולה להיות שקטה – מובטחת לך תוצאה טבעית.

בשונה מפתרונות אחרים לטשטוש הנשירה שמיד מציפים שאלות כדוגמת “מה עשית בשיער?”, “את נראית שונה…”, “אלו תוספות שיער?”, עם השתלת שיער זה לא יקרה, שכן התוצאה הצפויה לך בעיצומו של התהליך – טבעית. התרשמי כאן באתר שלנו מתמונות של נשים שעברו את ההשתלה, וראי בעצמך עד כמה טבעית התוצאה!

4.”אני עצמאית ולא יכולה להרשות לעצמי להיעדר מהעבודה. לכן אני דוחה את ההשתלה…”

לדחות את ההשתלה? אין באמת סיבה! אנחנו לא יודעים מה את יודעת או שמעת על השתלות שיער נשים, אך יודעים בוודאות כי לא נדרשים לך ימי החלמה ארוכים. גם אם את עצמאית/שכירה שעובדת שעות רבות ולא יכולה להיעדר לפרק זמן ארוך מהעבודה, תוכלי לבצע את ההשתלה. השתלת השיער נשענת על טכנולוגיות מתקדמות, כאשר אחת הבשורות הגדולות היא האפשרות לשוב לעבודה כבר ביום שאחרי!

לפרטים נוספים אודות השתלות שיער נשים בחו”ל עם my hair, את מוזמנת לפנות אלינו. נשמח להשיב על כל שאלה מקצועית, להתאים לך מסלול השתלה ולתאם פגישה פרונטלית – *3800

השנה הנוכחית