ארזתם לבד? השתלות שיער בדובאי יוצאות לדרך!

הידיעה המשמחת על חתימת הסכם השלום עם איחוד האמירויות מסרבת לרדת מהכותרות: ברדיו, בטלוויזיה, בעיתונים ובשלל אתרי החדשות האינטרנטיים, ממשיכים לדווח בהתרגשות על ההסכם ההיסטורי. בעוד ישנם אלו שחולמים על טיול בדובאי, ישנם אלו המסמנים לעצמם מטרה אחת: השתלות שיער בדובאי. גם לכם יש הזדמנות להגשים חלום ישן-חדש – להשתיל שיער ולטייל לראשונה בעיר ששנים רבות עוררה סקרנות ופליאה בקרב הישראלים.

“מלכת השתלות השיער” היא ללא ספק טורקיה, שמשכה וממשיכה למשוך אליה המון ישראלים. כעת, נכנסת למגרש המשחקים גם דובאי המציעה השתלת שיער גברים ולנשים. אז רגע לפני שגם אתם מתחילים לארוז ושניה לפני שאתם נפרדים מהקרקפת הדלילה אחת ולתמיד, דעו גם אתם כל מה שחשוב לדעת על השתלות שיער בדובאי.

השתלות השיער מתבצעות ב-3 שיטות שונות:

לרוב, אנשים המעוניינים בהשתלת שיער, מגיעים לפגישת הייעוץ עם בקשה אחת: “אני רוצה ליהנות משיער שופע כמו שהיה לי בצעירותי”. מעבר לכך? הם לא יודעים פרטים נוספים אודות מסלולי ההשתלה, איך מתבצעות השתלות שיער נשים ומהן השיטות הנפוצות להשתלה. לפניכם, סקירה קצרצרה אודות שלושת השיטות להשתלת שיער:

  • PRP – PLATLET RICH PLASMA. מדובר על אחת השיטות המדוברות ביותר, שיצרה לעצמה שם בזכות העיקרון עליו היא נשענת: בכדי לעודד צמיחה מחודשת של שיער, נעשה שימוש בטסיות דם ופלסמות הפעילות. השתלת השיער במקרה מבוססת על שאיבת דם והזרקה אל האזורים בקרקפת הדלילים בשיער. 
  • FUE – FOLLICULAR UNIT EXTRACTION. שיטה פופולארית נוספת להשתלת שיער באזורים דלילים/קרחים היא שיטת ה-FUE. שיטה זו נשענת על הוצאת זקיקי שיער מאזורים שופעים (שנקראים אזורים תורמים), והשתלתם באזורים בהם רוצים לעודד צמיחה מחודשת. השתלה בשיטה זו דורשת בדיוק וסבלנות מצד הצוות המטפל, שכן נדרשת עבודה קפדנית לטובת הוצאת כל זקיק בנפרד. היתרון האדיר הוא שמדובר על שיטה שאינה כוללת חתכים בקרקפת, היא יחסית קצרה (בין 6 ל-8 שעות) וגם ההחלמה פשוטה. 
  • FUT – בשיטה זו לא מטפלים בכל זקיק שיער בנפרד, אלא שמתמקדים על אזור מסוים בקרקפת הגדוש בשיער. כלומר, מדובר על תהליך פולשני יותר המבוסס על חתכים: הצוות הרפואי מסמן רצועת עור גדושה בשיער ומפריד אותה מהקרקפת. בהמשך, מכינים את זקיקי השיער להשתלה ולבסוף משתילים אותם באזור המיועד. האזור התורם יהיה תמיד מחלקה האחורי של הקרקפת ותיתכן צלקת. 

השאלה השכיחה ביותר היא מהי שיטת ההשתלה המומלצת ביותר? התשובה היא שכל מקרה נבדק לגופו. לפני שמתקבלת החלטה באשר לשיטת ההשתלה, מקבל כל מועמד להשתלה ייעוץ מקצועי. ישנם אלו שיומלץ להם על שיטת ה-FUE, אך גם כאלו שבהתאם למצב ההתקרחות/דלילות שלהם יומלץ להם על שיטה אחרת כדוגמת FUT. השתלות שיער גברים ולנשים הן השתלות המותאמות אישית, כאשר המטרה היא להשיג את התוצאה הטובה והעמידה ביותר.

השתלת שיער – במה היא שונה מפתרונות אחרים לשיער דליל?

