Logo white
Group

״מעולם לא חשבתי 
 שאקבל את השיער שלי בחזרה!״
״השיער גורם לי להרגיש 
 שזכיתי להיות צעיר ב-10 שנים״
״שיער על הראש 
 זה חלק בלתי נפרד ממי שאני״
״ההשתלה הזו היא 
 המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל״

עדן בן בסט גיא כהן בר פחימה דודו אוואט

זה סרטון ההסבר הכי מדוייק שתוכל לקבל:

טאמבנייל WEBP 1 scaled
נגן וידאו

ערוצי התקשורת שסיקרו את ההצלחות שלנו

החברה המובילה בישראל להשתלות שיער, במספרים

7,707

השתלות לגברים

1,652

השתלות לנשים

9,359

מטופלים מרוצים

4.9/5

דירוג ממוצע בגוגל

קצת סיפורים, שהביאו אותנו לאולפנים...

כל שינוי גדול מתחיל
בהחלטה אחת פשוטה.

המחיר? החל מ-13,900 ש״ח. הפרטים המלאים מטה.

השתלת שיער מוצלחת היא תוצאה של דיוק וניסיון.

יש מסלול אחד אל החלום שלך, וכך הוא נראה:

1.

התאמה ואבחון רפואי

השתלת שיער היא תהליך רפואי שמתבצע בהתאמה אישית, ובתכנון מקצועי ומדויק של הצוות הרפואי שלנו. הצלחת ההשתלה טמונה בשלב זה, שממנו נפיק את אופי ההתקרחות, מצב אזור התרומה והמיצוי המקסימלי דרך השיטה המתאימה לך.
vid holder
2.

תיאום ובדיקות מקדימות

לכל מטופל ניתנת האפשרות לבחור האם לבצע את ההשתלה באירופה או בישראל. מטרתנו היא להתאים עבורך מועד ומיקום שיעלו בקנה אחד עם אורח החיים שלך. בשלב זה גם נדאג לדבר החשוב ביותר, הבריאות שלך: טרם ביצוע הניתוח נבצע בדיקת מדדים ובדיקות דם שגרתיות, ונדריך אותך בשקיפות ומקצועיות עבור ההליך שמתאים לך בהתאם לאזורי ההתקרחות והתרומה שלך.
vid holder 1
3.

רגע האמת הגיע!

הגיע הזמן לניתוח ואנחנו מוכנים מתמיד. אפשר להתחיל לחייך, כי כל שינוי גדול מתחיל בהחלטה ברורה. קו השיער החדש ששירטטנו על הראש שלך, יהפוך למציאות. הצוות הרפואי המנוסה והמיומן שלנו יידאג להעביר אותך את הניתוח תוך חילוץ כמות מקסימלית של זקיקי שערה, על מנת להבטיח תוצאות איכותיות לטווח הארוך.

מזל טוב, בחרת להגשים את החלום!

מיי הייר ישראל כאן ללוות אותך ברגעי הצמיחה המאושרים.
אנחנו יודעים שזה קצת מרגש, הנה כמה תזכורות לכך שדברים טובים נולדים בהחלטה פשוטה:
עם My Hair, אתה לא לבד.

הנה כמה מהמטופלים הבולטים שלנו. את חלקם אתה עשוי להכיר...

צוות הרופאים שלנו

Image 3 2

ד״ר מתין

רופא בכיר ומרצה באקדמיה

מהמנוסים ומהמפורסמים בעולם בתחומו, ד״ר מתין מלמד ומאמן רופאים להשתלות שיער באקדמיה הגדולה ביותר שבטורקיה.

Image 5

ד״ר נדים

רופא בעל ניסיון אישי להשתלות שיער

ד״ר נדים עבר השתלה בעצמו, ששינתה את חייו. מרגע השינוי, החליט שמשמעות חייו היא להעביר את המתנה שקיבל הלאה.

Image 1 1

ד״ר איסקוב

מומחה השתלות שיער ורופא שיניים

מומחה השתלות שיער, עבד עם רופאינו וצוותינו מעבר לים זה שנים וכן היה שותף לשינויי חיי מטופלינו בארץ ובחול.

Image 1

ד"ר חטיב

רופא בעל ניסיון עתיר שנים בתחום

ד״ר חטיב, בן ממשיך למשפחת רופאים, בעל הכשרות בתחום השיער באקדמיות יוקרתיות בארץ ובחו״ל.

