איך בוחרים חברה להשתלת שיער בחו”ל?

פרסומים ברדיו ובטלוויזיה, באנרים באתרים הגדולים, מודעות ברשתות החברתיות והמלצות של מכרים – מכל כיוון אתם שומעים על השתלות שיער בחו”ל. מאחר ומדובר על תהליך משמעותי, בעיצומו תחזירו לעצמכם שני דברים חשובים – את השיער והביטחון שאבדו לכם, חשוב לכם לעשות אותו עם חברה אמינה ומומלצת. אנו משערים כי הבליחה לראשכם השאלה: “ע”פ אילו פרמטרים אני אמור להעריך את החברות השונות?”. השאלה שלכם לא רק חשובה, אלא גם הכרחית!

אנחנו ב-my hair שמחים לחלוק אתכם את הדברים החשובים ביותר שיש להתחשב בהם עם בחירת חברה להשתלת שיער בחו”ל. חשוב להדגיש: רק חברה שעומדת בכל התנאים והפרמטרים, ראויה להיות זו שתעבור אתכם את התהליך ותגשים את חלומכם!

מספר מסלולים להשתלת שיער

ישנן חברות המציעות מספר מסלולים להשתלת שיער, אך גם חברות שמציעות מסלול אחד בלבד. ובאיזו חברה להשתלת שיער בחו”ל כדאי לכם לבחור? כמובן שבזו המציעה מספר מסלולים. מדוע? מסיבה פשוטה: יש לכם צרכים ספציפיים וייחודיים רק לכם שצריכים להיענות. בעת שהחברה מגבילה אתכם למסלול השתלה אחד בלבד, הרי שאין לכם ברירה או בחירה – אלא להתאים את עצמכם לתנאים שמציבה החברה. 

אנחנו ב-my hair מכירים בכך שלכל גברים צרכים שונים, ושתהליך איכותי מותנה בהכרח במענה מלא על צרכיו. ולכן, גיבשנו שלושה מסלולים שונים: מסלול שימור, מסלול מהיר ומסלול VIP. ניתן להתרשם ממפרט המסלולים המלא כאן באתר שלנו!

מגוון שיטות השתלת שיער

האם ישנה שיטה אחת לבצע באמצעותה השתלת שיער? התשובה היא שלא. זהו המקום להדגיש: בחרו בחברה שמציעה מספר שיטות השתלה, ובשום אופן לא שיטה אחת. מדוע? משום שמגוון השיטות מעניק לכם דבר חשוב ובעל ערך – אפשרות בחירה! אנחנו שואפים להעניק מענה איכותי, מלא ומדויק לכל אחד מלקוחותינו. אחריותנו היא להתאים לכם (בהתאם למאפיינים האישיים והציפיות שלכם), את שיטת השתלת השיער המדויקת והנכונה לכם ביותר. שיטות ההשתלה המבוצעות דרכנו הן מיקרו FUE, DHI והשתלה אורגנית. אנחנו נמליץ לכם על שיטה מתאימה ונכונה לכם מניסיוננו. ההחלטה? אך ורק שלכם!

שקיפות מלאה מול הלקוחות

תוכלו ללמוד על מידות השקיפות והאמינות של החברה גם עוד לפני שנפגשתם איתה. כאן באתר שלנו לדוגמא, תוכלו למצוא מידע נרחב אודות התהליך, סוגי ההשתלות, סוגי המסלולים ומה מבדיל ביניהם, מה צפוי לכם ביום ההשתלה, איך צפוי להיראות תהליך ההחלמה (לרבות האתגרים וההגבלות) וכיוצא בזה. חברה להשתלת שיער בחו”ל חייבת להיות שקופה לאורך כל התהליך! 

קאבר לקוחות לאתר 1

המלצות וסיפורי הצלחה

הדרך הטובה ביותר להעריך חברה להשתלת שיער בחו”ל, היא על בסיס המלצות וסיפורי הצלחה. הלקוחות הממליצים היו בנעליכם – כמתעניינים, עד לא מזמן. דרכם, תוכלו אמנם ללמוד המון על התהליך, אך הערך האמיתי שהמלצותיהם יעניקו לכם הוא מידע על חברת ההשתלה: 

  • האם היא עמדה בכל התחייבויותיה?
  • הזמינות – לפני, במהלך ואחרי ההשתלה
  • איכות השירות – היחס, ההקשבה וההכלה
  • היחס האישי הניתן ע”י הצוות המטפל ועוד…

סיפורי ההצלחה של לקוחותינו מגובים בתמונותיהם, כך שמלבד לתיאורים המילוליים, תוכלו להתרשם במו עיניכם מהתוצאות הנפלאות הגדושות בשיער טבעי!

מחירי השתלת השיער

אי אפשר לדבר על השתלות שיער מבלי לדבר על העלויות הכרוכות בתהליך. ולכן, כשאתם משווים בין חברות שונות, העניקו חשיבות גם לפרמטר זה. בגדול, חברה להשתלת שיער בחו”ל תציע בהכרח מחירים זולים יותר בהשוואה לחברות שמציעות השתלה בארץ. ומדוע חשוב לדעת את זה? משום שעלות התהליך בשום אופן לא צריכה להגביל אתכם, לגרום לכם לדחות את הגשמת חלומכם או חלילה לוותר עליה. השתלות בחו”ל, בדגש על אלו המבוצעות בטורקיה, מוצעות לכם במחירים נוחים וזולים יותר מהשתלות בארץ.

השנה הנוכחית