סביר מאד להניח כי לפני שהתעניינתם באפשרות של השתלת שיער גברים או נשים, התנסיתם בשיטות אחרות שמבטיחות להשיב לכם את השיער שנשר. השיטות האלו כוללות קעקועים, אבקות צבע שצובעות אזורים דלילים, פאות, תוספות וכיוצא בזה. בעוד השיטות האחרות מציעות פתרון מלאכותי, השתלות שיער גברים ונשים מייצרות פתרון קבוע וטבעי! השיער שיצמח לכם בשיאו של תהליך הוא השיער שלכם מזקיקי השיער שלכם! 

השיער שיצמח יהיה שיער בעל מראה טבעי! מאחר ומדובר על פתרון קבוע (השיער פשוט שב לצמוח!), לא תצטרכו עוד להטריד את עצמכם בפתרונות זמניים, בחינת שיטות חדשות ובטח שלא תצטרכו להוציא עוד כסף. 

“איך אסתדר בדובאי? לא ביקרתי שם מעולם!”

טכנית, כל אדם המעוניין בהשתלת שיער יכול לבצע את התהליך באופן עצמאי. מצד שני, אתם יכולים לחבור לחברה שדואגת לכם לכל הנדרש – מבדיקות וייעוץ, דרך כרטיסי טיסה ומלונות ועד תיאום ההליך עם הצוות המקצועי-מקומי. השתלות שיער בדובאי כמו השתלות המבוצעות במדינות אחרות, מוצעות לכם כדיל שכולל את כל מה שאתם צריכים, לרבות ליווי מלא כבר מהארץ. במילים אחרות: אתם לא צריכים לבצע השוואה בין צוותים רפואיים, שיטות, מחירים, מלונות או טיסות. מה אתם כן צריכים? להחליט כי הגיע הרגע שלכם להשקיע בעצמכם עם השתלות שיער נשים או גברים.

מהו הזמן האידיאלי לביצוע השתלת שיער?

הזמן הטוב ביותר הוא כמובן עכשיו. ואם צריך לדייק: רבים תופשים את השתלת השיער כטיפול קוסמטי-אסתטי בלבד. ואכן, המוטיבציה העיקרית היא כמובן ליהנות מנראות צעירה יותר. עם זאת, השתלות שיער בדובאי או בכל מקום אחר, יוצרות שינוי חיצוני שמשפיע גם על החוויה הפנימית. כשתביטו במראה לאחר ההשתלה, תבחינו בדבר נוסף שאולי לא הבחנתם בו קודם לכן: חיוך גדול, מסופק וכזה שזורח מבפנים החוצה. 

תהליך של השתלות שיער גברים ונשים שם אתכם במרכז: את החלומות שלכם ואת הרצונות שלכם. בכדי להבטיח שההשקעה בכסף ובזמן שלכם אכן תוכתר כהשקעה מוצלחת, מתבצעות שלל בדיקות בכדי לאמוד את מידת התאמכם לתהליך וסיכויי ההצלחה. לרוב, השתלות שיער המתבצעות בגילאים צעירים מדי לא כל כך אפקטיביות, כך שכדאי לבחון את ההליך החל מגיל 25. 

את הרצון להיראות טוב ולהרגיש טוב, חולקים גברים ונשים בכל הגילאים! תוכלו גם אתם לחגוג את עצמכם עם השתלות שיער בדובאי. 

“אני מעוניינת לבצע השתלה. הבנתי שאצטרך לגלח את הראש. זה נכון?”

השתלות השיער מתחילות בגילוח הראש ורק לאחריו מתחילה הוצאת זקיקי השיער והשתלתם. עם זאת, השתלת שיער נשים מתבצעת בצורה מעט שונה, כך שכל הנשים יכולות להיות רגועות. 

השתלת השיער – אז איך מתחילים?

החלטתם שאתם רוצים לצאת למסע שנקרא השתלות שיער בדובאי? כך המסע שלכם מתחיל:

  • תזומנו לבדיקת ייעוץ מקיפה ויסודית. המטרה: לבחון את סיכויי ההצלחה בהתאם למאפיינים שלכם (גיל, רמת ההתקרחות/דלילות השיער וכיוצא בזה)
  • יוצעו לכם מספר מסלולי השתלה שונים, כמו גם שיטות ההשתלה המומלצות
  • יוצעו לכם מספר תאריכים להשתלה, זאת בהתאם ליעד בו תרצו לבצע את ההשתלה. לדוגמא: דובאי
השנה הנוכחית