רק רגע, יש לי שאלה:

נוכל לתת תשובה במילה אחת: תוצאות. בנימה רצינית יותר, השם שלנו ב-My Hair הולך לפנינו. אנחנו לא מתכוונים להיות שחצנים או להלל את עצמנו, פשוט כי אין צורך. המטופלים שלנו מספרים את הסיפור כולו: אנחנו דואגים לשתף ברשתות באופן קבוע את אלפי ההשתלות שאנחנו מבצעים, את הסיפורים והעדויות של המטופלים, והכי חשוב: גם את התוצאות עצמן. עם השנים, אנשים וידוענים ברחבי המדינה שרצו לבחור לעצמם את הטוב ביותר הבינו שהדרך לעשות את זה היא לעבור השתלות רק אצלנו.

התשובה הקצרה: בוודאי שהיא נראית טבעית – אחרת, פשוט לא היית נמצא כאן. השתלת שיער היא נושא רגיש, שדורש דיוק ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. הסיבה היחידה שבגללה הצלחנו לייצר אלפי לקוחות מרוצים במשך השנים, היא שכל לקוח שלנו הוא פרסומת בפני עצמו. אנחנו בוחרים ומכשירים את הצוות שלנו בפינצטה, וכל זה כדי לוודא שאנחנו ממשיכים לעשות את הדבר שאנחנו יודעים הכי טוב: להשתיל שיער בצורה האיכותית ביותר, באופן שמשנה לאנשים את החיים.

אפשר להיות רגוע. את הפתרון המקצועי, תשאיר לצוות המקצועי. בהגעתך לקליניקה ולאחר אפיון הצוות, אנחנו נשקף לך את התהליך שמתאים לאיזורי ההתקרחות והתרומה שלך. כשרוצים להגיע לתוצאות מיטביות, אין פתרון אחד שמתאים לכולם. על קצה המזלג, נציין שאנחנו משתילים בשיטות ה-FUE, ה-DHI, בשילוב של שתי השיטות יחד, ובמקרים ספציפיים – אף נציין במפורש שאין מקום להשתלה. כמו שכבר הבנת, היושרה המקצועית והמחויבות שלנו ללקוחות מרוצים עומדת בראש סדר העדיפויות.

מה חשבת, שכל הלקוחות המאושרים שראית מקודם נולדו מוכנים? זה לא כך. התפקיד שלנו זה ללוות אותך מהיום הראשון בו תקבל החלטה לבצע את ההשתלה, ועד לסוף התהליך. כן, זה כולל שלבים הרבה יותר מאוחרים מהניתוח עצמו. בטוח שמעת כבר על הנחיות מסוימות ליום שאחרי, או על תכשירים שצריך לבצע בהם שימוש. אל דאגה, בשביל זה אנחנו פה. כל מה שתצטרך לדעת יוסבר לך לפרטי פרטים, עד שתבין ה-כ-ל כמעט כמונו.

נתחיל מהסוף: על האיכות, אנחנו לא מתפשרים באף לוקיישן. השאלה היכן לבצע את ההשתלה היא עניין של נוחות, שגרת חיים, סביבה קרובה והעדפת מחיר. ככלל אצבע, נוכל לומר שההשתלות באירופה זולות יותר ומאפשרות פרטיות רבה יותר. ההשתלות בישראל מאפשרות קרבה לסביבה ולמשפחה, וכן נותנות הרגשת נוחות משום שהן מתבצעות ״בבית״. כל העדפה היא מקובלת, ואנחנו הראשונים לעזור להכווין אותך למיקום העדיף עבורך.

אצלנו אין סודות. ולא, לא נגרום לך לשלם חניה או נבקש "לראות" אותך כדי לתמחר. מחיר השתלה בגיאורגיה מתחיל ב-₪13,900 ומחיר השתלה בישראל מתחיל ב-₪18,900. אם זו עלות שאתה בשל לשלם עבור תוצאות מצוינות, אנחנו המקום. אם לא – נחכה למוכנות שלך, אל תתפשר.

אתה במרחק החלטה אחת, 
מלקבל את השיער שלך חזרה.

הנה שאלות שבטח קפצו לך לראש, מניסיון:

Designed & Developed by