איך הפכו השתלות שיער בחו”ל ללהיט בקרב הגברים הישראלים?

במשך שנים השקיעו גברים רבים משאבים בטיפולי הסרת שיער. כיום לעומת זאת, אותם המשאבים – זמן וכסף, מושקעים בהליך הפוך – השתלת שיער! הגבר הישראלי המודרני מודע לעצמו, רוצה להיראות הכי טוב שהוא רק יכול ולא מתבייש להוציא מפיו את המילים “טיפוח” ו”אסתטיקה”.

הבשורה הפחות משמחת היא שאי אפשר לעצור את דילול השיער, אך בהחלט אפשר להשתיל את השיער בחזרה. השתלות שיער בחו”ל המוצעות לכם בין היתר בטורקיה, גיאורגיה וקפריסין, יאפשרו לכם להביט במראה ולחייך אל מול שיער מרשים, חיוני ומלא.

מדוע גברים בוחרים להשתיל שיער בחו”ל ולא בישראל?

ישנן 3 סיבות עיקריות להחלטה הזו:

  • ראשית, הניסיון המקצועי של הצוות המקומי. טורקיה לדוגמא נחשבת לאוטוריטה בכל הקשור לתהליך של השתלות שיער בחו”ל. בכל שנה מבוצעים עשרות אלפי הליכים שכאלו. התוצאות? מדהימות! מאחר ומדובר על הליך שדורש השקעה בכסף ובזמן, ישנו רצון ללכת על בטוח ולבחור בהליך איכותי, ברופא מיומן ובמרפאה ידועה ובעלת מוניטין חיובי.
  • שנית, המחיר. השתלת השיער בטורקיה או במדינות אחרות באירופה, זולה יותר. בישראל ההליך יכול להתבצע אך ורק על ידי רופא, מה שמייקר מאד את העלויות. אנו מציעים את הליך השתלת השיער בכמה מסלולים שונים, לבחירתכם.
  • והסיבה השלישית: החוויה. מרבית הגברים רואים בהשתלת השיער כהזדמנות – חוויה תיירותית לצד הליך אסתטי. כמעט תמיד, הגברים שבוחרים לעבור את ההשתלה נוסעים לטורקיה עם בת הזוג, חבר קרוב או בן משפחה, וכך גם מנצלים את השהות לביקור באתרים מפורסמים, שווקים, מסעדות ומרכזי קניות.

הקשר שבין שיער מלא לביטחון עצמי

למרות שהליך של השתלות שיער בחו”ל מתמקד בעיקר בחיצוניות, הוא משפיע רבות גם על החוויה הפנימית של כל גבר. גברים קירחים או עם שיער דליל, מעידים המון פעמים על ביטחון עצמי נמוך. בעוד שיער מלא מתקשר עם אטרקטיביות, נעורים ורעננות, שיער דל מתקשר עם ההיפך. גם גברים רוצים להרגיש נחשקים ומושכים, והודות לטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ניתן להגשים את חלום השיער השופע.

אף פעם לא מאוחר להיראות צעיר

נשים השקיעו מאז ומתמיד במראה החיצוני שלהן, אך דווקא הגברים הרגישו פחות בנוח עם מה שנקרא “טיפוח עצמי”. בשנים האחרונות, ניתן לראות עוד ועוד גברים שנוטים לטפח את עצמם, ולהשקיע במראה החיצוני שלהם – בראש ובראשונה למען עצמם. הליך של השתלות שיער נחשב חדש יחסית, וברגע שנודע לישראלים על האפשרות ליהנות ממראה רענן וצעיר יותר, רבים מהם קפצו על המציאה.

בעיתונים, ברחבי הרשת ואפילו במהדורות החדשות, תיעדו לא אחת את המסעות של הישראלים שנסעו לטורקיה השכנה עם שיער דליל, וחזרו ממנה ב”ראש אחר”. אף פעם לא מאוחר מדי להשיב את השיער לראש, ואין זמן טוב יותר מאשר הרגע הזה בכדי להשקיע בעצמך.

השנה הנוכחית